Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Dzieki Panowie.
  2. omzig odpowiedział(a) na omzig temat w Audi A4 B5
    Poważnie??? Wyczytałem w necie, że czynnik spierdziela, że zawór rozprężny do wymiany, że chłodnica zdechła... kurrr
  3. Siemka. Jak w temacie: Gdy wyłączam klimę to syczy ze środkowych kratek i tak pi15 sekundach przestaje. Klima i nawiew działaja prawidłowo, a to syczenie nastapiło po wymianie osuszacza, dławika, odgrzybieniu i nabiciu czynnika. Ponoc sprawdzali szczelność azotem i też było ok. Pomozecie?
  4. Od BaKusia. No napisał hybryda K04... ale czy na ponad 300???
  5. Ja pier**le, a ja juz je kupiłem.
  6. Czyli jednotlok np z A6 C6, A4 B7 tak? O oznaczeniu 973 i 974...
  7. Podpowie ktos?
  8. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Sam sobie odpowiedziałes na pytanie. I tak u mnie jest tak samo - szeroko i daleko.
  9. A takie felgi wejdą na 320mm? 7JX16H2 ET45 up
  10. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A ten bix z czego będzie?
  11. Ferodo DS Nie, bo jarzmo ma inny rozstaw otworów montazowych. Pod 312mm szukaj jarzm P&P do Twoich zwrotnic czyli z rozstawem 94mm np z A6 C5 lub S3 8L, Seat Leon Cupra 1M1 (z tych dwóch ostatnich ponoć tez pasują). A co do przeszczepu zwrotnic z B6, A6 C5 Allroad, S6 C5, S4 B5, jest sens to robić jesli wkładasz minimum tarcze 320mm wzwyż.
  12. Praktycznie przy każdej zmianie/wymianie projektora/soczewki trzeba rezać. Raz więcej, raz mniej. Najważniejsze są wymiary.
  13. omzig odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    Oojjj jak świątecznie...
  14. Zależy od tunera. Odezwij się do gregor10, będziesz bardzo zadowolony.
  15. Wszystko zależy od kondycji motorowni, turbo itp ogólnie zależy to od wszystkiego.
  16. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Możesz spróbować papierową (malarską) ze słabym klejem - musisz sprawdzić przy kupnie. I jak będziesz odklejał, to zwilż ja delikatnie wodą...
  17. K03-052 między innymi jest potocznie nazywane K03s w poprzecznych, tak jak K03-073 we wzdłużnych. First of all, we don't produce any turbo that we call K03S. But I hope I can answer your questions with the following explanations. All the following turbos have the same installation dimensions and thermodynamical performance. The differences are only in the actuator that opens the turbine bypass valve: K03-011 (5303 988 0011) 150 hp, 65 N actuator K03-026 180 hp, 85 N actuator K03-035 180 hp, 85 N actuator K03-044 150 hp, 65 N actuator K03-045 156 hp (Ibiza Cupra), 85 N actuator with 2 ports K03-049 150 hp (Sharan/Alhambra), 65 N actuator The 180 hp versions have an actuator with a higher opening force due to the higher exhaust gas pressure (which is a consequence of the higher boost pressure). Otherwise the valve would be pushed open by the exhaust gas pressure. The following turbos are a further development (since 2000) and have an improved and slightly larger compressor while using the same turbine (still with the same installation dimensions): K03-052 180 hp, 85 N actuator K03-053 150 hp, 85 N actuator K03-058 150 hp/180 hp, 85 N actuator Consequentially, putting a 180 hp turbo on a 150 hp engine will not bring about any change in performance, but putting on a K03-052/053/058 instead of the older versions will bring a slight improvement in engine efficiency. Additionally, with re-mapping the ECU you can achieve about 215 hp without danger of overspeeding the turbo. With the older turbos, 195 hp is the limit. With the K04 that's also commonly used (5304 950 0001) the power output should not be more than 220 hp. That means, changing a K03-052/053/058 against a K04 does not make a lot of sense. I hope that these details answer your questions. If you need more info, one of our service distributors will be glad to help you. Their addresses are on our website http://www.turbodriven.com.
  18. Zauważysz tzn odczujesz różnicę przy przejściu z 288mm na 312mm, a przy każdej zmianie powyżej 312mm jeszcze bardziej.
  19. Dzięki pioteros.
  20. omzig odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    Więc Kolego, opalarka w dłoń, śrubo(w)kręty/wkrętaki/nożyki itp w pogotowiu i ogień. Cierpliwość to i kamień ugotuje.
  21. A na takie 16tki: ???
  22. omzig odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    Ale najważniejsze, że Ty masz pojęcie... Do piekarnika trzeba wiedzieć na ile czasu je włożyć i na ile stopni ustawić + stały nadzór z kupą w gaciach czy nie robi się z nich zupa - oczywiście jeśli chodzi o lampy z B5 ori Valeo, bo inne płyną np Depo. Najbezpieczniej opalarką.
  23. omzig odpowiedział(a) na kasku22 temat w Audi A4 B8
    A skąd wziąłeś to, że lampy do piekarnika się wkłada? Z Youtube?
  24. To co, wejdą takie fele na 320mm do B5?
  25. A na takie 16tki:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.