Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

omzig

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez omzig

  1. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Zacnie.
  2. Jeśli chodzi Ci o turbo, to pod linkiem jest mowa o Garrett GT2X i GT28® oraz o TD04HL-15T --> 19T z SAABa.
  3. omzig odpowiedział(a) na TrollGun temat w Audi A4 B5
    Nie nam... Ale mysle, ze wszystkie podejda, kwestia doboru wycieraczek i rozmiaru. Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
  4. A co sie dzieje z Twoim zdrowiem (jesli mozna zapytac)? Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
  5. Marcinie czy coś się dzieje dobrego z Twoim autem? Temat ucichł...
  6. A opisales gdzies swoje dzielo? Pochwal sie troche...
  7. gregor10, McGiver, Dev ich pytaj.
  8. A jaki masz filtr powietrza???
  9. omzig odpowiedział(a) na wicu782 temat w Audi A4 B5
    Pomoże ktoś??? No co kolego zwrócić uwagę przy demontażu i montażu, jest coś takiego wogóle, czy tylko krecisz/odkrecasz i heja?
  10. Dobrze slyszales, sam mam taki i tragedia, musialem dekiel z tylu lampy szlifowac zeby TIP sie zmiescil, a i wejscie do turbo troche pod innym katem wyspawane... Takie rzeczy jak TIP, kolektor, wydech, orurowanie FMIC powinno byc robione na aucie, a nie na wysylkę...
  11. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dzięki dzięki. Zamiast AL B8, Intemo i Hella 3 ktoś montował do Valeo lift B5 inne projektory???
  12. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A 5500K firmy NextGen dobre to, uzywal ktos?
  13. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Dzięki dzięki. Gołym okiem widać różnice... im nowsza soczewka tym wyraźniejsza linia i światło mniej rozproszone, ciekawe tylko jak to się przekłada na szerokość i długość świecenia... W A6 C6 było Hella 3 czy Hella Classic?
  14. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Grzechu, ile jeszcze tego czasu potrzebujesz???
  15. Nie to, że się czepiam, ale zastanów się dobrze.
  16. Tylko ciekawe przy jakiej temperaturze, bo napewno nie minusowej... Hehe, dokładnie, brawo Ty.
  17. Po co Ci na dwie sondy do b5 ???? Jak chce na dwie, to kto mu zabroni? Rafał - mimo tego, że w ANB są dwie, to gdy wrzucasz DP, drugą sondę wyłączasz programowo, bo tulejki, kolanka i inne cuda rzadko zdają egzamin. (Ale też wyłączać nie trzeba - błąd drugiej sondy nie wpływa na pracę silnika podobno, tzn u mnie w ANB tak jest ) Bierzesz DP na jedną sądę i pare zł zaoszczedzonych.
  18. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Czym one się różnią od przetwornic Valeo i D2S, dlaczego świecą wg Ciebie mega? Wg mnie Intemo ma słabe odcięcie, to już lepiej Evox-R lub Koito RX350...
  19. Nie ten dział Kolego... Ale jak już - to nie ma co oszczędzać na przegubach, zresztą jak na innych częściach też. Ja ostatnio stosuję Ruville i jest ok, górna póła to Lobro i Spidan. A i nie upalaj oporowo fury na skręconych kołach bo każdy przegub zrobi z czasem kupę.
  20. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    A widzieliście odcinkę w Koito FX-R 3.0? https://hidretrofit.pl/sklep/koito-fx-r-3-0-3-bi-xenon/ Tylko czy to się zmieści do Valeo w B5...
  21. https://pl-pl.facebook.com/sporttig Baardzo polecam.
  22. omzig odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Najlepiej te z montażu. A także te, na których można porównać jakość swiecenia itp, ale to jak już założysz Hella 3 i Intemo...
  23. Przekaźnik wymieniony, jutro testy. Ori w ASO w okolicach 70-80zł i 2 dni czekania... Zamiennik Meyle 32zł od ręki. Mam nadzieje, ze bedzie oks, narazie błędów brak. Dzieki za info. Wysłane z mojego myPhone C_Smart przy użyciu Tapatalka
  24. Ja pier... mam to samo... nie odpala wsza i na Vaginie 17925, pomożecie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.