Treść opublikowana przez omzig
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
A na 320mm?
-
Bixenon do B5 polift jakie soczewki?
Tego to nie wiem... Na Allegro można wyrwać komplet za 200 - 300zł. A ktoś orientuje się może jakich największych rozmiarów soczewki/projektory/xenony/bixenony zmieszczą sie do lamp Audi B5 polift? Tak żeby można było normalnie dekielek założyć...
-
Rezanie bixenonu
Ponoć są dobre jak jest sucho, ale jak deszcz popada to prawie nic nie widać...
-
[ALL B5] Soczewka BIxenonowa w halogenie
Ruszyło się coś w temacie przez ten czas?
-
Pompa wspomagania, zakup nowej czy regeneracja ?
A orientuje sie ktoś od jakich modeli aut podejdzie pompa wspomagania do A4 B5 1.8T? B6? B7? B8? C5? C6? Superb? Passat? Leon? A/S3?
-
Padająca pompa wspomagania 1.6
Podepnę sie: a orientujecie sie może z jakiego modelu zamiennie podejdzie pompa wspomagania do A4 B5 1.8T? C5, C6? B6, B7? Czy tylko szukać od B5?
-
Wyjąca pompa wspomagania
Podepnę się: orientujecie się może od jakiego modelu można założyć pompę wspomagania do A4 B5 1.8T??? B6, B7? C5, C6? Czy tylko od B5?
-
Po wymianie termostatu nie odpala na goracym silniku
Wiem ile kosztuje w ASO, pytam jego, bo może kupił taniej, a jak taniej niby ori to podjebka na maxa. U mnie niby super oryginały z logiem Audi VW są po 42zł z oringiem... Wszystko żużel. Dopiero prawilny czujnik z ASO hulał jak należy.
-
Po wymianie termostatu nie odpala na goracym silniku
Ile płaciłeś za czujnik ori z ASO?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
A ta z AGB, AJLa nie wyda?
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
I to i to.
-
[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !
Daj namiary na wtryski jak możesz.
-
Bixenon do B5 polift jakie soczewki?
Dokładnie - Hella Intemo robi robotę. Ponoć jeszcze te z B8 ładnie patrzą.
-
Bixenon do B5 polift jakie soczewki?
Ja mam od Q7...
-
wymiana drążków kierowniczych
Ja polecam Lemfordera. Aha i popraw tytuł tematu, bo napisałeś, że chodzi Ci o drążki, a piszesz o końcówkach...
-
A4 b5 1.8T 150KM zwiększenie mocy
Nie! Nie podejdzie P&P! Ale podejdzie tak jak Marcin napisał... p&p!
-
Problem Z Temperatura
I jak, uporałeś się z problemem? Co do ORI czujników: Trochę się rozpiszę ale myślę, że komuś się przyda i będzie to przestroga przed atrakcyjnymi cenami oryginalnych części. A więc: Kupiłem je w sklepie, gdzie gościu specjalizuje się głównie w sprzedaży części do SKODY. Podałem mu numer z ETKI, powiedział że ma ori i sztuka kosztuje 42zł... Przyniósł je i faktycznie wyglądały jak ori - zielone, z numerem takim jak w ETCE, wybite logo "oooo i vw"... Ze zdziwienia, że tak tanio wziąłem aż dwa na wszelki wypadek. Dodam, że na starym czarnym czujniku temp na blacie 90st, na klimie i vaginie 75st, po czym auto przestało odpalać gdy silnik był zimny... Po zmianie na ten niby ori zielony ze sklepu na blacie 90st, na klimie i vagu 78-84st... Podejrzenie padło na termostat lub na koncentrat G13 że niby za słabo rozrobiony z wodą (1:1)... mimo to zaryzykowałem i włożyłem ten drugi niby ori czujnik - i tu jajca: na blacie 90st, na klimie 81st, a na vagince -26st i auto przestało odpalać gdy silnik został rozgrzany. No i nie ukrywam, że troszkę się wkurwiłem! Poleciałem do ASO VW i poprosiłem o oryginalny czujnik - gościu do mnie, że jest od ręki i kosztuje ok 108zł brutto... Kupiłem go i po 15 minutach wymieniłem, efektem tego było 90st na blacie, 87-95 na klimie i na vagu 88-93st - czyli wg mnie tak jak powinno być. Lece do gościa do sklepu i mówię, że ludziom padlinę wpierdala, że w ASO taki czujnik kosztuje prawie trzy razy tyle, zresztą w ASO SKODY też bo sprzedawca od którego kupiłem prawidłowy czujnik miał tez dostęp do katalogu SKODY... a on po cichu do mnie, bo klienci byli: "my nie mieliśmy problemu z tymi czujnikami" hahaha, no a co miał powiedzieć balas...? A najlepsze jest to, że mimo tego iż nie miałem już paragonu na te zjebane czujniki, to gościu mi oddał od razu kasę i powtarzał ciągle, że oni problemu z nimi nigdy nie mieli heh, ot taka historia mnie się przytrafiła.
-
Wymiana termostatu WAHLER
U mnie problem rozwiązany: Wadliwy był czujnik temperatury, a nawet dwa. Trochę się rozpiszę ale myślę, że komuś się przyda i będzie to przestroga przed atrakcyjnymi cenami oryginalnych części. A więc: Kupiłem je w sklepie, gdzie gościu specjalizuje się głównie w sprzedaży części do SKODY. Podałem mu numer z ETKI, powiedział że ma ori i sztuka kosztuje 42zł... Przyniósł je i faktycznie wyglądały jak ori - zielone, z numerem takim jak w ETCE, wybite logo "oooo i vw"... Ze zdziwienia, że tak tanio wziąłem aż dwa na wszelki wypadek. Dodam, że na starym czarnym czujniku temp na blacie 90st, na klimie i vaginie 75st, po czym auto przestało odpalać gdy silnik był zimny... Po zmianie na ten niby ori zielony ze sklepu na blacie 90st, na klimie i vagu 78-84st... Podejrzenie padło na termostat lub na koncentrat G13 że niby za słabo rozrobiony z wodą (1:1)... mimo to zaryzykowałem i włożyłem ten drugi niby ori czujnik - i tu jajca: na blacie 90st, na klimie 81st, a na vagince -26st i auto przestało odpalać gdy silnik został rozgrzany. No i nie ukrywam, że troszkę się wkurwiłem! Poleciałem do ASO VW i poprosiłem o oryginalny czujnik - gościu do mnie, że jest od ręki i kosztuje ok 108zł brutto... Kupiłem go i po 15 minutach wymieniłem, efektem tego było 90st na blacie, 87-95 na klimie i na vagu 88-93st - czyli wg mnie tak jak powinno być. Lece do gościa do sklepu i mówię, że ludziom padlinę wpierdala, że w ASO taki czujnik kosztuje prawie trzy razy tyle, zresztą w ASO SKODY też bo sprzedawca od którego kupiłem prawidłowy czujnik miał tez dostęp do katalogu SKODY... a on po cichu do mnie, bo klienci byli: "my nie mieliśmy problemu z tymi czujnikami" hahaha, no a co miał powiedzieć balas...? A najlepsze jest to, że mimo tego iż nie miałem już paragonu na te zjebane czujniki, to gościu mi oddał od razu kasę i powtarzał ciągle, że oni problemu z nimi nigdy nie mieli heh, ot taka historia mnie się przytrafiła.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Daj znać jak to gada.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Co do oporności, to masz odpowiedź post wyżej. Ułóż sobie plan, żeby zmienić turbo i tego samego dnia jechać na soft. A i wtryski zamieniasz tuż przed strojeniem. P.S: Uzupełnij profil.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Tak, w ANB są krótkie, a te co podał pioteros na bank podejdą bez przeróbki do AJLa i AEBa. Choć na każdej fotce wyglądają inaczej...
-
AEB metaliczne mruczenie
Może pompa wspomagania...?
-
Montaż hebli 312 mm lub 320 mm
Do AEB tylko potrzebujesz jarzma pod tarcze 312mm z numerem (451), mocowane do zwrotnicy żeliwnej: http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-c4-a4-b5-golf-iv-jarzma-451-312-mm-CID5-ID7tgDj.html, zacisk zostaje ten co masz. Od B6 nie podejdzie, bo jest inny rozstaw otworów montażowych i pasuje tylko do zwrotnicy z amelinium - 144mm (B5 94mm).
-
AEB metaliczne mruczenie
No może trzeba zaryzykować i ruszyć dalej do dobrego magika... tylko najlepiej na dwie fury, bo jak coś sie zesra po drodze, to zawsze jest pomoc.
-
[ALL B5] Książka z instrukcjami i schematami napraw Audi A4 96-01 do silnikow 1.8 T i 2.8
Stary temat, ale dodam od siebie, że przed chwilą pobrałem to przez Chomika i jest git. Się pobrało i działa bez zarzutów.