-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
z tego co pisze Geremi chciałeś sobie porobić turbo na biedaka użwając jakiś starych żeliw i masz pretensje, że sie rozjebało. jakies przerabianie turbo pod DP co to za śmiech, znowu Ci bylo szkoda kasy na porządne DP ? Jeszcze gwarancje chcesz rok na hybryde na głowe spadłeś ? gwarancja na zwykłą regenerowana turbine to mokry sen kupującego na hybryde masz gwarancje do poczty. może ta lekcja cie czegoś nauczy przestań liczyć każdą złotówkę przy tuningu kup oryginalne k04-064. ... byłbym zapomniał... jak już odłożysz na to oryginalne k04-064 to czasami nie przerabiaj go pod seryjne DP.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a bo to mało ludzi bez rozumu ? co drugi nie rozumie o co tu chodzi powiedz łebkowi ze szkoda kasy na mpps me7.5 sie pięknie wgrywa soft kkl'em
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a to bardzo ładny prezent, kto wgrał gotowca i nawet nie zlogował ?:)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
turbo z bexa jest wieksze i wydajniejsze niz ori bfb.
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
masz jakieś wykres od gregora ?
-
1.8t BFB 193HP 4900rpm-Max Problem, pomocy
dvke podmien eventualnie podłacz pod kolektor, sprawdz szczelnosc
-
[1.8T BEX]Wypadanie zapłonu na biegu jałowym + analiza logów
33 sie loguje nie 32 ;p jak wyciagałes świece to sucha byla ?
-
Proszę o analizę Logów 1.8 t BFB spadek mocy
pewno dolot dziurawy
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
piszesz tak jakby bylo jedno 2.0tfsi
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
zgaduje że 8-8.5 trasa 11-11.5 miasto przy średnich korkach
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
wiadomo ze moc w ośce to bezsens nie ma co dyskutowac
-
Audi A4 B8 2.0TFSI 2015y 224 -> 294/440 by gregor10.pl
no teraz to juz moja ese b5 na pewno poskładasz tym...
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
o przeskurewyn ale te silniki są podatne na tuning... dość już tych starych 1.8t widać ze technologia sie ruszyła... 450nm w 2500 rpm.. widzę, że zrobiłeś piekny prezent kupującemu
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
jednak cos porezałes poślij logi na gg ;p Ty miales ori k03s ?
-
kolektor wydechowy BEX
nie