-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Musze! Jade zyc do Swajcarii. Nie ma sens to autko na CH tablice stavac.
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Jakie kocowki wydechu do DTM zderzaku? ?
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
https://www.autobazar.eu/audi-a4-20-tfsi-quattro-id19667929.html
- US CONSOL?
- US CONSOL?
-
US CONSOL?
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Revo dziala na innych samochodoch lepiej. Czesc chlopaki,ma ktos grill od tuning tec? GRILL AUDI A4 (B7) RS-TYPE 11.04-03.08 GLOSSY BLACK - tuning-tec.com TUNING-TEC.COM ??? Jest okay ???
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Czesc, autko jezdi swietne i ma Troche nowego I szukam coz takiego haltera do fog lights for dtm zederzak
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Modyfikovana
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Bereš - rally. Nie znam go osobiście. Kupiłem zderzak w Polsce. Oprogramowanie revo nie jest złe tylko mam złe doświadczenia . Mam oprogramowanie z Gregor10
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
nowosci Dtm zderzak fmic 780x300x76mm (core size 600x300x76mm) 1.8t olejova pompa loading... 20180428_152123 by kwer_7,
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
Witam. To taki skok. Można też normalnie jeździć, a ktoś cię zastrzeli. Uważaj na drodze. Nawet inni handlarze. Nie mam wykresu od Gregora, ponieważ samochód nie był w 100% wykończony. Potrzebowałem samochodu, żeby iść do pracy. Gregor powiedział 390ps 500nm. Dotychczas. Z pełnym boosterem wypchnął wodę z silnika. Być może uszczelka pod pachami jest zniszczona. Lub nieoryginalny zbiornik czynnika chłodniczego jest słaby. Felgi to RH NBU RACE - 11,8KG. Dodałem listę zmian do pierwszego wpisu. Do tej pory w języku słowackim. Nie chcę rozmawiać o oprogramowaniu REVO. Może po prostu miałem kłopoty. Wciąż miałem problemy. Samochód nie jest na sprzedaż. Dziękuję i pozdrawiam ;-)
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
witam cześć. czy wiesz, jaki chłodniej dostaniesz się do zderzaka DTM? nowości ode mnie. soft revo nie działa najlepiej. Odwiedziłem Gregora 10 (65 km ode mnie), wtedy było idealnie, ale miałem wypadek, kiedy pojechałem do Szwajcarii do pracy. To nie była moja wina. KO by kwer_7, on Flickr