Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K-1

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez K-1

  1. Musze! Jade zyc do Swajcarii. Nie ma sens to autko na CH tablice stavac.
  2. Jakie kocowki wydechu do DTM zderzaku? ?
  3. https://www.autobazar.eu/audi-a4-20-tfsi-quattro-id19667929.html
  4. K-1 odpowiedział(a) na K-1 temat w Audi A4 B7
    I mechanizm?
  5. K-1 odpowiedział(a) na K-1 temat w Audi A4 B7
    MaTeo85 możesz mi pomóc jak?
  6. K-1 opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Jest to us versia? Jaki jest nr.częsci 1. 2. 3.? Mozliwe to kupic w EU?
  7. Rs4 licznik I autko sprzedam
  8. Revo dziala na innych samochodoch lepiej. Czesc chlopaki,ma ktos grill od tuning tec? GRILL AUDI A4 (B7) RS-TYPE 11.04-03.08 GLOSSY BLACK - tuning-tec.com TUNING-TEC.COM ??? Jest okay ???
  9. Czesc, autko jezdi swietne i ma Troche nowego I szukam coz takiego haltera do fog lights for dtm zederzak
  10. Bereš - rally. Nie znam go osobiście. Kupiłem zderzak w Polsce. Oprogramowanie revo nie jest złe tylko mam złe doświadczenia . Mam oprogramowanie z Gregor10
  11. nowosci Dtm zderzak fmic 780x300x76mm (core size 600x300x76mm) 1.8t olejova pompa loading... 20180428_152123 by kwer_7,
  12. Witam. To taki skok. Można też normalnie jeździć, a ktoś cię zastrzeli. Uważaj na drodze. Nawet inni handlarze. Nie mam wykresu od Gregora, ponieważ samochód nie był w 100% wykończony. Potrzebowałem samochodu, żeby iść do pracy. Gregor powiedział 390ps 500nm. Dotychczas. Z pełnym boosterem wypchnął wodę z silnika. Być może uszczelka pod pachami jest zniszczona. Lub nieoryginalny zbiornik czynnika chłodniczego jest słaby. Felgi to RH NBU RACE - 11,8KG. Dodałem listę zmian do pierwszego wpisu. Do tej pory w języku słowackim. Nie chcę rozmawiać o oprogramowaniu REVO. Może po prostu miałem kłopoty. Wciąż miałem problemy. Samochód nie jest na sprzedaż. Dziękuję i pozdrawiam ;-)
  13. witam cześć. czy wiesz, jaki chłodniej dostaniesz się do zderzaka DTM? nowości ode mnie. soft revo nie działa najlepiej. Odwiedziłem Gregora 10 (65 km ode mnie), wtedy było idealnie, ale miałem wypadek, kiedy pojechałem do Szwajcarii do pracy. To nie była moja wina. KO by kwer_7, on Flickr
  14. NOWOSCI: received_10205781000763151 received_10205781000883154 received_10205781001203162 received_10205781001443168 received_10205781001643173 received_10205781001483169 received_10205781001763176 received_10205781001563171 Finished received_10205874113010899 Diff to 4:1 why not received_10205878693125399 i know i know, very bad quality .... in night becase private parking place hihihi
  15. http://www.ebay.de/itm/282194375630???
  16. S3 8P from http://tkengineering.de powered by REVO makes 404bhp and 540lbft with same LO400 turbo. New: Stock vs JE pistons with IE rods: received_10210863201683918 received_10210871567893068 Stock vs JE pistons with IE rods:
  17. Because cupholders :-) ... Teraz jest 19cali coz nowego cooler wydech turbo software revo stage 3 autotech hpfp s3 injectors Loba LO400L by kwer_7, on Flickr Co było, to było. nowości: 1 by kwer_7, on Flickr 2 by kwer_7, on Flickr 3 by kwer_7, on Flickr 4 by kwer_7, on Flickr 5 by kwer_7, on Flickr 6 by kwer_7, on Flickr 7 by kwer_7, on Flickr 8 by kwer_7, on Flickr 9 by kwer_7, on Flickr 10 by kwer_7, on Flickr 11,5 by kwer_7, on Flickr 11 by kwer_7, on Flickr 12 by kwer_7, on Flickr 13 by kwer_7, on Flickr 14 by kwer_7, on Flickr COz nowego: Bremsen JE Pistons 82,5mm 10,5:1 H-Beam Conrods 144x20mm from IE (with riffle drilling) ARP Bolt Kits Race Rod Bearing Race Main Bearings High Performance Pistons Pins RACE Oil cooling nozzle received_10207399130721351
  18. CO wszystko potrzebujęm to zostavic S4 V8 licznik do A4 B7 2.0TFSI ?
  19. Jest mozlivi kontakt na fachowca ? i gdie kupim taki licznik ?
  20. byl vielky problem instalovat licznik ????
  21. Tomeks jak to myslisz? Panovie, robil juž kto z vas swap stredovej konsoly ? http://www.audizine.com/forum/showthread.php/234689-B7-center-console-swap-the-entire-parts-list-in-black or http://www.audizine.com/forum/showthread.php/494027-DIY-B6-Center-Console-Removal-and-B7-Center-Console-Istall
  22. Wyglonda to veľmi svietne ale to jestza vielo drogi... Hmmmm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.