Treść opublikowana przez omzig
-
Regeneracja turbiny
Napisz do http://a4-klub.pl/index.php?/user/9446-dev/ - ogarnie Ci temat.
-
MTS Technik
W takim razie ten zestaw odpada, dzięki za info. A wracając do gwintu: Jak on się ma do zawieszenia wielowahaczowego?
-
MTS Technik
Tam dużo o gwincie jest, a mi chodzi konkretnie o ten zestaw z pierwszego posta/u. 1. Jak one się mają do komfortu jazdy? 2. Czy mają jakiś wpływ na zużycie wahaczy/ów?
-
MTS Technik
Siemka. Jak w temacie, warto jest pakować takie ustrojstwo? http://allegro.pl/amortyzatory-sportowe-audi-a4-b5-mts-technik-i4480315105.html
-
Navigacja SmartGPS SG720 - problem.
Dzięki. I nie wysmiewałem się z Ciebie, tylko raczej z siebie, bo nie wiedziałem o co chodzi. Dzięki wielkie za instrukcje. Udało się, ogarnąłem temat i cieszę się niezmiernie.
-
Navigacja SmartGPS SG720 - problem.
Fido, ale co to jest ten PATCHER? I jak to zrobić? O to chodzi: http://chomikuj.pl/kornel_io/AutoMapa+6+jak+zainstalowa*c4*87+patcher
-
Navigacja SmartGPS SG720 - problem.
Ogólnie to ta navi jest w sprzedaży także z AutoMapą, więc hula napewno. I niby nie potrzeba zdejmować blokady, bo ponoc jej nie ma... AutoMapa na kartę SD, potem wybrać scieżkę i baja, a tu lipa. Yyy co mam zrobić?
-
Navigacja SmartGPS SG720 - problem.
Siema. Zakupiłem jakiś czas temu navi (jak w temacie), jest tam MapaMap która wg mnie jest niedokładna... Wiec wrzuciłem sobie Automapę, uruchamia sie itd, ale jak już ma prowadzić do celu, to znika mapa i wyskakuje komunikat: Mapa nie jest załadowana. Pomożecie?
-
Swieci sie ABS ESP
Najpierw uzupełnij profil jeśli masz Audi B5. Wg mnie jak ABS działa to kontrolka nie będzie się świecić. Sprawdź wszystkie przewody hamulcowe (ogólnie cały układ hamulcowy) czy nie ma gdzieś wycieku płynu, jeśli nie ma, w odpowiedniej kolejności odpowietrz zaciski (prawy tył, lewy tył, prawy przód, lewy przód - najlepiej we dwóch, bo w pojedynkę ciężko i pamiętaj żeby nie doprowadzić do tego aby zbiorniczek był bez płynu). I na pewno będą czujniki ABSu do regulacji jak wymieniałeś. Przy odpowietrzaniu pompy VAGiem podnosisz auto po to aby było łatwiej odpowietrzyć układ. Wtedy masz lepszy dostęp, bo trzeba wszystkie odpowietrzniki naraz odkręcić i zacząć odpowietrzanie VAGiem.
- Swieci sie ABS ESP
-
Swieci sie ABS ESP
Raczej normalne. U mnie za każdym razem tak jest.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Dzisiaj widziałem, że ktoś w dziale KUPIĘ szukał BEXów, zerknij. ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ---------- http://a4-klub.pl/kupie-23/kupie-wtryski-1-8t-bex-331857/
-
Maglownica
Skorzystam z tematu i zapytam: Wie ktos może czy maglownice w B5 są wszystkie takie same? Chodzi mi o to czy jak wrzucę do swojego 1.8T wydajniejszą pompę wspomagania 120 barową od 2.5TDI (180KM) to czy magiel da radę, a bardziej uszczelnienia w nim?
-
Swieci sie ABS ESP
Tutaj masz przykład jak użytkownik z innego forum rozwiązał problem: Ale u Ciebie moze być coś innego, mimo wszystko, zawsze to jakiś trop.
-
Swieci sie ABS ESP
18057/P1649/005705 - Powertrain Data Bus: Missing Message from ABS Controller Possible Symptoms Malfunction Indicator Light (MIL) ON Possible Causes Fault Code(s) stored in Brake Electronics (J104) Communication Error with Brake Electronics (J104) Possible Solutions Check Brake Electronics (J104) for Fault Codes Check Communication with Brake Electronics (J104) See Measuring Value Blocks (MVB) Przetłumacz sobie w necie.
-
Swieci sie ABS ESP
delikatnie WD lub inne ujostwo. A jak nie to rwij na chama i nowy czujnik kup.
-
Swieci sie ABS ESP
Dziękuję.
-
Swieci sie ABS ESP
A Ty potrafisz czasem na forum konkretnie odpisać, czy wszystko to zagadką musi być lub tajemnica???
-
Swieci sie ABS ESP
Też ciekawy jestem... I jak ustawić "te" prawidłowe odległości czujników w zwrotnicach???
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Podaj nr tych leżących na półce wtrysków.
-
odpowietrzanie abs esp po wymianie przewodów
1. Aaaa no tego to nie wiedziałem... W sumie to nigdzie nie znalazłem tej procedury kompletnie opisanej. Czyli co, furmanka do góry, odkręcam najpierw odpowietrznik prawy tył i uruchamiam procedurę VAGiną tak? 2. Git. ---------- Post dopisany 03-06-2014 at 00:43 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 23:04 ---------- Up
-
odpowietrzanie abs esp po wymianie przewodów
1. Dlaczego auto ma być uniesione do góry przy odpowietrzaniu VAGiem? 2. Silnik ma być włączony przy tej procedurze, czy tylko przekręcić kluczyk i nie uruchamiać silnika?
-
1.8t ajl gwizd turbiny
Zapraszamy do lektury http://a4-klub.pl/turbo-chiptuning-tuning-mechaniczny-15/b5-b6-b7-modyfikacje-1-8t-1342/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Miał hehe i ma.
-
odpowietrzanie abs esp po wymianie przewodów
Dziękuję Tomku. Wklejam dla zainteresowanych: Strona firmy ADAKO - oprogramowanie diagnostyczne VCDS?