-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Na etykietce powinien być dzień miesiąc rok jak z 94-95 powinny mi pasować Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka Na etykietce powinien być dzień miesiąc rok jak z 94-95 powinny mi pasować, bo nie działa mi w ogóle domykanie tyłu wiązka jest położona ok a sygnał domykania jest i nie wiem co jest 5 Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Z tego by wynikalo że i mój problem wynika ze złej wiazki drzwi (jest poliftowa reszta wiazek przedlift). A jak z silniczkami?? A jeżeli kolega ma zbędne wiązki z przedlifta to chętnie odkupie Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
Mam mały problem i chciałem się was poradzić a mianowicie wygląda to tak: po zamknięciu samochodu pilotem (dokladany alarm z funkcją domykania) zamykają sie tylko przody tył nawet nie drgnie. Auto przedliftowe rocznik 95 wiązka wewnątrz z tego samego rocznika (sterowana przekaznikiem 365), wiązki drzwi i silniczki z ramkami z anglika polift 2000. Cała reszta funkcji działa normalnie tzn szyby przednie otwierają i zamykają się jednym klikiem, tył otwiera się jednym klikiem żeby zamknąć należy przytrzymać. Blokada działa też tak jak należy czyli tylko z tyłu. A i sygnał domykania dochodzi do tyłu sprawdzone miernikiem. Nie ma znaczenia czy próbuje domknac pilotem czy kluczykiem Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Koledzy mam przekaznik sprawdzajacy przepalenie żarówek jak go podłączyć możecie pomóc bo nie mogę tego nigdzie znaleźć
-
P1504 intake air system leak detected
Wydaje mi się że nie jest on spowodowany nieszczelnością bagnetu sam błąd po polsku oznacza "wykryta nieszczelność kolektora dolotowego błąd sporadyczny". Bagnet nie ma z tym związku. Aby go wymienić musisz pociągnąć go mocno do góry ten "plastik" zejdzie z metalowej rurki, nalozysz nowy i wsadzisz stary bagnet. Przynajmniej ja tak mam w 1.8 adr. Aby znaleść nieszczelność sprawdź odmę i inne rurki wchodzące w okolicy przrpustnicy i kolektora. Tu Masz ewentualne przyczyny twojego problemu : http://www.dtcsearch.com/P1504/Audi/
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Dzięki i życzę powodzenia w walce, A i o ile się niemyle kabelek z klapy należy podłączyć do styku 87
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
A ja miałbym pytanie do Ciebie. Powiedz mi czy w przed lifcie należy wiercić otwory aby silowniczek założyć??
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Najzwyklejszy za 5 zł ze sklepu motoryzacyjnego. Dla wygody umieść go sobie przy centralce. Do cewki styki (85 i 86) podlacz masę ze sterownika (impuls) do drugiego stały plus do styku 30 masę a kabel idący do klapy podlacz do styku, który zwiera się po podaniu impulsu. Powinno działać.
-
Otwieranie klapy bagażnika w sedanie z pilota, montaż siłownika i zamka
Podłącz masę przez przekaźnik. Sygnał ze sterownika jest zbyt słaby aby sterować siłownikiem.
-
[ ALL B5 ] zmiana foteli na fotele z audi a6 c4 przednie
Czyli raczej naprawić swoje??
-
[ ALL B5 ] zmiana foteli na fotele z audi a6 c4 przednie
Jestem na tym forum nowy i chciałbym się dowiedzieć czy jest to możliwe i czy fotele są p&p ( czy pasują bez większej rzeźby ). Jeżeli jest już taki temat to z góry przepraszam, że zakładam nowy. Od razu pisze, że szukałem ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano wszystkim. Zarejestrowałem się na tym forum bo lubię rzeźbić w swojej b5-tce