-
szyby przestały działać
U mnie z dnia na dzien przestala dzialac szyba kierowcy a pasazera smiga. Przy silnikczu jest modol ktory tym steruje?? Dodatkowo przestalo dzialac domykanie szyb z pilota jak i z zamka
-
Zgasl fis data i przebieg
Podpiolem drugi licznik i dziala normlanie. WIec chyba licznik do zmiany.
-
Zgasl fis data i przebieg
Witam taki dziwny problem zgasl fis data i przebieg w b6. Bezpieczniki sa ok z lewej strony chyba ze gdzies jeszcze sa. Jakies pomysly moze gdzie szukac przyczyny?? Oglolnie jest jeszcze sprawa tego typu ze jak zapale swiatla to napiecie spada na 9v
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanko jak wygla sprawa z zegarmi z RS6 c5 wrzucenia do przedlifta b5?? Fis juz mam
-
uszkodzony wtrysk
Moga wypadac zaplony, lekko strzelac w wydechu. Albo wogole nie bedzie pracowal na tym garze. Wypinaj wtyczki z wtryskiwaczy i sluchaj silnika. To tak najszybciej i najprosciej. Sprawdz czas wtrysku czy jest taki jak powinien okolo 2.7ms
-
logi statyczne 2.7 AGB - proszę o wyjaśnienie błędów
Najpiej ta sonde druga odrazu softem wywalic i po sprawie. Przydaly by sie logi a nie rozpiska bledow. Sonda byla cos okolo 30 kanalu.
-
1.8T Quattro AVANT RED USA! 320/288 1BV, k03HYB 440cc, FMIC, TIP, DP - Powered by Gregor10
Jaki masz teraz AFR?? Masz obecny wykres? Ten pierwszy tak wyglada bo na dynomecie trzeba wlaczyc wygladzanie.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Podgrzewany podlokietnik:) heheheh Jak checsz tez moge Ci zalozyc:) hehe
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Dolozona zostala druga sprezyna do WG:D
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Na jednej bo nikt tego niema. To raz. Dwa ze nie lubie kopiowac projektow. A trzy ulatwia obsluge tego silnika:) Mniej zlaczek przewodow cudow wiankow:) Teraz turbo demontuje w 15 min przedtem w dzien:) hehehe I sama jada autem to dzien do nocy w porownaniu do tego co bylo. Teraz skladam 2.7BT na K04 z RS6 bede mial porownianie. Ale tak jezdzi mi sie duzo lepiej. I Kazdy sie dziwi o co chodzi pod maska hehehe
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
To bylo po zimie przed praniem:) Jeszcze wiekszosc rzeczy byla rozebrana. Teraz jest czysta:) Co do maski to chwilowo musi tak zostac poki nie znajde czasu zeby zrobic miejsce dla zbiorniczka. A to nie jest takie latwe. Auto mozna bylo obejrzec na targach poznańskich na zlocie Audi quattro.
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Tak trzymal ladnie cisnienie:)
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
Byl program. Do tego mialem IC zrobiony i DP 2,75 cala. ALe nie stoilem auta pod ta turbine.
-
[S4 B5] Moje maleństwo. Single turbo
Z filmikow niema nic nowego. Narazie jezdze na max doaldowaniu dla tych wtryskow czyli 0.5b hehe przy 0.6b wtryski juz niedaja rady. Auto ma cos ponad 350KM bynajmniej tak jezdzi. ---------- Post dopisany 23-04-2014 at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2013 at 19:26 ---------- Dawno nie pisałem. Audi smiga ma sie dobrze narazie doladowanie jest na 0.7b i jedzie jak RS4 po programie. Do tego jest strzal z nitro 60KM i jest ogien. Mam nadziej ze uda mi sie nazlesc troche czasu i pojechac na strojenie. W garazu lezy klika nowych klamotów to zalozenia ale na wszystko brak czasu. Kilka fotem jak auto wyglada na chwile obecna:) ---------- Post dopisany at 16:11 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ----------
-
[B5 AEB] Hybrydowa turbina k03/k04
800zl mnie wyszlo Bo uzywke k04-023 kupilem za 100 i regeneracja mojej starej 700:) Myslales o nitro?? Wszystko zalezy ile kasy mozesz na to przeznaczyc. I czy na samej turbinie sie skonczy hehe bo IC wydech do tego i jakies strojenie tez by sie przydalo.
kurpiu
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta