Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zgasl fis data i przebieg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam taki dziwny problem zgasl fis data i przebieg w b6. Bezpieczniki sa ok z lewej strony chyba ze gdzies jeszcze sa.

Jakies pomysly moze gdzie szukac przyczyny??


Oglolnie jest jeszcze sprawa tego typu ze jak zapale swiatla to napiecie spada na 9v

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mam to samo, nie zaświecił się przy uruchomieniu, po ok. 5 min. zapalił się a po 2 dniach zgasł i już lipa, dodatkowo zaświeciły się kontrolki airbag i esp. Chętnie dołączę się do oczekujących na pomoc.

Edytowane przez czarna bestia

Opublikowano

Jakie napięcie jest po odpaleniu? Może aku masz słabe

Opublikowano

dodatkowo przy rozruchu mruga abs, gdzie zmierzyć to napięcie po odpaleniu?

Zmierzyłem na aku, przed odpaleniem 11,88V natomiast po rozruchu 14,58V, czy to jest ok?

Edytowane przez czarna bestia

Opublikowano

Naładuj aku:) typowe objawy spadku napiecia podczas odpalania

Opublikowano

dodatkowo przy rozruchu mruga abs, gdzie zmierzyć to napięcie po odpaleniu?

Zmierzyłem na aku, przed odpaleniem 11,88V natomiast po rozruchu 14,58V, czy to jest ok?

Ładowanie jak na moje oko ok. Zobacz w blokach pomiarowych jakie napięcie widzi licznik.

Opublikowano

Troche małe napiecie przed odpaleniem. Jeżeli masz akumulator w słabej kondycji, to podczas odpalania napiecie siada poniżej 9V i licznik przygasa.

Opublikowano

Witam. ZAPALIŁ SIĘ FIS. Czynności jakie wykonałem to:

1 Wyczyściłem wszystkie styki przy + aku i oczywiście obie klemy i posmarowałem wazeliną techniczną (dalej echo)

2 Naładowałem aku prądem 6A przez 8 godz. (aku 72 Ah) (dalej echo)

3 Pojechałem do fachowca, powiedział że trzeba wyciągnąć i się przyjrzeć co mu jest, ok. 15 min jazdy (dalej echo)

4 Przyjechałem, i powiedziałem magiczne CO CI K***A JESZCZE ZROBIĆ !!!

5 ---- I ZAŚWIECIŁ SIĘ ------


Mamy inteligentne bryki, mały spadek napięcia wyłącza to, co najbardziej w danym momencie nie potrzebne a po odzyskaniu odpowiedniego napięcia powraca do punktu wyjścia. Zawsze wiedziałem, że AUDI to konkretny samochód.


Pojeżdże parę dni i dam znać czy rzeczywiście to było przyczyną. Pozdrawiam.


Wielkie dzięki za podpowiedzi


Czyste jaja, dzisiaj rano przyjechałem z pracy i zgasł. Jeszcze sprawdze u fachowca aku

Edytowane przez czarna bestia

Opublikowano

A ja myślę że coś w liczniku nie łączy.

Opublikowano

Jest racja w tym, że coś nie łączy bo FIS raz świeci raz nie, czasami sekunde czasami dłużej, tylko pytanie gdzie szukać tego kiepskiego styku. W liczniku czy może gdzieś indziej?

Opublikowano

Jest racja w tym, że coś nie łączy bo FIS raz świeci raz nie, czasami sekunde czasami dłużej, tylko pytanie gdzie szukać tego kiepskiego styku. W liczniku czy może gdzieś indziej?

Fis kolor czy monochromatyczny?

Opublikowano

Fis kolor

Opublikowano

U mnie w b8tez tak bylo raz swiecil raz nie raz swiecil tydz a czasem nie siwecil tydz skonczylo sie yo wymiana fis-u 600zl i dziala

Opublikowano

On działa w połowie, gdyż temperatura, paliwo, obroty i prędkość działa natomiast czasami wyłącza się tylko godzina, przebieg i środkowy wyświetlacz

Opublikowano

On działa w połowie, gdyż temperatura, paliwo, obroty i prędkość działa natomiast czasami wyłącza się tylko godzina, przebieg i środkowy wyświetlacz

Nie miałeś coś przypadkiem robione przy liczniku?

Opublikowano

Raczej nie, auto mam półtora roku i cały czas działało.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Podpiolem drugi licznik i dziala normlanie. WIec chyba licznik do zmiany.

Edytowane przez kurpiu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.