Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jarzma 312


mnetzimny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze pytanie , do tych jarz jakich mam szukać klocków ?? Jak bym kupował te jarzma , to będę zmieniał na nowe tarcze i klocki .

Czy chodzi o takie klocki https://www.google.pl/search?q=573037JC&newwindow=1&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=qtZLU4uvMcrm7AbRmYCgAg&ved=0CAkQ_AUoAg&biw=1600&bih=758#imgdii=_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy podejdą te ze zdjęcia ?? bo chodzą mi po głowie Jurid White , ale one wyglądają tak jak te ze zdjęcia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwalna jest różnica w osiągach po założeniu większych tarcz np z 288mm na 312 mm i felg z 15tu na 16 cali, jak i opon z 195/65/15 na 205/55/16???

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuwalna jest różnica w osiągach po założeniu większych tarcz np z 288mm na 312 mm i felg z 15tu na 16 cali, jak i opon z 195/65/15 na 205/55/16???

---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 00:15 ----------

up

tak prędkosc odrazu spada o jakieś 20km/h w vmaxie:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to z d*py pytanie, ale po prostu jestem ciekawy, czy jest to jakos odczuwalne...? Zrozum - ciekawość. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to żaden przeskok, róznice poczujesz przechodząc z 15ki 195 na 18 225:whistling: ale przy twoim silniku to znikome odczucia:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Piękny Kawalerze. :grin:

---------- Post dopisany 17-04-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 15-04-2014 at 18:55 ----------

A teraz kolejne pytanie: Do A4 B5 FWD felga stalowa z jaki ET będzie ok na tarcze 312mm???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma znaczenia , po prostu felga musi być minimum 16" a ete może być takie same jak w 15", mój brat mam na zimę et45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET to odległość od środka szerokości felgi.

Możesz alebo wystawić koło na zewnątrz albo je schować.

I jeśli ET jest małe czyli np 25 to koło będzie bardzo wystawać na zewnątrz auta jesli np 45 będzie schowane o dokładnie 20mm więcej do środka.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np do mnie to auta po założeniu hamulców od B6/B7 większość seryjnych felg od b5 nie podejdzie (pomijając średnicę ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...