Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mateusz3421

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam kupiłem audi a4 b5 1.8 T 150 km 1999 rok ze szwajcari i nie działa tempomat nie wiem jak go przekodowac podłanczalem pod vag can pro i nie chce przejsc aktywacji nie wiem jakim kodem go przekodowac
  2. A na wolnych obrotach chodzi równo ?
  3. sprawdź przepływke i zrób adaptacje przepustnicy tylko pierw ją wyczyść a sonda moim zdaniem do wymiany
  4. sonda do wymiany a świeci ci chek na zegarach?
  5. Zrobilem był filtr paliwa zapchany i świece były gównianej firmy więc wymienilem na platynowe i śmiga
  6. podobno bez przeróbek pasują od s3 255 PS
  7. a te szarpanie może być spowodowane że któryś wtrysk leje ? ---------- Post dopisany at 08:53 ---------- Poprzedni post napisany at 07:59 ----------
  8. nie ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:59 ---------- i to właśnie przez te temperature będzie tak szarpał ? że nie jest odpowiednia
  9. sprawdzałem i z zapłonem jest niby wszystko dobrze bo nic nie pokazuje wszystko posprawdzałem i jest dobrze ale jak wchodze w błedy to zawsze wywala ten bład na obrazku i powiem jeszcze ze wymieniałem ten czujnik temperatury z tyłu silnika ---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ---------- logi dynamiczne Grupy: 115,001,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 033,001,002,033,001,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi statyczne w tym wartość 032 Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 032 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM termostat chyba jest zwalony bo niepokazuje temperatury 90 stopni na vagu
  10. a tam jest mowa o cewkach do audi b6i b7 to znaczy że sie nie zmienia w b5 ?
  11. Witam jakie są dobre wtryski bo nie wiem jakie kupic od tt 225 PS będzie sie nadawac chce podkręcić na mocy troche audi ? ---------- Post dopisany at 07:24 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ---------- i czy cewki mogą zostać te same co są ori czy trzeba zmieniac ?
  12. Temperatura jest prawidłowa zrobiłem adaptacje tej przepustnicy ale na początku wyskakiwało error i sie nie dało rozgrzałem troche silnik i dopiero zrobiła sie ta adaptacja ale mimo tego ze pisało adaptacja ok dalej szarpie i zrobiłem loga statycznego tej przepustnicy Grupy: 060,001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  13. odłanczane były kostki przepływomierza
  14. Grupy: 032,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,033 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM wartości w grupie 032 pokazywało na 0. weszedłem jeszcze w silnik i wyskoczyły 4 błedy ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- co to znaczy ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- usunołem te błedey ale nic sie nie polepszyło
  15. dwumas odpada bo mojemu koledze jak pad dwumas to było całkiem inaczej niz u mnie. A u mnie to jest tak na wolnych obrotach chodzi równo i za jakis czas szarpie silnikiem ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:50 ---------- a te wartości 032 jak mam sprawdzić w co mam wejść? I te logi statyczne to mam włączyć log start i poczekać chwile czy dać mu gazu przez jakiś czas jak możesz to opisz mi to ---------- Post dopisany at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- ide zrobie logi statyczne i sprawdze te wartosci zaraz wstawie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.