Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Blokuje hamulce przód po hamowaniu


lukas551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio mam problem z układem hamulcowym z przodu.Po mocniejszym zahamowaniu mam zacisniete hamulce i nie odpuszczają:kwasny: Auto postoi jakiś czas i jest OK aż do momentu kiedy znowu dam po heblach:kwasny: Co mam zrobic??Napewno rozebrac zaciski i coś zapewno przesmarować,przeczyścić tylko co dokładnie?Na co zwrócić uwage??:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozbierzesz to bedziesz widział gdzie tkwi przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas 551 nie pytaj o wiecej kolega DEV to specu w tej dziedzinie :thumbup1:

Hehe :wink: No jutro rozbierzemy i zobaczymy bo przyczyn sporo moze byc:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłeś temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego ale dokładnie co było przyczyną to nie powiem bo mechanik to robił.Został wymieniony płyn,przewody elastyczne,klocki i dokładnie ogarniete zaciski i od tej operacji jest ok:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kolego ale dokładnie co było przyczyną to nie powiem bo mechanik to robił.Został wymieniony płyn,przewody elastyczne,klocki i dokładnie ogarniete zaciski i od tej operacji jest ok:wink:

Czyli gdybys sam sobie zrobił, to bys pewnie zaoszczędził o przewody, klocki, a płynu tylko na dolewke, bo przyczyna najprawdopodobniej lezała w prowadnicach zacisków, lub cos z tłoczkami, tak czy siak zaciski. Szkoda , że sie nie odważyłeś sam za to wziąsć, moze brak zaplecza - narzedzia, garage, ale tak czy siak tez, mechanik powinien bł ci powiedzieć gdzie lezała przyczyna, bo mógłby równie dobrze ywmienic wszystkie przewody miedziane, łącznie z pompą powiedzmy. Heh, kłania się "będzie pan zadowolony", kto ogląda to wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...