Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Nie otwierające się drzwi od środka


davidoati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem tego typu, iż centralny normalnie chodzi z pilota wszystko fajnie, drzwi przednie i kierowcy i pasażera normalnie otwierają się i od zewnątrz i od wewnątrz, natomiast z tylne drzwi można otworzyć tylko od zewnątrz, od środka lipa :wallbash: Spotkał już się ktoś kiedyś z takim fantem ? :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz przypadkiem włączonego zabezpieczenia przed otwarciem drzwi przez dziecko?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: kurde nie pomyślałem o tak banalnym rozwiązaniu, jutro rano sprawdzę, być może przez przypadek... a zabezpieczanie blokuje od razu dwoje drzwi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sprawdziłem u siebie (B6) - każde drzwi trzeba zablokować oddzielnie. W B5 też tak chyba jest.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam zagadkę bo problem jest z dwoma tylnymi drzwiami.. jutro rano sprawdzę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie masz włączoną blokadę dla dzieci i nie można otworzyć od środka,blokadę masz koło zamka taki przełącznik góra dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale kolega pisze,że ma problem z dwoma drzwiami.Czytajcie dokładnie posty,chyba nie zablokowal by obu naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak po myciu auta wyciera się wnęki i drzwi. Ja tak zrobiłem, przetarłem szmatką i później się głowiłem dlaczego pasażer nie może drzwi otworzyć... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, problem rozwiązany, mieliście racje włączyła się blokada przez przypadek, tylko dziwi mnie fakt ze od razu z dwóch stron, może faktycznie wycierałem wnęki ale jakoś sobie nie przypominam, od ponad 2,5 roku pierwszy raz taka sytuacja i to z dwóch stron, czary mary :mysli: Ważne ze wszystko ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak po myciu auta wyciera się wnęki i drzwi.

Ja pierdziu :shocked: robi ktos tak??

U mnie wlasnie wystepuje ten problem w jednych drzwiach, i napewno nie jest to blokada... jak bedzi eczas pewnie trzeba bedzie sie do klamki dobrac :evil:

zawsze do sucha szmatką całe autko:tongue4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak po myciu auta wyciera się wnęki i drzwi.

Ja pierdziu :shocked: robi ktos tak??

U mnie wlasnie wystepuje ten problem w jednych drzwiach, i napewno nie jest to blokada... jak bedzi eczas pewnie trzeba bedzie sie do klamki dobrac :evil:

a co ty zostawisz mokre że tak się dziwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...