Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Pamiętajcie... Policja chodzi parami, także ważne jest żeby jeden umiał pisać a drugi czytać..... A addassko dał pewnie w łape że się do IPA dostać
  2. Ja się chyba też jutro śćiapram....
  3. Ide zagrać.... popróbuje jeszcze M98B, może się przyzwyczaje z czasem....
  4. http://n8forum.pl/ http://n8-forum.pl/ Google Aplikacji na N8 generalnie znajdziesz do bólu na torrent'ach itp.... Ahhhh ten Symbian
  5. Mojim zdaniem lepiej poszukać czegoś w 5x112
  6. Może by tak na początek przeszukać forum a nie odrazu wątek zakładać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?13179-Wyb%F3r-CB-radia-)
  7. szlak mnie chce trafic.... Piątek wieczór się zbliża a Ja nie mam co z sobą począć
  8. Jest taka opcja "szukaj" http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?103831-ALL-B5-Lusterko-wewn%EAtrzne-fotochromatyczne-demonta%BF&highlight=lusterko+fotochrom Mam nadzieje że pomoże....
  9. nie Ja tak samo... ZERO planów
  10. Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
  11. Jest wątek na forum (a przynajmniej był)
  12. Mario - Stanley - Jak jest okazja to bierz, ja bym brał ale kolor nie ten
  13. Ty się lepiej zastanów czy Natalie brać.... Stasiu ma chyba słabośc do rudych Wczoraj już zagadywał... ja mam słabość do każdej do każdej, ale chyba otwartej flaszki
  14. Jak uwielbiałem grać snajperem i M98B tak teraz to tragedia.... Tą bronią się nie da grać, ten pocisk po wystrzleniu TRAGEDIA :wallbash: z patcha na patch robią coraz większy SYF !!
  15. Ty się lepiej zastanów czy Natalie brać.... Stasiu ma chyba słabośc do rudych Wczoraj już zagadywał...
  16. kileeer - bez zastanowienia wybrałbym BRIDGESTONE POTENZA RE050A
  17. A wcześniej wszystko działało ? Otwieranie klapy bagażnika z pilota, działa poprzez przytrzymanie 2-3sek. przycisku otwierania klapy.
  18. Srebrny.... i tyle na temat
  19. Czester - dokładnie, nie ma co ryzykować....
  20. nie mam pytań....
  21. ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu to z górki się nie liczy ---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ---------- Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! joooo hahahaha nieee tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku Yebany.... :polew: widać że się lubią , kumple od .......
  22. Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot!
  23. Co wy tam wiecie.... Ja was oby dwóch łykam i to bez użycia nóg.... Pamiętajcie czarne b7 SPS 20WW...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.