Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Pamiętajcie... Policja chodzi parami, także ważne jest żeby jeden umiał pisać a drugi czytać..... A addassko dał pewnie w łape że się do IPA dostać
-
Spoty Katowice i okolice
Ja się chyba też jutro śćiapram....
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Ide zagrać.... popróbuje jeszcze M98B, może się przyzwyczaje z czasem....
-
Jakie forum z aplikacjami na Nokie n8 ?
http://n8forum.pl/ http://n8-forum.pl/ Google Aplikacji na N8 generalnie znajdziesz do bólu na torrent'ach itp.... Ahhhh ten Symbian
-
czy wiejda te fele
Mojim zdaniem lepiej poszukać czegoś w 5x112
-
Jakie CB polecacie?
Może by tak na początek przeszukać forum a nie odrazu wątek zakładać http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?13179-Wyb%F3r-CB-radia-)
-
Spoty Katowice i okolice
szlak mnie chce trafic.... Piątek wieczór się zbliża a Ja nie mam co z sobą począć
-
lusterko wewnętrzne
Jest taka opcja "szukaj" http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?103831-ALL-B5-Lusterko-wewn%EAtrzne-fotochromatyczne-demonta%BF&highlight=lusterko+fotochrom Mam nadzieje że pomoże....
-
Spoty Katowice i okolice
nie Ja tak samo... ZERO planów
-
Ściąga w lewo.
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
-
Zmiana folderu z mp3 w RNS-e
Jest wątek na forum (a przynajmniej był)
-
Spoty Katowice i okolice
Mario - Stanley - Jak jest okazja to bierz, ja bym brał ale kolor nie ten
-
Spoty Katowice i okolice
Ty się lepiej zastanów czy Natalie brać.... Stasiu ma chyba słabośc do rudych Wczoraj już zagadywał... ja mam słabość do każdej do każdej, ale chyba otwartej flaszki
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
Jak uwielbiałem grać snajperem i M98B tak teraz to tragedia.... Tą bronią się nie da grać, ten pocisk po wystrzleniu TRAGEDIA :wallbash: z patcha na patch robią coraz większy SYF !!
-
Spoty Katowice i okolice
Ty się lepiej zastanów czy Natalie brać.... Stasiu ma chyba słabośc do rudych Wczoraj już zagadywał...
-
Polecane opony letnie
kileeer - bez zastanowienia wybrałbym BRIDGESTONE POTENZA RE050A
-
Tylna klapa bagaznika-Problem z otwarciem?
A wcześniej wszystko działało ? Otwieranie klapy bagażnika z pilota, działa poprzez przytrzymanie 2-3sek. przycisku otwierania klapy.
-
Na jaki kolor pomalować felgi ? ANKIETA :)
Srebrny.... i tyle na temat
-
Czy taka dziura dyskfalyfikuje oponę ??
Czester - dokładnie, nie ma co ryzykować....
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nie mam pytań....- Spoty Katowice i okolice
ale ta granatowa co chwile stoi w pit stopie na tankowanie, a czarna cały czas jedzie ale mimo przymusowych zjazdow na tankowanie granatowa i tak objezdza czarna nie pier**l tylko porpaw se spalenie w profilu to z górki się nie liczy ---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ---------- Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot! joooo hahahaha nieee tyś jest agent - jesteśmy razem w Zatorze w domku Yebany.... :polew: widać że się lubią , kumple od .......- Spoty Katowice i okolice
Wszyscy wiedzą że addassko to waryjot!- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Co wy tam wiecie.... Ja was oby dwóch łykam i to bez użycia nóg.... Pamiętajcie czarne b7 SPS 20WW... - Spoty Katowice i okolice