Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. może namówie jakiegoś qmpla to wpadne...
  2. Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100% Noi kurw..... chu(j)........ teraz mi zadzwonił że dopiero teraz dostał tą prowadnice i już dzisiaj się nie będzie za to brał i auto będzie na jutro 3 dni już auto trzyma !!
  3. Czekam na auto. Jak ino będe miał to wpadne na 100%
  4. SieMA...
  5. następny..... hahahaha wpadniesz jutro do Zor ?? jedziemy jutro wieksza ekipa odwiedzic Zory ?? Jak mi odda jutro auto, to czemu nie.... nie byłem jeszcze, także... ale okaże się jutro.
  6. następny.....
  7. wcześniej się nie dało napisać !!
  8. akjam, addassko - zepsóła mi sie prowadnica, i linka szyby, silniczek naszczęcie jest dobry... zamówił mi nową prowadnice z linka ale będzie dopiero na 12:00 na jutro. także auto na jutro wieczór do odbioru. http://www.youtube.com/watch?v=JoAV0YXJi1g
  9. A ja dalej bez auta...
  10. Jednak nie przyjade. Auto zostaje u mechanika do jutra.... Miszka - napisz do tolka albo zadzwoń, on weźnie laptopa i kabel bo ma.
  11. http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Prowadzila-auto-majac-prawie-5-promili,wid,14326377,wiadomosc.html No no... 5 promili. Tyle człowiek pije ale 5 promili jeszcze nigdy nie miał....
  12. No to w takim bądz razie wypadało by się wreszcie wybrać....
  13. Miszka - Jak będe jechał a jeszcze nie wiem na 100% to wezne kompa i kabel . Kędzior - Z tymi szybami mam już tak z 2 miechy... ale nie było kiedy auta odstawić...
  14. Generalnie nic konkretnego. Szyba od kierowcy otworzy się w dół ale do góry już za chiny ludowe.... coś gdzieś blokuje, albo z szyny wypadła czy ki chu... z drugiej strony podobnie. Także nie wiem co jest grane. I jeden xenon mi miga i wylancza się. Także musi to posprawdzać....
  15. Postaram się..... Auto oddać musze do mechanika i nie wiem jak długo będzie trzymał, a że roboty mechanik ma w chu... generalnie... to nie wiem kiedy weźnie się za mój. Ale jak autko będzie to napewno wpadne
  16. eeee tam odrazu pijackie .... addassko -
  17. Ja mam od dzisiaj L4 do 26 Marca Także, ten tego....
  18. wpłaciłeś za BT ? Bo w wątku o Tobie mowa ALe, że o so chodzi? W jakim wątku? Przepiłeś cała kase i na wyjazd do BT nie masz .... ? pozyczyć ci Akjam ?
  19. Akjam - Chyba mnie choróbstwo bierze znowu Arturoo -
  20. SieMa.... Dziwnie się dziś czuje.....
  21. :hi:Jak tam Panowie, który kaca ma ? pewnie co drugi
  22. też chyba klina walne....
  23. :hi:KAC GIGANT....
  24. właśnie wróciłem z libacji...... na wpół zimny.... czyli norma.... a tak apropo to zaczynam sie przygotowywać do BT.... im wcześniej tym lepiej,,,

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.