Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
wciągnij kreskę i staniesz na nogi Jakby to dosłownie tak działało, to codziennie jestem z rano po kresce :gwizdanie: No chyba że masz tak mocny staffik
-
[ALL] subwoofer w boczku/demo mm-ais
Śietnie rozwiązane i zrobione Z racji że jeżdze na wózku i bagażnik jest wiecznie zajęty przez wózek, takie rozwiązanie w mojim przypadku przy zmianie audio jest :good:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka szału nie ma.... troche lepiej. Ale tak jeszcze z 2-3 dni okładów z pierśi i innych lekarstw by się przydało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
z rańca- Spoty Katowice i okolice
JA mykam. Herbatke z miodem i z cytrynką zrobie i do wyra..... Dobranoc Panowie.- Spoty Katowice i okolice
eeee tam.... pierdołami się przejmujecie- Spoty Katowice i okolice
wy się poprostu rozumiecie bez słów- [ALL B5] Płyn spryskiwaczy zamarzł
Dokładnie tak jak napisał pieciajek... Ciepły garaż. Podobnie miał Ojciec w aucie, i postój w garażu zrobił swoje.- [B7 BPW] Ile km/h jadą wasze A4 2.0 multitronic?
Prawda jest taka, że z salonu wyjadą 2 identyczne modele, i pierwszy pojedzie 210km/h a drugi 230km/h. I przyczyn może być kilka.... Był już kiedyś podobny wątek na forum...- Spoty Katowice i okolice
Co tu dzisiaj taka cisza ....... http://demotywatory.pl/3678422/Walentynku-juz-niedlugo- Spoty Katowice i okolice
http://ekstrabladet.dk/sport/sport_paa_vrangen/article1701072.ece nie mam pytań.....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne. :gwizdanie: Jak to piter poczyta to Ty bankowo bez powietrza w kółkach bedziesz śmigal Wykrakałeś Atruroo....przebiłem dzisiaj dentke ... i jak nazłość nie mam zapasowej.... Hammer pożycz #Przemo# Pięknego ze mnie robicie alkoholika... I Czym Ja sobie na to zasłużyłem... na Katowickim to samo :confused4:A Ja pije tylko okazyjnie- Spoty Katowice i okolice
no to masz jak ja niezły patos odstaw leki i wypij z 2-3 "herbatki" zdałoby się :gwizdanie: Jutro chłopaki z Bielskiego mają impreze integracyjną :gwizdanie: na swieżym powietrzu i przy zimnej vódce..... ale jak się będe dalej tak czuł to chyba nigdzie nie pojade- Spoty Katowice i okolice
dzisiaj się tragicznie czuje- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne. Co Ty masz za problemy że tyle pijesz Ja od sylwestra nie miałem grama alkoholu w ustach- Spoty Katowice i okolice
chory teraz to mi się te L4 naprawde przydało.... ja to samo na chaci zdycham i forum no to zdrówka życze. a ty którą rase preferujesz ?- Spoty Katowice i okolice
chory teraz to mi się te L4 naprawde przydało....- Spoty Katowice i okolice
buenos dias amigo- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Cienias, trzeba być twardym a nie miętkim Ja już drzewo też kombinuję + wódeczka także będzie ciepełko Siemian ty palety do spalenia też weźmiesz? Ktoś jeszcze przywiezie jakiś opał? O której startujemy? tak aropo to z piątku na sobote ma być -30..... Piter jest twardy, tylko miękkim chu.... robiony :gwizdanie: Tak jak pisałem wcześniej, na chwile obecną chory jestem, ale mam nadzieje że do piątku się ogarne.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chory coś jestem.... także jak się podlecze to postaram się wpaść- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
JA umieram..... ząb mnie dzisiaj cały dzień napier..... żadne tabletki nie pomagają.- Spoty Katowice i okolice
Ja nie dam rady.....- Spoty Katowice i okolice
Ide do wyra.... Jestem wyjabany całym dniem grania w pokera :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice