Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. No jak by nie było to poniedziałek.......
  2. :>Obiad zrobiony... ide pograć w pokera. Wczoraj miałem pokera od 3 do 7 w kolorze KIER
  3. coś
  4. Siema z południa
  5. Prawie jak mój furacz :gwizdanie:
  6. Ciekawa alternatywa a jak z jakością wykonania ?
  7. Generalnie felga ładna. Ale szczerze mówiąc ten wzór dużo ładniej prezentuje się w rozmiarach większych 18-19. Profil opony weź 45.
  8. A co sie wogle z Krolem dzieje ?
  9. Dobre
  10. A ja wstałem dopiero..... :gwizdanie: także A odnośnie pokera to wczoraj mi szło jak nigdy dotąd Trzeba się wyszykować i do Babci cisnąć, jakiś prezent kupić........ Dzień Babci dziś jakby nie było http://demotywatory.pl/1543863/BABCIA
  11. Do spanie !! Ale już !!
  12. Oczywisćie że tak....
  13. Parę dni wolnego miałem tzn. od niedzieli :gwizdanie: i dopiero jutro robota... A ja sobie w pokerka na necie gram.... 2 tygodnie byczenia się
  14. http://www.motofakty.pl/artykul/limuzyna_audi_r8_v10_od_limo_broker.html
  15. Grisza tylko nie zacznij walić do ryja bo się wykończysz. Pięknego ze mnie alkoholika robicie ;( Czym ja sobie na to zasłużyłem ? Nie piłem od Sylwka i narazie nie zamierzam, także.....
  16. I do 3 lutego L4
  17. Cisne zaraz do lekarza po L4.... Jeszcze nie chorowałem w tym roku a z 2 tygodnie laby by sie przydało
  18. do przyjęcia jest to, że zapijam kolejnego drina - w sumie to piję "zdrowie" mojego dziadka - dziś byłem na pogrzebie, dziadzia 88lat przeżył II Wojna Światowa itp...my tego nie dożyjemy....gorzała nas wykończy Z miła chęcią też bym się napił..... ale robie detox do 10 lutego później znowu detox i dopiero w BT znowu się napije. No ale niestety smutna prawda jest taka, że tylu lat napewno nie dożyje przy mojim trybie życia
  19. Nooo.... Motorek za***isty..... Cena do przyjęcia
  20. ja mhm Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję Jaaaa noooooooo ale jak sie kto pytooooo toooo on mooooo 2 koma 8 litraaaa .... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: a to ze stoi 5dni w tygodniu pod blokiem to juz malo wazne ja mhm Kędzior ma całe życie ustawione pod spalanie auta, cokolwiek chce zrobić najpierw myśli ile mu Audi spali i dopiero później podejmuje decyzję inni przeliczaja na piwa ja na litry Pb hehe Ja przeliczam na gorzołe ...... :gwizdanie: Piwo
  21. dzięki za sopta.... Jak wyjezdzałem, tam na drodze są takie dupne progi.... jeden przejechalem normalnie, a o drugim zapomnialem... pieknie przyjebalem spodem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.