Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. po dłuższej nieobecności :gwizdanie:
  2. Co tam ekipa ?? :gwizdanie: 5000 stron
  3. KO zaliczyłem wczoraj.... o 5 rano w domu
  4. Dzięki za spota Panie i Panowie
  5. Jak nic mi nie wypadnie to wpadne dzisiaj.....
  6. No w Pszczynie już nie pada... tylko na(p)ierdala deszczem
  7. ok jak przyjedziesz to jadna postawimy od razu co by ci sie ładnie zagrzała tego to najstarsi gorale niewiedza Oook. Jeszcze będziesz chciał się zemną napić...... Akjam nie tnij w ch....i o 21:30 najpóźniej masz być :gwizdanie: Nie wiem jak u was ale u mnie w Pszczynie pada deszczyk
  8. o to nie musisz się martwić I to mi sie podoba. Konkretna odpowiedz A Akjam wreszcie jedzie ? czy jeszcze nie wie do końca ?
  9. w ten piękny pijacki dzień ... Ja przybęde na 19:00. Także żeby mi vódka już na stole stała :gwizdanie:
  10. przygotowania trwają cały czas no tak już podejrzewałem, że Ty to już napewno od kilku dni podpijasz :gwizdanie:
  11. Ktoś się już dzisiaj będzie przygotowywał :beer1: przed jutrem ? :gwizdanie: Akjam czyli Co ? nie jedziesz ?
  12. Miszka...... Poczekaj kanalio jak Cię w Zatorze dopadne
  13. fajrant już ? dokładnie , jutro za to chyba trochę dłużej żeby piątek ogarnąć w sensownej porze cfaniak :gwizdanie:Grisza! Jarko pyta czemu chcesz tak duży polar... Odpowiedziałem mu, że pakujesz na siłce i bierzesz na zapas i że nie poznałby Cię po BT. kurde boje się że XL będe miał za małą Co ja poradze że rosne jak na drożdzach :gwizdanie:
  14. fajrant już ?
  15. Nie zapomnij zrobić sobie drinka! Pije już drugiego..... :gwizdanie:
  16. Dzięki za spota. Ide Kube Wojewódzkiego oglądać
  17. to na spocie dzisiaj będziesz ? :gwizdanie: będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.