Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
zrobiłeś Basi smaka tymi jajkami na miękko :gwizdanie: sie wie co dobre Jak się ma spust do picia to i do jedzenia jest :gwizdanie: nie pirdol pewnie wąchałeś ile się da :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Żadna dieta..... dla mnie to norma... A pakuje już od 10lat
-
Spoty Katowice i okolice
8 jajek na miękko pękło .... mniam mniam A małem dzisiaj możliwość obalić 0,7 z sąsiadem jak mu ścieć robiłem ale się powstrzymałem... Mam silną wole :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley spoko, nie śpieszy się. Będziesz miał czas to sprawdz.... Ide coś wszamać
-
Spoty Katowice i okolice
ja też jak powiedziałem szefowi, że nie zrobiłem dla niego kilku pierdół bo nie miałem czasu, to nie wiedział czy śmiać się czy brać moją odpowiedź na poważnie :gwizdanie: To dobrze że nie stwierdził że jego sprawy są najważniejesze a później cała reszta Czyli mi pewnie też nie sprawdziłeś tych piórek
-
Spoty Katowice i okolice
z wieczora.... Roboty Fpiz*u dziś miałem
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka, Stanley, Adrenalina - :hi:
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam do zatora jedziesz ?
-
[B6 AWX] AWX - Po wizycie w MR MOTORS - 174,7KM i 373,8 Nm
Dobrze kolega PIXI i MAGIC87 radzi Wynik
-
Spoty Katowice i okolice
bierzcie przykład z kolegi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley że Ci tak powiem BARANIE :gwizdanie: Same Barany, Ja, Stanley, Akjam, Seski (jeśli się nie myle), gregory, Gracia... kto jeszcze z kwietnia ? nie chce mi się przeglądać całego miesiąca
-
Spoty Katowice i okolice
STANLEY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! Jak najwięcej i jeszcze więcej :beer1:
-
Spoty Katowice i okolice
No to jest okazja żeby się napić :gwizdanie: Stanley możesz się mi zorientować ile te piórka do mojego furacza ?
-
Spoty Katowice i okolice
Hey, Cześć i czołem
-
Spoty Katowice i okolice
Popij to teraz 0,7... :naughty: Sam nie pije... ale zacząć sam możesz.... może ktoś wpadnie No ale nie mam tej pewności Miszka cześć cycu
-
Spoty Katowice i okolice
Popij to teraz 0,7... :naughty: Sam nie pije...
-
Spoty Katowice i okolice
Ale pojadłem..... Dzięki ci KFC
-
Spoty Katowice i okolice
leszcz to mało powiedziane... płotka :gwizdanie: Jak wracałem to w murckach tak jebało żabami że wycieraczki nie nadążały zbierać wody Thx za spota. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=198373.0 :gwizdanie:
-
Co to jest-VW czy AUDI?
brak słów którymi szło by opisać to co zrobił właściciel z tym samochodem :doh1:
-
Spoty Katowice i okolice
no jakoś to mi się jeszcze nie widzi.....
-
Spoty Katowice i okolice
"Co robisz na walentynki................ " "hmmm... biceps i klatke...." :polew: :laghing2: :laghing2:
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie:nie zapomnij adaptera i płynu.....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Grisza, kupić Ci ten koncentrat ? Kupić :gwizdanie: myślałem że mi go sprezentujesz :gwizdanie:Kup. jutro będe to dam kasiore Akjam - Spoty Katowice i okolice