Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Podziemny jeszcze....
-
Spoty Katowice i okolice
Szalika nie zapomnij... zimno ma być :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
No BA.... pytasz a wiesz
-
Spoty Katowice i okolice
Kup mi http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_xtreme_letni_plyn_do_spryskiwaczy_1100_nanopro,9,36.html jakbyś gdzieś widział
-
Spoty Katowice i okolice
JA też A na tego grilla to troche piździ......
-
[ALL] Jak to jest z tym chłodzeniem turbiny po jeździe ??
tu masz podobny temat http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=55917.15 Ja osobiśćie zawsze po ostrej jeździe, ostatnie 1-2 kilometry jade nie przekraczając 1800 obr/min. Ogólnie tak mi już wpadło w nawyk, że przed wyłączeniem silnika zawsze te 30sek. zostawiam żeby sobie pochodził
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam ogólnie masz śliczną córke Idzie gdzieś u was kupić w Kato taki płyn do spryskiwaczy ? http://www.sonax-polska.pl/p,sonax_xtreme_letni_plyn_do_spryskiwaczy_1100_nanopro,9,36.html Świeci mi już kontrolka od 3 dni a nie chce kupować z biedronki itp.
-
Spoty Katowice i okolice
Będzie dobrze, nic się nie bój Pozdrów Ją odemnie, jakby nie wiedziała kto, to powiedz że ten przystojny Pan na wózku co był BT, a jakby dalej nie wiedziała, to powiedz że to ten co namalował jej najładniejszy obrazek w zeszycie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
mam już przygotowany :kox: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem.... ja mam w domu dwa :gwizdanie: odsprzedaj mi jeden za pifffo.... :gwizdanie: na necie ja się poszuka to jest tego w brud
-
[ALL B6] ET 38
Śmiało możesz zakładać
-
Spoty Katowice i okolice
mam już przygotowany :kox: wezmę go razem z kartą co jeszcze mam wziąśc Nic. tylko adaptera mi brakuje, jak nazłość gdzieś mój zapodziałem....
-
Spoty Katowice i okolice
Diman nie masz adaptera do tej karty microSD ? bo nie umiem swojego znaleść
-
[B5 AJM] Zamiana felg na większe.. proszę o fachową poradę
ten model w rozmiarze 17' nie wygląda zbyt ciekawie na aucie 18' 19' zdecydowanie lepiej.
-
[ALL B6] ET 38
podejdą ale może wpierw podaj jaki rozmiar ? z jakimi oponami ?
-
[ALL B7] Lampy diodowe smoke
Lampy z A6 nie pasują musisz je wybebeszyć i przerobić żeby pasowały do B7. poczytaj wątek z linku wyżej..
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Katowice i okolice
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
U mnie w Pszczynie znajomy jeźdźi bodajże na takich białą A5 ... ale nie jestem pewien na 100%- Spoty Katowice i okolice
No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie: mam ale Ty się do nich nie zaliczasz ;( ;( ;( i dobrze płacz ku rwa Napinacz płacze ze szczęścia- Spoty Katowice i okolice
No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie: mam ale Ty się do nich nie zaliczasz ;( ;( ;(- Spoty Katowice i okolice
A co sami nie umieją sobie nagrać :gwizdanie:- [ALL B5] Pomóźcie wybrać FELGI !! Audi A4 b5
Do b5 2 będzie w sam raz- Spoty Katowice i okolice
No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi Jeszcze przyjedzie Toyotką. moze B8 wpadnie :gwizdanie: Jak kumpel z nim przyjedzie... :gwizdanie: To On ma kumpli :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
No i elegansio! Jak będzie fajna pogoda to się coś wymyśli. nawet musztarda i ketchup siedzi w bagazniku jeszcze ciekawe czy bedzie to jeszcze dobre :gwizdanie: Miszka spróbuje i Nam powie. :polew: No w zasadzie będzie gościem na spocie :gwizdanie: a goście jedzą pierwsi- Spoty Katowice i okolice
do siebie czy do kompa? :polew: to samo chciałem napisać Czytasz mi w myślach - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d