Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Dobra.... Myka siusiu, paciorek i do wyra, może jeszcze jakiś film obejrze. Trzymajta się
-
Spoty Katowice i okolice
Przynajmniej coś robisz, bo Akjam się opierdala cały tydzień :gwizdanie: CZyli w zasadzie tak jak Ja
-
[ALL B7] 2.0tfsi czy to seryjny zawias ? podejdzie pod 18 felgi??
Wygląda na 1BE, chociaż kto wie.... Trzeć nic nie będzie na 100%.
-
Spoty Katowice i okolice
to się mija z celem, też zawsze odpuszczam, alkoholizm, pedalstwo , alkoholizm alkoholizm, czasem jakiś temat o motoryzacji...znów alko itd O alkoholizmie i pedalstwie to przeważnie ty piszesz :gwizdanie:To kiedy pijemy
-
Spoty Katowice i okolice
za***isty felunek! za***ista cała fura Felgi firmy Eta Beta
-
Spoty Katowice i okolice
niech strace przyjezdzaj :decayed: tylko 42 :polew: mnie sie podoba dowcipnis... zero alko dzisiaj super, to kiedy pijemy :gwizdanie: Kędzior właśnie skończyłem teraz będziesz musiał poczekać do następnych urodzin, ale powiem Ci że tan sex to przereklamowana sprawa OKO no właśnie kiedy ? :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill Audi S4
nie rób choinki z auta Zresztą kwestia gustu....
-
[ALL B5] Grill Audi S4
slepy jestem tego samego zdania....
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka
-
[ALL B6/B7] Boczny migacz LED
martini_dy kwestia gustu... Swoją droga zobaczyłbym z ciekawości jak to na aucie wygląda
-
Spoty Katowice i okolice
Chlorze zdrowie! Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije Zdróweczko przyganiały kotły garnkowi Ja w tygodniu nie robie sam flaszki w domu. To jeszcze troche i zaczniesz kolekcjonować jak Ja :gwizdanie:Miszka żłobie ty jeden.... musisz kiedyś wpaść do mnie to co szarpniemy :gwizdanie: w zasadzie daleko nie masz
-
Spoty Katowice i okolice
Piękny bryna z Ciebie... :gwizdanie: dobrze że Ja tyle nie pije Zdróweczko
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
marda16 coś ty robił z tym autem żes tak napaskudził ?
-
Spoty Katowice i okolice
Hmmm... Kędzior miałby niespodziankę. :kox: nooooo No to jak? :gwizdanie: taaa. o tej godzinie to on pewnie zimny... nawet by nie pamiętał że byliśmy :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm może To może by dali znać? myślisz raczej nie kędzior miał pewnie mało gorzały :gwizdanie: To by się dowiozło. Spoko... wziołbym taki zapas jak do BT... nie brakło by :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jaka tu cisza... chyba wszyscy pojechali do Kędziora z prezentami ...... :gwizdanie:
-
[ALL B5] Grill Audi S4
Osobiście założylbym znaczek QUATTRO...
-
Spoty Katowice i okolice
słychać tyle ze miałem rezac lampki a tu lipa koleś, który mi obiecał dal d*py ;( Że niby ja? No dimcio nie wyrobiłem się wczoraj. ;( ciekawe kiedy to teraz bede robił :gwizdanie: No tak jak Ci mówieł, że obiecać nie mogę bo nie wiedziałem czy się wyrobie. No i ni dałem rady. Ale damy radę. Jak nie teraz to innym razem. pięknie, pięknie..... gorzała ważniesza :gwizdanie:
-
[ALL B5] opony a quattro
Temat już był maglowany. Wystarczy użyć opcji i nie robić nie potrzebnie śmietnika http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=116971.0
-
Spoty Katowice i okolice
Mów za siebie Dobra mykam....
-
Spoty Katowice i okolice
Mykam na PAKOWNIE Trzeba na lato dobrze wyglądac :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ciężki wybór.
Jakoś mi się nie widzą ani jedne Ale jak już to JEDYNECZKA
-
[B7 BPW] Czy nadaje sie na chipa?
Jeżeli silnik jest OK i cała reszta, to nie widze przeciwwskazań
-
[ALL B7] Wymiana wykładziny
Dokładnie zrób to jak należy. Nie ma sensu robić coś na "odwal"
-
[B6 AWX] Wymiana poszczególnych filtrów - co ile kilometrów?
Filtr paliwa - co 15-20 tyś. filtr powietrza - 10-15 tyś filtr kabinowy - 2 razy do roku