Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... Boisz się że was przegonimy :gwizdanie: A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy Ale ja q rwa nie jestem ani Gliwicki, ani Katowicki i w pupie mam to kto ile ma postów Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie: Jeśli chodzi o kaca, to najlepiej w dniu picia dobrze tłusto pojeść, nie liczyć kalorii a jak się kładziesz spać to przy łóżku mieć dużą butelkę wody mineralnej. To mój sposób i żaden inny. Ja też
-
Spoty Katowice i okolice
jak to powiedział kiedyś mój kolega - zj** : PORZĄDNA KAC KUPA!!! HEHEHE TO JE TO To akurat w niczym nie pomoże... no mam najlepszy dzień wcześniej nie pic Z tym może być problem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?
-
Spoty Katowice i okolice
Gitara 18' ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota...
-
Spoty Katowice i okolice
A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... Boisz się że was przegonimy :gwizdanie: A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy
-
Spoty Katowice i okolice
pare ubran sobie kupilem Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał z dużą lufą
-
Spoty Katowice i okolice
na dzisiaj czy do BT
-
[B6 AVF] Układ chłodzenia
goscin tak jak solek napisał. Zobacz sobie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 a tam na termostat oraz G2/G62
-
[ALL B5] Prośba o VT żołte B5
Kawul odnośnioe VT to tutaj poproś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.540
-
Spoty Katowice i okolice
Cały tydzień mam wolny.... pozałatwiam sobie przynajmniej zaległe sprawy...
-
Spoty Katowice i okolice
Wy co chwile do wawy jeździcie Jakieś fajne dupcenie tam jest czy co ? :gwizdanie: Ja już wiem po co tam jeżdżą tak często http://fantomwarsaw.com/ Biedny Tolek. Akjam mu naopowadał jaka droga dziurawa do Wawy i biedny pociągiem pojechał... a wcześniej pisał że autem chce jechać Uświadamy co niektórych co i jak bo widać że nie zabardzo w temacie siedzą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jutro ? tak.. jak co roku Vipownia imprezuje juz od czwartku kto dzisiaj będzie ?
-
Spoty Katowice i okolice
petarda :polew: :polew: :polew: właśnie sprawdziłem na koleżance z pracy i mogę wskazać małe niezgodności palcem 8 mm w lewą stronę i jest git :gwizdanie: :polew: :polew: A to napewno była dziewczyna.. :gwizdanie: i czy napewno do odpowiedniej dziurki wkładałeś :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jutro ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Stanley A tu masz film instruktażowy co i jak :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
też mykam- Spoty Katowice i okolice
Coś dla Stanley'a i Dimana :gwizdanie: Gdyby mężczyźni wychowywali dzieci- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami To jest kuva nie możliwe... to chyba fotomontaż że ona się nie obala do przodu....- Spoty Katowice i okolice
Pierwszy Dzieki za spota- [B6 AVF] Odpryski na masce
MIałem podobny dylemat przed zimą... Pojechałem do lakiernika, stwierdził że nie ma sensu malować całej maski. Wzioł oczyścił odpryski itp. i delikatnie zamalował. Jak narazie jest OK. ale widze że znowu nowe się pojawiły...- Spoty Katowice i okolice
Melduje swoją obecność- Spoty Katowice i okolice
nom ja po bukowinie zaczynam meta juz zakupiona :gwizdanie: No chyba se jaja robisz z tą metą.... nie bierz tego gówna.... - Spoty Katowice i okolice