Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... Boisz się że was przegonimy :gwizdanie: A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy Ale ja q rwa nie jestem ani Gliwicki, ani Katowicki i w pupie mam to kto ile ma postów Tylko gdzie wy taką drogę znajdziecie, żeby AFF-a tak rozpędzić :gwizdanie: Jeśli chodzi o kaca, to najlepiej w dniu picia dobrze tłusto pojeść, nie liczyć kalorii a jak się kładziesz spać to przy łóżku mieć dużą butelkę wody mineralnej. To mój sposób i żaden inny. Ja też
  2. jak to powiedział kiedyś mój kolega - zj** : PORZĄDNA KAC KUPA!!! HEHEHE TO JE TO To akurat w niczym nie pomoże... no mam najlepszy dzień wcześniej nie pic Z tym może być problem :gwizdanie:
  3. A tak na marginesie macie coś sprawdzonego na kaca ? oprócz klina ?
  4. Gitara 18' ?
  5. A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... Boisz się że was przegonimy :gwizdanie: A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy
  6. pare ubran sobie kupilem Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał z dużą lufą
  7. na dzisiaj czy do BT
  8. Grisza79 odpowiedział(a) na goscin temat w 1.9TDI
    goscin tak jak solek napisał. Zobacz sobie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=18478.0 a tam na termostat oraz G2/G62
  9. Kawul odnośnioe VT to tutaj poproś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.540
  10. Cały tydzień mam wolny.... pozałatwiam sobie przynajmniej zaległe sprawy...
  11. Wy co chwile do wawy jeździcie Jakieś fajne dupcenie tam jest czy co ? :gwizdanie: Ja już wiem po co tam jeżdżą tak często http://fantomwarsaw.com/ Biedny Tolek. Akjam mu naopowadał jaka droga dziurawa do Wawy i biedny pociągiem pojechał... a wcześniej pisał że autem chce jechać Uświadamy co niektórych co i jak bo widać że nie zabardzo w temacie siedzą
  12. jutro ? tak.. jak co roku Vipownia imprezuje juz od czwartku kto dzisiaj będzie ?
  13. petarda :polew: :polew: :polew: właśnie sprawdziłem na koleżance z pracy i mogę wskazać małe niezgodności palcem 8 mm w lewą stronę i jest git :gwizdanie: :polew: :polew: A to napewno była dziewczyna.. :gwizdanie: i czy napewno do odpowiedniej dziurki wkładałeś :polew:
  14. Stanley A tu masz film instruktażowy co i jak :gwizdanie:
  15. też mykam
  16. Coś dla Stanley'a i Dimana :gwizdanie: Gdyby mężczyźni wychowywali dzieci
  17. ja robie u Siebie w garażu sam i kasy wydałem w 3 d*py :gwizdanie: także powodzenia Stan kumpel mi obiecał, że nie zapłacę dużo i będę zadowolony :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 23:11_________________________________________________Diman, wszystko przed nami To jest kuva nie możliwe... to chyba fotomontaż że ona się nie obala do przodu....
  18. Pierwszy Dzieki za spota
  19. Grisza79 odpowiedział(a) na hofi7 temat w Audi A4 B6
    MIałem podobny dylemat przed zimą... Pojechałem do lakiernika, stwierdził że nie ma sensu malować całej maski. Wzioł oczyścił odpryski itp. i delikatnie zamalował. Jak narazie jest OK. ale widze że znowu nowe się pojawiły...
  20. Melduje swoją obecność
  21. nom ja po bukowinie zaczynam meta juz zakupiona :gwizdanie: No chyba se jaja robisz z tą metą.... nie bierz tego gówna....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.