Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
benzyna byla by lepsza w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku moze bedzie miszka to bedzie zasysal [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________ja sie powoli zbieram bo trza dzisiaj popakować niema opierdalańia śię szerokości i masy Ja wczoraj byłem i jutro ide....
-
Spoty Katowice i okolice
benzyna byla by lepsza w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku
-
Spoty Katowice i okolice
Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki....
-
[ALL] Opłaca się brać te felgi?
Niektórzy przesadzają z tymi podróbkami/replikami.... Jak się jeździ samochodem jak taczką po wszystkich dziurach itp. to nawet ORI felgi nie pomogą... Wystarczy jeździć ostrożenie... Miron jeździł dłuższy czas na włoskich replikach 19' i dziwne że mu się nic nie działo... Ale coż.. kierowca kierowcy nie równy
-
Spoty Katowice i okolice
nie chce was martwić ale oglądałem pogode przed chwilą i na wieczór ma sie pogorszyć.... ale jak faktycznie będzie...
-
Spoty Katowice i okolice
można to przemyśleć :gwizdanie: JA po ostatnim grillu do teraz mam spalone podniebienie..... jak mam coś zjeść to koszmar
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
moja 3 miesięczna córka jest juz przygotowana :>
-
Spoty Katowice i okolice
- Wymiana termostatu w 1.9TDI - fotostory
a czy w 3.0 BKN wygląda to tak samo/podobnie ?- Spoty Katowice i okolice
za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu.... jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili dwóch ? tzn kto jeszcze ? Ty i Kędzior [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________idę spać - plomba rano 6:30 trza wstać- Spoty Katowice i okolice
za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu.... jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili dwóch ? tzn kto jeszcze ?- Spoty Katowice i okolice
za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu....- Spoty Katowice i okolice
za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe- Spoty Katowice i okolice
za dużo redbulli- Spoty Katowice i okolice
no nie... będziemy czekać na ciebie- Spoty Katowice i okolice
organizm się domaga Pssssyt :gwizdanie:- Znaczenie ET Felgi
może być.- [ALL B5] Które wybrać
w jakim rozmiarze 17', 18', 19' ?- Spoty Katowice i okolice
Do wózka bym nawet takich nie założył- Spoty Katowice i okolice
To zdjęcie jest zrobione u mnie w sypialni :gwizdanie: masz więcej> Bo mi tylko to przesłałeś po pijaku no właśnie skasowałem reszte przez przypadek :gwizdanie: ale będzie u mnie jutro to porobie nowe....- Znaczenie ET Felgi
ET35- Spoty Katowice i okolice
To zdjęcie jest zrobione u mnie w sypialni :gwizdanie:- [ALL B5] A4 b5 1.8 TQ 2001 rok Potrzebna szyba przód najlepiej używka oryginał
poszukaj z zapytaj w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=135.0- Spoty Katowice i okolice
wolałbym zółte- Spoty Katowice i okolice
:laghing2: nom wybor nie jest latwy, wydaje mi sie ze jezeli to bedzie wygladalo jak na fotce to bedzie ok ale ja bym jeszcze podniósł moc w jakimś profesjonalnym zakładzie [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________ ale chyba nie ma do Audi chyba nawet wiem w jakim :gwizdanie: Wole cześć pierwszą - Wymiana termostatu w 1.9TDI - fotostory