Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. benzyna byla by lepsza w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku moze bedzie miszka to bedzie zasysal [br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 15:21_________________________________________________ja sie powoli zbieram bo trza dzisiaj popakować niema opierdalańia śię szerokości i masy Ja wczoraj byłem i jutro ide....
  2. benzyna byla by lepsza w razie czego, rurka i odciągniemy Ci z baku
  3. Tak czy owak pakiet grillowy wezne ze sobą... chyba zostało tam jeszcze brykietu i rozpałki....
  4. Niektórzy przesadzają z tymi podróbkami/replikami.... Jak się jeździ samochodem jak taczką po wszystkich dziurach itp. to nawet ORI felgi nie pomogą... Wystarczy jeździć ostrożenie... Miron jeździł dłuższy czas na włoskich replikach 19' i dziwne że mu się nic nie działo... Ale coż.. kierowca kierowcy nie równy
  5. nie chce was martwić ale oglądałem pogode przed chwilą i na wieczór ma sie pogorszyć.... ale jak faktycznie będzie...
  6. można to przemyśleć :gwizdanie: JA po ostatnim grillu do teraz mam spalone podniebienie..... jak mam coś zjeść to koszmar
  7. moja 3 miesięczna córka jest juz przygotowana :>
  8. a czy w 3.0 BKN wygląda to tak samo/podobnie ?
  9. za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu.... jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili dwóch ? tzn kto jeszcze ? Ty i Kędzior [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 23:40_________________________________________________idę spać - plomba rano 6:30 trza wstać
  10. za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu.... jesne dwóch największych alkoholików zdecydowało się na wyjazd w ostatniej chwili dwóch ? tzn kto jeszcze ?
  11. za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe GIT ja też zrobię wszystko żeby być, w końcu w piątek ciśniecie do BT i jutro może być ostatnia okazja widzieć Was żywych No też fakt... Oj boje się tego weekendu....
  12. za dużo redbulli będziesz jutro ? Jasne że będe
  13. za dużo redbulli
  14. no nie... będziemy czekać na ciebie
  15. organizm się domaga Pssssyt :gwizdanie:
  16. może być.
  17. w jakim rozmiarze 17', 18', 19' ?
  18. Do wózka bym nawet takich nie założył
  19. To zdjęcie jest zrobione u mnie w sypialni :gwizdanie: masz więcej> Bo mi tylko to przesłałeś po pijaku no właśnie skasowałem reszte przez przypadek :gwizdanie: ale będzie u mnie jutro to porobie nowe....
  20. To zdjęcie jest zrobione u mnie w sypialni :gwizdanie:
  21. poszukaj z zapytaj w tym dziale http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=135.0
  22. wolałbym zółte
  23. :laghing2: nom wybor nie jest latwy, wydaje mi sie ze jezeli to bedzie wygladalo jak na fotce to bedzie ok ale ja bym jeszcze podniósł moc w jakimś profesjonalnym zakładzie [br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 20:49_________________________________________________ ale chyba nie ma do Audi chyba nawet wiem w jakim :gwizdanie: Wole cześć pierwszą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.