Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Tolek no pięknie.... Grisza z małej litery.... Kurde spalanie mi się zwiększy
-
[ALL] Oklejanie aut folią - alternatywa dla malowania naszych aut
Czyli z tego co mi wiadomo (wyczytałem) to 3tys to cena podobna jak inni biorą za oklejenie auta.... Wszystko też zależy oczywiście od samochodu.
-
Spoty Katowice i okolice
napewno bedzie nuda jak rok temu tja... podejrzewam że i tak pewnie tej nudy nie będe pamiętał :gwizdanie: Good choice !! JA już spakowany..... i wypucowany
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka przyszedł cicho.... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron.... no nie mów że mnie chociaż nie przewieziesz... ;( A ja Cię przewioze mojim... tak wpołowie imprezy jak będe po kilku głebszych...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja nie... ale mam nadzieje że jutro pojade :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ale samochodem? czy taki na nogach ? allbo pewnie idziesz do przedpokoju po piwka o f*ck... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nabrala ladu teraz ta furka jest zacna :kox: Ładu nabierze jak będzie po czipsie.... :gwizdanie: bo Ci zrobię wstydu i Cię serią objadę dobra dobra... póki czpisa nie ma to mało realne :gwizdanie: Przynajmnie narazie mam szanse A po czipsie to już będe siedział cicho jak mysz.....
-
[ALL] Słupsk - sprawdzić opony (stary DOT)
Napisz do gościa żeby CI sprawdził miernikiem ile tego tam na oponie jeszcze jest...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nabrala ladu teraz ta furka jest zacna :kox: Ładu nabierze jak będzie po czipsie.... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Oj jak Ja bym chciał jej to tatułować....
-
[ALL B5] Odklejająca się osłona poduszki powietrza pasażera
Jak masz pisać takie głupoty to się lepiej nie wypowiadaj... Jestem ciekaw czy u siebie byś tak zrobił...
-
Spoty Katowice i okolice
poczekaj zaraz do ciebie przyjade i sprawdze czy masz racje w takim bądz razie spiechaj się, bo już trzecigo drina pije.... :gwizdanie:A jak nie wiesz jak trafić do mnie to wpisz w Navi Drunken Master of Pszczyna i Cie doprowadzi od szczału a co zal ci dupe sciska nic nie martw w przyszlym roku tez bedzie wyjazd luzik a i letni bedzie wiec oszczedzaj i pojedziesz pewnie la hu*jnia bedzie jak zawsze dokladnie dlatego nie jade :evil: [br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 18:57_________________________________________________ :polew: :polew: to poczęstuj nas nie badz taki Ad.1 Ha Ha... Ad. 2 wytyczne masz powyżej, także wiesz jak trafić :beer1:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
A nie zwróciliście czasami uwagi czy okoliczne dziewczyny są godne uwagi ? Jestem sam w pokoju i chciałbym to wykorzystać .... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wiedziałem że mam dzisiaj nie kupować alkoholu do BT tylko jutro z rana.... Otwarłem już jedną i sprawdzam czy czasami nie jest za mdła... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
JArko pisał że w BT -1 i śniegu nie ma... przynajmniej narazie. Ja zostaje na zimówkach... Zastanawiam się czy brac gangol do BT.... :gwizdanie: A tak apropo łądnego wyglądu....- Spoty Katowice i okolice
Ja też już po zakupach... Finki sie już chłodzą... A w pokojach pewnie lodówek nie ma co ......- Spoty Katowice i okolice
Wyspany ? ja yhym To dzisiaj się wyśpij. bo od jutra do niedzieli nię będziesz spał :gwizdanie:Mykam umyć fure i moje kołpaki kołpaki masz Ale za to jakie.... Lansiarskie... Fura wymyta, kołpaki sie świecą :gwizdanie: Teraz czas zadbać o siebie- Spoty Katowice i okolice
Wyspany ? ja yhym To dzisiaj się wyśpij. bo od jutra do niedzieli nię będziesz spał :gwizdanie:Mykam umyć fure i moje kołpaki- Spoty Katowice i okolice
Wyspany ?- Spoty Katowice i okolice
dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. Ja zmienie w poniedziałek... po powrocie z BT...z pogadą nigdy nic nie wadomo. A lans może poczekać...- Spoty Katowice i okolice
Ja kończe grać.... Kłade się do wyra i też może jaki film obejrze..... A jutro pakowanie... Fure przydałoby się umyć itp...- Spoty Katowice i okolice
Ty też spać nie umisz...Pewnie żyjesz już tym wyjazdem do BT- Spoty Katowice i okolice
Kędzior czemu jeszcze nie spisz... Ja się będe brał powoli - Spoty Katowice i okolice