Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
widzieliśny Cie wczoraj w Kce jak żyjesz bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść no to zmieniam za chwilę na letnie mnie ? Ja mam cały tydzień wolne Ja jutro pojade dzisiaj jeszcze się bycze do bólu... No BA !! Normalnie mam taki cug, że wstałem rano i zastanawiałem się czy drinka sobie nie zrobić :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - Podziękowania i podsumowanie zlotu
Również dziękuje za Super weekend Dawno się tak dobrze nie bawiłem, i dawno się tak nie uśmiałem Poza małą wpadką przy wyjściu z MORDORU było Dzięki za pomoc
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Nie odpocząłeś w BT? nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie: Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :polew: :polew: Spać też tam nie jechałeś ... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Kędzior tak dla przypomnienia- Spoty Katowice i okolice
Żle wspominam ten podjazd do mordowni... dobrze że zęby mam całe No tyś jest waryjot! Jeżeli Ja wariat, to nie wiem w takim bądz razie jak można Kędziora nazwać.... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Żle wspominam ten podjazd do mordowni... dobrze że zęby mam całe- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Impreza była Dzięki wszystkim- Spoty Katowice i okolice
:laghing2: :laghing2:Ja wiem, Ja wiem ale nie powiem.... nawet wiem w którym pokoju zdjęcie było zrobione- Spoty Katowice i okolice
Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?- Spoty Katowice i okolice
sniadanie :polew: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________ dej spokoj lepiej cos polej Dobrze piszesz... polać mu- Spoty Katowice i okolice
Tolek w takim bądz razie przez 2 dni musiałbym na wózku też nie jeździć :gwizdanie: a to może być mało realne Zapodałem sobie już drineczka i czuje się jak nowo narodzony- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś zostawił u mnie w pokoju bluze, wyperfumowana damskim perfumem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
:polew: Słyszeliście że Hammer do rowu wpadł ? Naszczęscie nic się im nie stało.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
A Ja bym się w zasadzie napił- Spoty Katowice i okolice
home sweet home- Spoty Katowice i okolice
ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
robota to głupota picie to jest życie Racja, racja... Nuda... :gwizdanie: Akjam ty tu gadu gadu... a gorzały nie ma kto lać..... a miałem nie dopuścic do kaca... i jakoś mi to nie wychodzi.... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
jakieś dziweksy się kręcą ? Narazie nic godnego uwagi nie widziałem....- Spoty Katowice i okolice
Już na miejscu- Spoty Katowice i okolice
w ten dzień- Spoty Katowice i okolice
SPadam... Musze się wyspać Do zobaczyska jutro- Spoty Katowice i okolice
Lepsze będzie scrabble Co JA pisze, co ja pisze... będziemy grać w butelke- Spoty Katowice i okolice
Dobra dobra... Żal Ci pupe ściska OKO weź ze sobą sprzęt dla naszej koleżanki Maryśki... tak żebym jak rano wstał to miał się czym wyluzować :gwizdanie: - Spoty Katowice i okolice