Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. widzieliśny Cie wczoraj w Kce jak żyjesz bo ja dziś postanowiłem do pracy nie iść no to zmieniam za chwilę na letnie mnie ? Ja mam cały tydzień wolne Ja jutro pojade dzisiaj jeszcze się bycze do bólu... No BA !! Normalnie mam taki cug, że wstałem rano i zastanawiałem się czy drinka sobie nie zrobić :gwizdanie:
  2. Również dziękuje za Super weekend Dawno się tak dobrze nie bawiłem, i dawno się tak nie uśmiałem Poza małą wpadką przy wyjściu z MORDORU było Dzięki za pomoc
  3. Nie odpocząłeś w BT? nie jechałem tam odpoczywac :gwizdanie: Chciałbym jeszcze raz podziękować wszystkim, przez których sen był niemożliwy :polew: :polew: Spać też tam nie jechałeś ... :gwizdanie:
  4. Kędzior tak dla przypomnienia
  5. Żle wspominam ten podjazd do mordowni... dobrze że zęby mam całe No tyś jest waryjot! Jeżeli Ja wariat, to nie wiem w takim bądz razie jak można Kędziora nazwać.... :gwizdanie:
  6. Żle wspominam ten podjazd do mordowni... dobrze że zęby mam całe
  7. Impreza była Dzięki wszystkim
  8. :laghing2: :laghing2:Ja wiem, Ja wiem ale nie powiem.... nawet wiem w którym pokoju zdjęcie było zrobione
  9. Jak wracaliście z zakopca jak droga ? były jakieś korki ?
  10. sniadanie :polew: [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 20:17_________________________________________________ dej spokoj lepiej cos polej Dobrze piszesz... polać mu
  11. Tolek w takim bądz razie przez 2 dni musiałbym na wózku też nie jeździć :gwizdanie: a to może być mało realne Zapodałem sobie już drineczka i czuje się jak nowo narodzony
  12. Ktoś zostawił u mnie w pokoju bluze, wyperfumowana damskim perfumem :gwizdanie:
  13. :polew: Słyszeliście że Hammer do rowu wpadł ? Naszczęscie nic się im nie stało.
  14. A Ja bym się w zasadzie napił
  15. home sweet home
  16. ORI lotki S-Line, zderzaki itd... :gwizdanie: obym dzisiaj nie pogubil.... :gwizdanie:
  17. robota to głupota picie to jest życie Racja, racja... Nuda... :gwizdanie: Akjam ty tu gadu gadu... a gorzały nie ma kto lać..... a miałem nie dopuścic do kaca... i jakoś mi to nie wychodzi.... :gwizdanie:
  18. jakieś dziweksy się kręcą ? Narazie nic godnego uwagi nie widziałem....
  19. Już na miejscu
  20. w ten dzień
  21. SPadam... Musze się wyspać Do zobaczyska jutro
  22. Lepsze będzie scrabble Co JA pisze, co ja pisze... będziemy grać w butelke
  23. Dobra dobra... Żal Ci pupe ściska OKO weź ze sobą sprzęt dla naszej koleżanki Maryśki... tak żebym jak rano wstał to miał się czym wyluzować :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.