Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Sam już się nie umiem zdecydować jaką felge wybrać/kupić
  2. Tak to na aucie wygląda... A gleba będzie bo jeśli nie to będzie lipa. A tak to nawet wygląda chociaż szału ni ma :gwizdanie: Przecierz mam 1BE... także nie wierze że niżej będe muisiał go posadzić....
  3. Tak to na aucie wygląda...
  4. Które lepsze waszym zdaniem ? http://moto.allegro.pl/letnie-bridgestone-potenza-r19-235-35-19-rsc-4szt-i1520214384.html http://moto.allegro.pl/letnie-michelin-pilot-sport-ps2-r19-235-35-19-4szt-i1520212584.html Do tej felgi http://moto.allegro.pl/nowe-felgi-mercedes-clk-19-5x112-lorinser-gdansk-i1489890912.html NA 8.5' szerokości chyba 235 będzie wsam raz....
  5. Było już na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=127128.0
  6. to najwyzej bede spal w pokoju dziewczyn :gwizdanie: Ja bym cię przygarnoł do mojego... ale niezbyt by to dobrze wyglądało..... :gwizdanie:
  7. dzienks... a moze jestem romantykiem? wrazliwym uczuciowym i takiem tam cholera inne szpargaly chyba bede musial ci wyciac jakis nr w BT :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Marzec 2011, 19:43_________________________________________________ albo brat go leje :polew: Kędzior to jest taki architekt od pitek....
  8. Fajne bo duże, jakby miały 16" to już by nie były takie super. Zauważ, że większość felg w rozmiarze 18" + jest w miarę fajna Wiem wiem... dlatego też szukam czegoś w rozmiarze 19'. Ale nie w tej cenie 5600zł
  9. http://moto.allegro.pl/19-etabeta-scirocco-tt-a5-golf-r32-passat-i1504105427.html za***iste felgi....
  10. I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? Ja wymagający nie jestem... także się zdecyduj tankowanie czy lodzik. Ale lodzik musibyć w oby dwie strony :polew: :polew: :polew: czyli Seski Tobie i Ty Seskiemu :polew: :polew: :polew: Ja wiem że ty byś tak chciał jakbyś jechał zemną... ale nic z tych rzeczy... Na przyjemność trzeba zasłużyć :gwizdanie:
  11. I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie: jeszcze lodzika zrobić...? Ja wymagający nie jestem... także się zdecyduj tankowanie czy lodzik. Ale lodzik musibyć w oby dwie strony
  12. I po raz kolejny muszę powiedzieć, że za niedługo zmienisz zdanie Seski wpłacaj i jedemy do BT razem. Aha tankujesz do pełna :gwizdanie:
  13. jaki vifon? piersi dochodzą :polew: Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT Grisza! Nie zrobisz nic już z sadełkiem przez te kilka dni. Oj Akjam... to ty nawet nie wiesz co teraz kobiety lubia Brzuszek jak najbardziej wskazany... jest sie do czego przytulić itp... mógłbym wymieniać i wymieniać
  14. jaki vifon? piersi dochodzą :polew: Zbieram się na pakownie masy nabrać przed BT
  15. No właśnie w tym problem że się znamy
  16. Poczytaj tutaj...... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137684.0 wszystko na ten temat tam powinn być z tego co pamiętam
  17. W wątku który podałem wyżej jest wszystko opisane... wystarczy poczytać
  18. Do lansu to trza minimum 18 fele i b7 :gwizdanie: w sedanie avant jest zdecydowanie ładniejszy od sedana....
  19. Do lansu to trza minimum 18 fele i b7 :gwizdanie:
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=137684.0 Poczytaj sobie tutaj... O przepisach też tam jest napisane
  21. Yoł Jak pięknie się jest ubudzić rano bez kaca :> Miszka niech lepiej nie przyjezdza na spoty bo mu powiemy całą prawde o tym twojim heblu :gwizdanie: Za ile ten stojak Adam ?
  22. fajny kapelusz Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny.. fajny kapelusz Co Ty tam czytasz? :mysli: 365 pozycji na każdy dzień w roku :gwizdanie: Kapelusze weź do Bukowiny. Pożycz ksiązki. Wezne wezne.... Książke kupie Ci na urodziny :gwizdanie:Też się zbieram powoli...
  23. fajny kapelusz Tam są 2 kapelusze... jeden na drugim leży, biały i czarny.. fajny kapelusz Co Ty tam czytasz? :mysli: 365 pozycji na każdy dzień w roku :gwizdanie:
  24. Nie żebym się chwalił.... ale zbieram sobie już buteleczki od kilku lat.... Każda inna... nie powtarzają się. Z 90% tych flaszek osobiście piłem :gwizdanie:
  25. Te araby to już chyba nie wiedzą co robić z kasa... jakiegos lachona miałem ją :gwizdanie: taka sobie ....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.