Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
PEOPLE ARE AWESOME
-
Spoty Katowice i okolice
ni ma planów, zamułka w domu chyba pozostaje i Ja ide się ubierać, i mykam do rodziców na obiad, a później na prażone do qmpla
-
Spoty Katowice i okolice
co tam... ? Jakie plany na niedziele ?
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
ale jej nuple stoją :slina: bo mysli o mnie miałem ją :gwizdanie: zaraz po mnie :polew: robiła mi laske, później z d*py do ryja, a na samym końcu się z nią całowałeś i właśnie tak ją miałeś yebany dewiant nie wspominałem o sraniu na klatę i szczaniu do ryja :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ona by się na to nie zgodziła [br]Dopisany: 12 Marzec 2011, 09:40_________________________________________________ "...bo każdy człowiek ma dwie twarze...." ciemna i jasna strona zmykam na Kato muszę porobić trochę Jesteście przejebani.....- [ALL B5] Prośba o dobór dystansów
12mm jak założysz będzie jak najbardziej OK.....- Spoty Katowice i okolice
LUDZIE... czemu wy jeszcze nie Śpicie !!!!!- Spoty Katowice i okolice
Ale mi nie....- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: :hi:- Spoty Katowice i okolice
Siema..... w ten piękny, wolny od pracy dzień- Spoty Katowice i okolice
u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke czyli 70 KM na koło, ale do tego jak masz quattro, to musisz z tej liczby wyciągnąć pierwiastek i to już tak dużo nie wychodzi Ty to chyba zazdrosny jesteś .... :gwizdanie: jakbym mógł to bym ci oddał pare kucy- [ALL] Polerowanie wydechu
Na temat polerki wydechu macie również tutaj... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=43553.0- Spoty Katowice i okolice
u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze.... jak masz quattro to moc musisz dzielić przez 2 sie wie... jak się mnie pytają ile mam kucy, to zawsze odpowiadam 140 na ośke- Spoty Katowice i okolice
u mnie byłoby w sumie 300, ale + 200 za hamownie do gliwic na Q dopłaciłem , bo chiałem wiedzieć co i jak i mieć to na papierze....- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Dokładnie Jak wyżej... Lans może poczekać 2-3 tygodnie mnie jeszcze nie zbawią...- Spoty Katowice i okolice
Yo Yo To jest właśnie to... wolałem dopłacić 500zł i jechać indiwidualnie niż grupowo.....- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Końcem Marca początkiem kwietnia- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie wiem czy zdołam wpaść..... jak narazie to mało realne.....- Spoty Katowice i okolice
Cześć spamerzy i cała reszta...- Spoty Katowice i okolice
No zmienił ale taki golas że masakra W B7 nie miał co rezać... a w tym w takim bądz razie będzie miał co rezać A na spota nie dałem rady...- Spoty Katowice i okolice
Czyżby Miron fure zmienilł ?- Spoty Katowice i okolice
:good:- Spoty Katowice i okolice
Macie nowy mod do wyrezania..... Pucek Bulczas.... B5-B7 http://w204.wrzuta.pl/film/0F9VNVNDR73/audi_a4_b5_by_grzesiekkbc- [B6 AVF] Przegląd 180.000 w ASO
A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę. O to się nie martwie.. pracuje tam znajomy. I wiem że zawsze wszystko dobrze mam zrobione... Auto serwisuje już tam 3 lata... i nie miałem jeszcze żadnych problemów..... A jaką masz pewność że wymienili Ci ten olej?Na halę wejść nie wolno a znam wiele ASO,które oleju nie zmienia a tylko klepie pieczątkę. Mój szfagier pracuje w ASO u kulczyka w poznaniu i powiem Wam tak jak mi kiedys powiedział: Jak podchodzi do niego klient i mówi dzień dobry chciałem zrobić mały - duży przegląd i jak wymienia jakie ma auto to szfagier wie ile od niego zaje... filtry jakies wahacze czy kto wie co jeszcze i olej to ja sam od niego kupuje a jak myślicie skąd go ma, więc do napraw tego typu w ASO nie polecam. Stoicie wozu nie widzicie jak w szpitalu na operacji albo zrobili dobrze i będzie cykało albo z czasem wszystko będzie się sypało :doh1: dziwie się wogle że jeszcze to piszesz.... Bez komentarza....- Spoty Katowice i okolice
Wszystkiego najlepszego dziewczęta..... I wam Panowie też najlepszego żebyście zazdrośni nie byli :beer1: - Spoty Katowice i okolice