Treść opublikowana przez Grisza79
-
[ALL] Z 16 na 17 cali ?
- Spoty Katowice i okolice
to lipa Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać Następny po Miszce który się śmierci nie boji Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą.... teterete nie złapiesz zgubię cię na pierwszych schodach ... ... no chyba że dogonisz mnie zanim znajdę schody :decayed: Poczekaj... sam przyjdziesz... Babci też tak zawsze mówiłem jak byłem mały... "nie złapiesz mnie" a babcia zawsze " poczekaj sam przyjdziesz" Kwestia czasu..... :gwizdanie: A po schodach to już nie raz jeżdziłem po pijaku... a ile razy z nich leciałem... Wypije z pół litra i Ci nawet schody nie pomogą http://www.wykop.pl/link/614497/that-s-life/- Spoty Katowice i okolice
to lipa Cfaniak ostatnio Cie zvagowali i już nie myślisz że nie musisz się witać Następny po Miszce który się śmierci nie boji Spoko Maroko. Kupiłem kabelek od Siemiana, także jak ktoś teraz będzie chcał się zvagować to służe pomocą....- Spoty Katowice i okolice
A Ja się dziś nie będe witał- Spoty Katowice i okolice
pogadaj z Mironem Ja też.... See ya- [B5 ADR] Czy te felgi będą pasować do mojej Audi..
To już jest kwestia gustu, jednemu się bedzie podobać a drugi powie że lipa... Ważne żeby tobie się podobały- [ALL] Zimowe Poranne odpalanie TDI... jak to powinno wyglądać ?
Zima czy lato, zawsze wsiadam odpalam, czekam max 30-60sekund i jazda. Oczywiście póki temp. nie osiagnie 90 stopni nie przekraczam 2000rpm. Zresztą gdzieś już czytałem na ten temat artukuł, i nawet na TVN TURBO o tym było, jak odpalać TDI....- [B5 ADR] Czy te felgi będą pasować do mojej Audi..
a w razie czego zawsze dystanse może założyć....- [ALL] Z 16 na 17 cali ?
Zima 16', lato 17', i ogólnie rzecz ujmując różnicy nie czuje.... Zresztą już nie raz na temat już było na forum- Spoty Katowice i okolice
Maxito widze że wreszcie zapłaciłes za NET- Spoty Katowice i okolice
Na orange sport jest właśnie powtórka konkursu wsadów... A meczyk ALL STAR dzisiaj o 2:00 w nocy- Spoty Katowice i okolice
No CZEŚĆ!!!!! Wypadałoby się przywitać! Tak odrazu na ostro z nowicjuszem :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
:laghing2: :laghing2: :polew:- Spoty Katowice i okolice
nie ciesz się boś w tym klubie jest RC DRIFTING / 표류 / 漂流 / الانجراف Też chce takie autko- [B6 AVF] Alufelgi produkcji włoskiej
wszystko co włoskie jest kiepskie co :?: Niewszystko ale widziałem 19" włoskie po sezonie i 17 To jeszcze mało widziałeś... Jak się będzie jeździć autem jak taczką, po każdej dziurze itp. to nawet ORI długo nie pociągną Jeździłem na włoskich felgach w poprzednim samochodzie przez 5 lat, i gdy sprzedawałem felgi, były w idealnym stanie. Także wszystko też zależy od kierowcy. Chociaż patrząc na nasze drogi to felgi powinny być tytanowe- Spoty Katowice i okolice
Witam Panów z AAudi klubu Pewnie główki bolą...... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Wszyscy- Spoty Katowice i okolice
A ja właśnie zbieram się na trening- [B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
albo niewiedze- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187540.0- Spoty Katowice i okolice
heil :hi:- Spoty Katowice i okolice
Mykam nyny.... jutro troche roboty mam.... see ya- [B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
Nie mam pytań ....... :shocked: :facepalm: Polska to naprawde chory kraj.....- Spoty Katowice i okolice
Air Ride AUDI A4 B6 - GLINEK HOMEmade ( AIRRIDE ) Kto chętny ... ? Gościu w Bielu robi taki bayer- [ALL] Jakie opony na lato 205/60/15
zobacz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6630.0 - Spoty Katowice i okolice