Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Wpadłam się przywitać , i mykam na trening
  2. See ya, mykam na film .........
  3. b6 ale jeszcze nie teraz Z jakim silnikiem ?Panowie a tak na szybko... widział ktoś "Autor Widmo" przymierzam się właśnie teraz, tylko czy warto oglądać ?
  4. Miszka a co będzie next ?
  5. r8 R8 to już swoją droga jest Auto typowe dla kawalera Szkoda tylko że A7 ma tylko 4 rodzaje silników 2 benzynowe i 2 disel... najmocnieszy disel 245PS a benzyna 300PS...
  6. Miszka cycu jak ja Cię dawno nie widziałem, kiedy się można spodziewać Cię na spocie ? Pracujesz ciągle "widzie" i pijesz.....
  7. A7 Tylko też nieżle kosztuje..... Może jak wygram w totka...
  8. na takie małe gówno to 90KM i zapierdalacz jak nie wiem non stop na bucie i banan na ryju, następne auto będzie klekot coś małego TDI i do tego program i wciągasz Mirona :gwizdanie: Pięknie jedziecie z tym Kozakowaniem.... Ja mam na nazwisko akurat KOZAK
  9. Też bym musiał odpalić swojego, już 4 miechy stoji w garażu nie ruszany......
  10. A ja ostatnio w piątki sobie wolnie biore
  11. :hi:
  12. Dzięki za spota , wczoraj późno wróciłem do domu (zatrzymały mnie dziewczyny w kobiórze ) i nie zdążyłem podziękować, a jak weszłem na forum to już wszyscy spali :gwizdanie:
  13. Dziś będziesz Grisza? Raczej TAK
  14. Szalom
  15. Kolego.... a co okleja się inaczej ? :doh1:
  16. Do roboty byś się wziął! Dzisiaj Day Offff.... zresztą ileż można robić, co za dużo to nie zdrowo ja z nudów wczoraj zrobiłem na dwa dni no to faktycznie.... W takim bądz razie ide robic ten obiad
  17. widze że wam też się nudzi.... z nudów to ide chyba objad ugotować
  18. Na ten tamat już było..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=146211.0
  19. aktułalnie jeżdze na zimówkach 7x16' ET42 i do tego mam dystanse 20mm, i jest jak najbardziej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.