Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. :beer1: Oby ci wyszło na zdrowie... Nic, tylko się cieplej ubrać, i po problemie.
  2. thx za spota Low Kick(złamałem piszczel) Krolu najlepszego !!
  3. Ja sie zbieram, jeszcze do Czechowic musze podjechać....
  4. chyba że otwór w feldze będzie mniejszy niż na piaście a no tak, fakt. Zapomniałem o tym... A-rek
  5. Grisza na pewno będzie ktoś więc nie wymyślaj! Ja nie fotrę bo zamontowałem xenon i teraz cały czas jeżdżę i micha mi się cieszy! :> :kox: A tak na serio to coś źle się czuję i na dodatek na noc do roboty. nie wymyslam Raz już tak pojechałem na spota do B-B i nikogo nie było :gwizdanie: no coż zdarza się
  6. a jak cenowo wychodzą ? duża różnica w cenie?
  7. Bedą pasować. Jakby się okazało że otwór centrujący jest inny, można zawsze dorobić odpowiedni pierścień
  8. W takim bądz razie na kogo można liczyć, że będzie ?? Bo nie wiem co mam robić...
  9. Witam....
  10. Jak wszyscy to wszyscy Najlepszego !
  11. Pamiętaj o kracie browarów na wkupne
  12. Zdrowy już ?
  13. Siema:wink4: Mam cały tydzień urlopu, także jutro jestem na spocie
  14. Tomason ! jak najbardziej
  15. ORI i żaden inny Ja przynajmniej nie widziałem jeszcze ładniejszego od ORI, ale to już kwstia gustu..
  16. A ja teraz właśnie wróciłem do domu z pracy...........
  17. Nie dotre na spota....... Frajer który miał być o 17:00 na firmie, dzwoni że dopiero wyjechał z Żywca Musze czekac na niego
  18. Vodka + joje , -10 stopni na polu i ja bez koszulki Głupota ludzka nie zna granic Dlatego od nowego roku zostałem abstynentem :gwizdanie:
  19. Ten artykuł o 2.0 TDI już widziałem... :gwizdanie:A co do kolesia na trybunach to nie mam pytań! BTW Kto dziś będzie? No właśnie.... Nie wiem jeszcze czy się wyrobie, ale to się okaże za godzine.
  20. Żyje, żyje, ale co to za życie :gwizdanie: . Wpadne w przyszłym tygodniu na spota. Bede za tydzień to mnie zobaczysz
  21. Grisza! Gdzieś był jak Cię nie było? Dziś na spocie jesteś? :> Szwędałem się tu i tam Jak wszystko pojdzie po mojej myśli dzisiaj, to wpadne, zależy też kto będzie na spocie ... :gwizdanie: A ty akjam jak żyjesz ? pewnie jak przeciętny Amerykanin Seski - Robota, robota i przez miesiac leżałem z zapaleniem płuc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.