Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Sandały i czapeczka zostałyby w domu, wziołbym ze sobą tylko mój Seksapil
  2. złowiłeś jakiegoś wieloryba?? Same leszcze i 2 węgorze.... Ja bym się wybrał, mam nie daleko, ale jestem wyjebany.... pół litra bym wypił i mekeke......
  3. Z tego co podałeś to jakbym już miał wybierać to 4 (ale tak jak napisał Kowi,w rozmiarze 17) ewentułalnie 2. Osobiście szukałbym czegoś innego
  4. wróciełem z nocki, z ryb..... jestem wyjebany jak koń po westernie
  5. Tyś to jest kanalia Miszka h*j przez ch :gwizdanie:
  6. jesteś rybakiem?? ja też kiedyś z kumplem byłem pare razy na rybach :gwizdanie: Wędkarzem, już 10 lat Jutro nad zapore goczałkowicką się wybieram pod wieczór na nocke
  7. Wróciłem z nęncenia... Jutro na rybki, już się doczekać nie moge
  8. Cze Filip z konopi
  9. :hi:
  10. Stanley nie działa twój link z podpisu, przynajmniej mi... przechodzi do "Forum Główne".
  11. hehe nie nie niema... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Dobra dobra...... :gwizdanie: No to faktycznie szał pał
  12. Coś tak czuje że musi być gdzieś w SK striptiz albo piwo za darmo leją że nikogo nie ma
  13. Yo Yo z wieczora Co tu takia cisza grobowa :gwizdanie:
  14. nawet mnie nie denerwuj Niepotrzebnie pojechałem, byłem o 18:00, czekałem 10 min i pojechałem sprawdzic w drugie miejsce i lipa. nadaremno się fatygowałem
  15. zbieram się na trening..... Ale jak będe miał dalej takie chęci, to to będzie szybki trening Do wieczora
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=135318.0 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39455.0
  17. Jak mi się dzisiaj nic nie chce
  18. Jak najbardziej Ori. Ciekawe, bo sam mam 320mm tarcze a na zime mam 16 i jeżdze tylko że stalówki
  19. jak tam dzisiaj z spotem ? kogo można się spodziewać ?
  20. spadam do wyra... trzymajta się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.