Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu
-
Spoty Katowice i okolice
HOLANDIA :oklaski: BRAZYLIA dostaje po :bicz3: i jeszcze czerwona kartka
-
Spoty Katowice i okolice
Holandia
-
[ALL B6] Spadek mocy po włączeniu klimatyzacji.
NIE
-
Spoty Katowice i okolice
coś czuje że holandia dostanie niezłe baty
-
[B6 ALT] Zakup nowych opon - proszę o radę 235/40/18
Zakładaj śmiało Kwestia opon ---> http://www.a4-klub.pl/smf/opony_letnie_jakie_polecacie-t6630.585.html A tak na marginesie edmondo ma racje. Wszystko jest na forum, użyj tylko
-
Spoty Katowice i okolice
Klata + plecy, Biceps + triceps, bary + kaptury + przedramie. Tyle w temacie
-
Spoty Katowice i okolice
Ahh... Miszka :gwizdanie: Zaraz meczyk
-
Spoty Katowice i okolice
dni otwarte WST, potem woda , potem siata , potem barki i triceps , potem spać i potem kamień Spróbuj sobie triceps z bicepsem jechać, poważnie pisze
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Panowie, Ale mam dzisiaj zryty dzień
-
[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)
http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_kosmetyki_meguiars_dobre_ceny_dla_klubu-t1514.0.html Polecam NXT Generation Tech Wax 2.0
-
Spoty Katowice i okolice
ide spać... chyba :gwizdanie: bo jeszcze mam połowe pół litra i nie wiem czy wziąśc się za to czy włożyć spowrotem do lodówki.... :>
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
Patrząc na te zdjęcia i tak Mi się to nie widzi, ale życze powodzenia. Sa gusta i guściki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bez komentarza..... :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
macie 3560 stron ale 99% to jeden wielki spam :gwizdanie: Oj chyba mi się dostanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
U mnie to samo. Ale z tego wszystkiego wyjdzie na tyle że sam kupie VAGA !! Nikogo się nie bede musiał prosic
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
1000zł - 1200zł +/- :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? prosto z rafinerii, z Radzionkowa A kartą można płacic u ciebie .... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Jak możesz... czy chciałbyś żeby twoje łacze ktoś wykorzystywał :polew: :polew:
-
[ALL] Czarne 5-cio ramienne 16" Audi S line??
Nie przypominam sobie żeby miało coś takiego, przynajmniej b6, b7 Kolor też robi swoje. A masz jakieś oznaczenia ? namiary na fele ? jaki koszt ?
-
Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!! :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ? http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter proponuje kupić krem na zmarszczki bo Ci się zaczynają robić ..... :gwizdanie: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: co za jelop [/iquote] ło curwa [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________Panowie, w sobotę pracuję, więc jak ktoś chce tankować to zapraszam Tankować ? Ale w sensie.... :beer1: bo teraz już nie wiem pogubiłem się Stanley a co to dokładnie za paliwo ?