Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. jeszcze tylko Argentyna musi szwabów odesłać do domu
  2. HOLANDIA :oklaski: BRAZYLIA dostaje po :bicz3: i jeszcze czerwona kartka
  3. Holandia
  4. coś czuje że holandia dostanie niezłe baty
  5. Zakładaj śmiało Kwestia opon ---> http://www.a4-klub.pl/smf/opony_letnie_jakie_polecacie-t6630.585.html A tak na marginesie edmondo ma racje. Wszystko jest na forum, użyj tylko
  6. Klata + plecy, Biceps + triceps, bary + kaptury + przedramie. Tyle w temacie
  7. Ahh... Miszka :gwizdanie: Zaraz meczyk
  8. dni otwarte WST, potem woda , potem siata , potem barki i triceps , potem spać i potem kamień Spróbuj sobie triceps z bicepsem jechać, poważnie pisze
  9. Siema Panowie, Ale mam dzisiaj zryty dzień
  10. http://www.a4-klub.pl/smf/wszystko_o_pielegnacji_auta_kosmetyki_meguiars_dobre_ceny_dla_klubu-t1514.0.html Polecam NXT Generation Tech Wax 2.0
  11. ide spać... chyba :gwizdanie: bo jeszcze mam połowe pół litra i nie wiem czy wziąśc się za to czy włożyć spowrotem do lodówki.... :>
  12. Patrząc na te zdjęcia i tak Mi się to nie widzi, ale życze powodzenia. Sa gusta i guściki
  13. Bez komentarza..... :polew:
  14. macie 3560 stron ale 99% to jeden wielki spam :gwizdanie: Oj chyba mi się dostanie
  15. U mnie to samo. Ale z tego wszystkiego wyjdzie na tyle że sam kupie VAGA !! Nikogo się nie bede musiał prosic
  16. 1000zł - 1200zł +/- :gwizdanie:
  17. Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? prosto z rafinerii, z Radzionkowa A kartą można płacic u ciebie .... :gwizdanie:
  18. Jak możesz... czy chciałbyś żeby twoje łacze ktoś wykorzystywał :polew: :polew:
  19. Nie przypominam sobie żeby miało coś takiego, przynajmniej b6, b7 Kolor też robi swoje. A masz jakieś oznaczenia ? namiary na fele ? jaki koszt ?
  20. Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: ja chcę Ciebie w półświatek wkręcić, a Ty chcesz ode mnie pieniądze za to ? [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 21:38_________________________________________________ok zdupcam pomyśl Griszka grisza UWAŻAJ!! :polew: widze że Miszka to niezły HARDCORE ... :gwizdanie: Seski ciebie też tak dopadł ? http://demotywatory.pl/1822251/Czeski-jezyk
  21. Piter proponuje kupić krem na zmarszczki bo Ci się zaczynają robić ..... :gwizdanie: :polew:
  22. Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........? mam plan, Grisza jedziesz się jutro zatankować, po drodze zgarniasz mnie, później spot w SG i powrót na chatę Miszka plan w deche !! bo jeszcze nie byłem na spocie w SG także mógłbym się wybrać pozostaje jeszcze tylko kwestia ile dokładasz się do paliwa ?? Od kwoty zależy czy pojade :polew: :polew:
  23. Że tak jeszcze zapytam.... Z jakiej stacji ? Orlen, Shell, statoil ..........?
  24. :polew: :polew: co za jelop [/iquote] ło curwa [br]Dopisany: 01 Lipiec 2010, 20:18_________________________________________________Panowie, w sobotę pracuję, więc jak ktoś chce tankować to zapraszam Tankować ? Ale w sensie.... :beer1: bo teraz już nie wiem pogubiłem się Stanley a co to dokładnie za paliwo ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.