Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
OKO lodów w sam raz powiedziałbym nawet że za dużo Wziołem Pyralgine i ide leżeć bo się dziwnie czuje
-
Spoty Katowice i okolice
No to musisz szybko się kurować bo we wtorek spot! Sie wie Musze wreszczie te twoje fotele zobaczyć
-
Spoty Katowice i okolice
kur*a 39 gorączki mam ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Yo spamerzy
-
Spoty Katowice i okolice
leszczu
-
[ALL] Różnica między 245 a 225 - jakieś rady?
Grisza pierdzielisz że hoho Przede wszystkim dowiodłeś że jesteś fajnym kolegą którego można prosić o pomoc. Do tego udowodniłeś, że to forum jest bardzo potrzebne i można tutaj wzajemnie na siebie liczyć. Poza tym dostarczyłeś mi wiarygodną informację jako osoba postronna - to przecież bezcenne! Więc jak możesz nawet myśleć, że to nie było potrzebne? To że zrezygnowałem z ich zakupu to inna bajka, ale bez Twojej opinii ... Wiesz o co biega? Zdrowaś k. Luz blus Byłem poprostu przekonany na 100% że je bierzesz, i chcesz się tylko upewnić że wszystko z nimi ok. Daleko nie miałem także Powodzenia w wyborze
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
a czarny mat .... ?? :gwizdanie: Ale jak już bym miał wybierać z tego co podałeś to intesywny pomarańcz
-
Spoty Katowice i okolice
z rana :gwizdanie: 11:52
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Spadam nyny. Dobranoc- Spoty Katowice i okolice
Hiszpania :oklaski:- Spoty Katowice i okolice
kurde remis- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dziękuje również za spota.- Spoty Katowice i okolice
http://cgi.ebay.de/audi-a4-pro-street-breitbau-b5-2-8-sf1-umbau-b7-/150445111143?cmd=ViewItem&pt=Automobile&hash=item23073a3767 Prawie jak B7- [ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
Bajer fajny Zawsze się może przydać Jak jeździsz w dłuższe trasy to jak najbardziej OK. Będziesz miał kase to zakładaj Osobiście już przez to podgrzewanie lędzwi dwa razy byłem chory (korzonki, nerki), w zimie na któtkie trasy nie ma sensu włanczać, człowiek rozgrzany wychodzi z auta i..... Ale wiesz.... ktoś przez całe życie będzie używał i nic mu nie będzie a inny jak Ja.....- [ALL] Różnica między 245 a 225 - jakieś rady?
Przy twojim silniku....:gwizdanie: nie zakładałbym większych niż 225. Przy naszych drogach komfort jazdy napewno będzie lepszy Przy profilu 45 komfort napewno będzie lepszy ale zaś bez przesady Kamyk, w takim bądz razie niepotrzebnie jechałem Ci sprawdzać te opony do bielska- Spoty Katowice i okolice
Stanley no to moge jeszcze jeździć :> szkoda tylko że mnie ta kontrolka od hamulców drażni, miga i miga .... :gwizdanie: Krolu poszedł PW do Mirona Keżor chodzi mi głównie żeby klocki nie piszczały jak się nagrzeją.... te co mam to po dłuższej jeździe przy hamowaniu występują piski Także..... OKO nie kurw..... Cię ta kontrolka ?- Spoty Katowice i okolice
BRY Zapaliła mi sie kontrolka od zużycia klocków hamulcowych, czy orientuje sie ktoś ile moge na tych klockach jeszcze zrobić KM ? Jest to nagląca sprawa ? bo nie wiem czy już zamawiać klocki A tak przy okazji. jakiej firmy wybrać ? ATE, TRW, FERODO ? Czytałem na forum na temat klocków i są podzielone opinie odnośnie, które lepsze :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
TOMASZ - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, za***iście gra w nogę :laghing2: GRZEGORZ - tęgi frajer, mieszka na wsi i wali mu z gara, postrach krów w oborze MAREK - cichy i grzeczny, ale jak się najebie , wszystko ro***erdala- Spoty Katowice i okolice
Mnie nie będzie. Teraz dopiero wróciłem, zanim ugotuje obiad, zjem, posprzątam ........ :gwizdanie: Także zostaje i meczyk oglądam- Spoty Katowice i okolice
Mykam na trening Nad spotem pomyśle .... :gwizdanie: A meczu nie mam możliwośći nagrać- Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj meczyk także nie wiem czy będe na spocie- Spoty Katowice i okolice
http://demotywatory.pl/1810664/Statystyczna-kobieta Czyli jestem idealny http://demotywatory.pl/1840203/Najwazniejsze :laghing2:- [ALL] Jaką macie temp.pow klimy na wylocie??
Maniek78 ale odgrzałeś kotleta ..... :gwizdanie: Lipiec 2006 - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu