Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Dobrej zabawy Stanley ty nie idziesz w miasto ? :gwizdanie:
-
[ALL] Oklejanie szyb inaczej
Lustro fenickie Dokładnie !! Przepraszam za pomyłke !
-
Spoty Katowice i okolice
czekaj niech ja tylko wrócę ... a nie mówiłem :polew: :polew: i tak już nie ma Wioli leszczu [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:10_________________________________________________ zacytowałem to więc nieusuniesz tego przed Adrenalina :polew: :polew: nie pokazuj się w City Rocku [br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 23:03_________________________________________________ czekaj niech ja tylko wrócę ... nie zmieniaj tematu dobranoc, bądź grzeczna w tej warszawie, mam tam szpiegów (Poźka ) :polew:
-
[B6 AVF] No i wykresik
Nie rozumie Was :-P Wydajecie kasę na chipa po to aby mieć potwierdzenie w postaci kartki z cyferkami. Nie lepiej było zmierzyć przed i po ? AVF i AWX po chipie na 170 PS i 380 NM przyspieszają na 3. 60 - 100 km/h w około 3 - 3.5 sec. Te 0.5 sekundy z przedziału wynikają z przebiegu krzywej momentu obrotowego... Pozdr. Gdy kupiłem auto i jeździłem na serii (204Ps - powiedzmy ), na początku byłem w niebo wzięty ! (Wcześniejsze auto miało 150Ps). Po 2 miesiącach od zakupu już miałem mały niedosyt :gwizdanie: Po sofcie, który znacznie poprawił elastyczność mojego silnika, oraz samą frajde z jazdy, znowu po jakiś 2 miesiącach poczułem niedosyt i co dalej....? Nie raz było to maglowane na nie jednym forum, do każdej mocy się człowiek przyzwyczai, i zawsze będzie mu mało. Rozmawiałem z Aligatorem (Dynosoft) jakiś czas temu... I opowiadał jak przyjechał do niego Gościu z Gliwic RS6 5.0 TFSI 580 PS żeby poprawić soft i przeprowadzić inne modyfikacje aby zwiększyć moc bo ma mało !! No ręce mi opadły... Jestem ciekaw jakie będzie jego następne auto, bo raczej nie wypada się przesiadać na słabsze :gwizdanie: Sorry za A pomiary czasowe, to podstawa
-
Spoty Katowice i okolice
78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: Krolu... No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie: Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !! Krolu zapoda kompa i cały dzień forum ma otwarte mimo że na kompie nie siedzi ja mam 43dni 10godz[br]Dopisany: 12 Sierpień 2010, 22:13_________________________________________________ a co ja Miszka jestem żeby być innej orientacji?? :polew: :polew: Max ty coś dzisiaj piłeś lub brałeś?? :polew: :polew: Kędzior łobuzie ! o tobie to nawet nie wspomne...... Na spoty nie jeździ, ściemnia że pracuje itd... no to później sie ma ile sie ma nabite na forum :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
78 dni, 15 godz. 25 min. :gwizdanie: :gwizdanie: Krolu... No to nieżle jedziesz z tym koksem :gwizdanie: Nie nadrabiam reszty spamu bo mi się nie chce !!
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
GRIFI miałeś racje... nie wiem czemu byłem przekonany że 2.7biturbo były też w b6 wojtekce jak komp, to tylko składak ! żadnych komputerów z hipermarketów !!
-
Spoty Katowice i okolice
44 dni i jakieś tam godzinki http://otomoto.pl/audi-rs4-C14418717.html 60tys za RS4 z 2001
-
Spoty Katowice i okolice
Pytanie z innej beczki, ciekawość mnie zżera. Jaki macie czas zalogowania w sumie ?? U mnie 10 dni, 5 godz. 1 min.
-
[B6 AVF] No i wykresik
bezpiecznie i z głową Nic tylko lać i jeździć
-
[ALL B7] Proszę o opinie nt. takich kółek.
Bez rewelacji Szukaj, a napewno znajdzesz coś lepszego, a jest w czym wybierać
-
[ALL] Oklejanie szyb inaczej
Patrząc na te zdjęcie mam wrażenie jakby to była folia ala lustro weneckie. Jeżeli to faktycznie daje taki efekt, to pierwsze zatrzymanie przez Policje do kontroli będzie się wiązało ze zrywaniem foli. A certyfikaty itp. to można sobie w tym momencie wsadzić w ...
-
Spoty Katowice i okolice
Oj ty...... :bicz3: Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd eee bo Ci listwy S-line porysuję Miszka ty sie chyba śmierci nie bojisz... A do Tych mam nie daleko, także... :gwizdanie: nie chwal się, że potrafisz cytować z innych wątków ale się boję Dobra dobra, pewnie sam nie wiedziałeś że się tak da Jeszcze nie było takiego który z akumulatorem na jajach by się nie bał :polew: Psy cytat "Z akumulatorem na jajach jeszcze nikt nie kłamał..."
-
Spoty Katowice i okolice
Yo Yo Oj ty...... :bicz3: Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd eee bo Ci listwy S-line porysuję Miszka ty sie chyba śmierci nie bojisz... A do Tych mam nie daleko, także... :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Oj ty...... :bicz3: Miszka Pieronie ! poszedł mi stąd
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
MINIO poszło na PW info odnośnie komputera
-
Spoty Katowice i okolice
Co jest leszcze widze że nudzi się wam i spam rozsiewacie jeżeli chodzi o mecz to szkoda mi ich ale znowu z tego wychodzi że dostaną po d*pie
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka tak apropo dzięki za wczorajsze info odnośnie PAŁ Oj sypało się na Pszczyne
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley to teraz jak sam zostajesz....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Co tam Panowie...? Dołanczam się do pytania
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka czytałeś co Ci odpisałem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Ale tylko troche 210 miałem tam na tych łukach przed Tychami :gwizdanie: A tak na marginesie.... rzuca sie w nocy twoja fura w oczy przez te ledy !! Ale tak jak pisałem kiedyś... u mnie by się lepiej prezentowały ja miałem 170 na łukch :kox: dajesz 800 zł i są Twoje :tongue4: ps ale doszedłeś mnie dopiero z tej górki na Murckach i wtedy dopiero się rozkulałeś i nabrałeś pędu 800zł... ale to chyba z montażem i jeszcze bak do pełna :gwizdanie: Doszedłbym Cię dużo wcześniej, ale stałem na światłach, i kilka aut było jeszcze przedemną.... także... A Ja w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuje górki żeby auto rozpędzić :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ale tylko troche 210 miałem tam na tych łukach przed Tychami :gwizdanie: A tak na marginesie.... rzuca sie w nocy twoja fura w oczy przez te ledy !! Ale tak jak pisałem kiedyś... u mnie by się lepiej prezentowały- [B6 AVF] Co sądzicie o tych felgach Brock?
Jakoś mi się nie widzą na Jakiś czas widziałem Honde Civic na takich felgach, tylko że to 17' były... Już bardziej podobają mi się te - Spoty Katowice i okolice