Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
kope lat każdy zarobiony w robocie siedzi :gwizdanie: Myślałby kto.... :gwizdanie: A jak tam jutro ze spotem... bo przymierzam się. Kto planuje być ?
-
Spoty Katowice i okolice
Szlachte :gwizdanie: Cianiutko 3512.... a myślałem że tu się coś dzieje
-
Spoty Katowice i okolice
Roboty do zajebania.... nie ma nawet kiedy wejsc na forum. Ale w styczniu pojawie sie na spocie aaaa i w dodatku na letnich jeszcze jezdze :gwizdanie: Forum też zaczne częsciej odwiedzać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ho Ho Ho..... zdrowych i spokojnych Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Ho Ho Ho..... zdrowych i spokojnych Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim? a bedziesz na spocie? :gwizdanie: bo wiesz co jakby to nie byl problem chetnie bym podejrzal jak ja masz podlaczona... bo nie mialem w sumie nigdy z nia problemu (byla fabrycznie z radiem) a teraz podlaczylismy ja i jest non stop na niej zasilanie a poza tym swiszczy i szuszczy mi jak z plytki slucham Grisza chcesz się wykręcić od spota? Akjam Zawsze możecie przyjechac do mnie na spota .... :gwizdanie: Ide bo mi głowe rozsadzi.....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miejsce na spoty... jak dla mnie, to takie żeby mi ino na głowe nie padało Jutro nie wpadne leże z gorączką. 38,5
-
Spoty Katowice i okolice
ostro teraz atakuje , 3maj sie Grisza i szybkiego wyleczenia Dziękować, dziękować.... 38,5 gorączki
-
Spoty Katowice i okolice
:hi: Mnie choróbstwo zaatakowało L4 do końca tygodnia Jak nie urok to.........
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Pisz w skrócie co sie działo !
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzięki za spota..... H4mm3R pamiętaj !! jak będziesz planował rozbić tył, to ja biore lampy !
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Pojawie się dzisiaj.... no chyba że mnie coś pierdo....... po drodze.
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Panocki- Spoty Katowice i okolice
:hi: szlachta... Postaram się dzisiaj wpaść na spota, ale do wieczora jeszcze czas, także wszystko się może zdarzyć- Spoty Katowice i okolice
:hi: http://moto.onet.pl/kluby/q9h,wiejski-tuning,fotoalbum.html?listType=1#photo41708085- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miałem małą kolizje.... Kobiełka nie wyhamowała na skrzyżowaniu i dostałem lekko w lewy tył. Do tego jeszcze felga przetarta w 3 miejscach Wycena szkody wyszła - 2150zł- [ALL B7] Czy felgi i opony 15 cali podejdą do B7 na zimę?
W b7 przynajmnie 3.0tdi felgi 15" nie wchodzą. Też zostały mi 15" felgi z oponami po poprzednim aucie ale niestety nie przydały sie... Musiałem kupić 16" felgi z oponamy Felgi mam stalowe ORI i do tego opony Nokian WRG2. Nawet gdzieś na nalepce w aucie czytałem że minimalna felga 16". Nie wiem jak się to ma do mniejszych silników- Spoty Katowice i okolice
Miałem małą kolizje.... Kobiełka nie wyhamowała na skrzyżowaniu i dostałem lekko w lewy tył. Do tego jeszcze felga przetarta w 3 miejscach Wycena szkody wyszła - 2150zł- Spoty Katowice i okolice
Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie: a pierdolnąć Ci hehe prawda w oczy kole? :polew: widzę że tobie też będę musiał za***ać Oj kole kole... Widze że Cię siła rozpiera, po alkoholu każdy cfaniakuje.... :gwizdanie: Oj chyba będe Cię musiał ustawić na spocie !! :bicz3:- Spoty Katowice i okolice
Pierwsze trzeba ją mieć :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:- Spoty Katowice i okolice
Pewnie znowu trafiłeś na tą strone przez przypadek .. :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Ja dzisiaj mam day off jade za chwile wymieniać tarcze z hamulcami Grisza tylko nie testuj ich tam jednak od tych 200 tak od razu Chodzbym chiał potestować to i tak klapa.... wymienili przód tarcze i hamulce, i okazało się że tył wygląda tak samo Jedyny plus to taki że tarcze przynajmniej są OK. Jutro musze na 8 rano znowu cisnąć wymienić klocki z tyłu I znowu będe dzisiaj siedział o suchym pysku ... :gwizdanie: A miało być tak pięknie- Spoty Katowice i okolice
Ja dzisiaj mam day off jade za chwile wymieniać tarcze z hamulcami - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu