Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Dzieki za spota Było kozacko Diman byłeś pierwsza klasa Akjam drugi agent Miszka ty już wiesz co masz brać na next spota
-
Spoty Katowice i okolice
Na spociku będziesz? Raczej tak ! see ya
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam Mykam na trening a tak mi się chce że niech mnie....... Trzeba dbac o forme
-
Spoty Katowice i okolice
No właśnie... brakuje mojej grupy
-
Spoty Katowice i okolice
aaaa już wszystko jasne masz ciote Miszka co się dziwisz.... jak chłopak już pości od kilku tygodni, to później sie ma humor jaki ma jak będziesz jechał na spota Miszka to mu weź po drodze jakąś niunie, z tego miejsca co wczoraj pisałeś :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no dlatego czas wprowadzić dietę no Maxitową najlepiej eee tam... wystarczy 3 razy dziennie i znika problem diety No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta powiedział co wiedział i spier***ił...bał się riposty onanista jeden Prawda w oczy kole Nie co 2 dni tylko co 30 ruchów i zmiana ręki
-
Spoty Katowice i okolice
no dlatego czas wprowadzić dietę no Maxitową najlepiej eee tam... wystarczy 3 razy dziennie i znika problem diety No ale w waszym przypadku to raczej nie możliwe, także pozostała dieta
-
Spoty Katowice i okolice
tjaaaaaa, diete macie a brzuchy ćwiczycie na mcdonaldzie
-
Spoty Katowice i okolice
Jak na diecie, to kupisz sobie sałatke, tak jak akjam ostatnio Ja na 90% powinienem być ! Mam brykiet i rozpałke także moge wziąśc w razie czego Jestem ciekaw jak z obecnością dzisiaj ... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka Dobra dobra.... Nie poznaje koleszki Spocik gdzie dzisiaj ? parking, dolina ? jakiś grill ? czy może KFC lub Mcdonald ?
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka rozwiałeś wszystkie wątpliwości..... A ja myślałem że jesteś normalny..... :gwizdanie: Rozumie żeby szukac i oglądać na necie kobiety które się ..... ale faceci :bicz3: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
a wyrobisz sie z wymianą do 19tej ? [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 22:47_________________________________________________ seryjny miękki zawias ja jakoś zderzaka nie rozwalam o koleiny ;] tylko o Psy :gwizdanie: o psy, czy o "psy" :gwizdanie: o zwykłe psy O f*ck....... Ide obejrzeć z dwa odcinki Californication i do wyra
-
Spoty Katowice i okolice
:slina: jak się jeździło?? co tam pod machą miałeś? 2.0 150PS, w zakrętach się trzymała masakra..... kiedyś chciałem taką zakupić ale z tymi mocniejszymi silnikami cieżko trafić noi ceny też dużo wyższe Czyli GS-T 190PS później były jeszcze 212PS Oj miało się wtedy branie...... :gwizdanie: Mogłem zostawić Eclipse na podryw
-
Spoty Katowice i okolice
Może i wysoko, ale zderzak przedni to 2 razy wymieniałem, większa koleina, krawężnik itp. i zderzak miał przejebane....
-
Spoty Katowice i okolice
:slina: jak się jeździło?? co tam pod machą miałeś? 2.0 150PS, w zakrętach się trzymała masakra.....
-
Spoty Katowice i okolice
Moja poprzednia fura.... Aż mi łezka poleciała
-
Spoty Katowice i okolice
Pogoda pierwsza klasa zresztą znowu upały mają wrócic także....
-
Spoty Katowice i okolice
To możesz przynajmniej powiedzieć że jesteś człowiekiem pracy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Yo Yo 2 Dni bez forum pogoda dojebaanaaa w końcu można odetchnąć i normalnie pracować :disgust: :disgust: no to podup... opalane :disgust: :disgust: to może Krolu zamiast opalania Ci jakiś wpadnie z D :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 12:33_________________________________________________Krolu na Bankowej to same bazyle...jak już to Damrota albo Powstańców Śl :gwizdanie: Czyżby częsty bywalec... :gwizdanie: W Tychach też już wiesz co, jak i gdzie ? Damrota to chyba z Tych ulica.... nie wiedziałem że tam można coś chycic- Czy te felgi będą pasowały A4 B5 Avant?
Kwestia gustu Jak dla mnie tragedia- Spoty Katowice i okolice
dojebane co ? już to kiedyś widziałem , dobrze że nie mam takiej mamy Ale Ja mam .... :gwizdanie: nie wierze Oj to błąd- Spoty Katowice i okolice
dojebane co ? już to kiedyś widziałem , dobrze że nie mam takiej mamy Ale Ja mam .... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
http://www.joemonster.org/art/14523/Wybory_Miss_50_latek- Spoty Katowice i okolice
no siema siema jaki sk***iel ale widze , że do niego nie trzeba mieć prawka , bo i tak nie ma miejsca na blachy niema miejsca na pierdoły hehe Grisza te butle nitro z tyłu fajnei wyglądają :kox: Butelke czarnego Smirnoff'a mi te nitro przypomina - Spoty Katowice i okolice