Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Siema , Spamerzy, hakerzy, pakerzy, zboki, leszcze i cała reszta :gwizdanie: 240PS
  2. dobrze , że prawie nic z tego nie spożywam oby tylko nabiał nie podrożał
  3. ja niejestem gruby tylko dobrze zbudowany nawet pani ratowniczka biorąc mnie do ćwiczeń powiedziała że niezły ze mnie niedźwiedź :naughty: :polew:
  4. mi zaś gorąco Tobie się naprawde nudzi... :gwizdanie: Albo poprostu jesteś wygłodzony musiałbyś zobaczyć co mi na gg podesłał no :gwizdanie: :slina: :slina: Też się chce poślinic :gwizdanie:
  5. mi zaś gorąco Tobie się naprawde nudzi... :gwizdanie: Albo poprostu jesteś wygłodzony
  6. nie dojade jednak..... zamiast na spota to do szpitala musze jechać
  7. Yo Yo
  8. też mykam do wyra see ya
  9. twoja czapka podobno ma się tam pojawić :gwizdanie: i sandał którego zgubiłem... :gwizdanie: Już zaczyna mi się to podobać Może będzie też urywek jak biegałem
  10. Elegancki film "trailer" to dopiero początek Adrenalina skleja 40min film Mam nadzieje że pojawie się tam chociaż na 2 sekundy ..... :gwizdanie:
  11. Elegancki film "trailer"
  12. po spocie i kubełku z KFC
  13. Jak bym miał malować auto to tak jak napisałem wcześniej CZARNY MAT, zakochałem się w tym kolorze.
  14. w Będzinie jest, poszukasz na google napewno znajdziesz.
  15. W poprzednim aucie "Mitsubishi Eclipse" jeździłem na oponach MATADOR. W sumie 2 komplety zużyłem, Żadnych problemów, rozmiar dokładnie taki jak podałeś Tylko że to było jakieś 6 lat temu
  16. to jak.... dół ? góra ? czy dolina ? Mam nadzieje że uda Mi się przyjechać na czas http://moto.onet.pl/182549,7143778,2,zdjecie.html?node=27#id7143778
  17. Ja biore czarnule w lewym górnym rogu, reszta mnie nie interesuje dzielcie się jak chcecie A tak apropo gdzie dzisiaj spot? żebym was szukać później nie musiał :gwizdanie:
  18. http://www.smog.pl/txt_gfx_audio/36845/najgorsze_zgony_na_studenckich_imprezach_18/
  19. Miałem Ją bez rewelacji :laghing2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.