Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. A tu i tam Roboty fpiz*u....... brak czasu
  2. Widze ze sie wreszcie roboty chwyciles ... :gwizdanie:
  3. :slina: photoshop robi swoje... :gwizdanie:
  4. Szkoda słow! Dokładnie Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie: nie lepiej FERODO ? ja mam ATE i strasznie pylą i dużo ludzi to potwierdza :gwizdanie: Już zamówione, także... Te co mam "aktułalnie" też pyliły i w dodatku piszczały jak się rozgrzały Jak będą pylić to jeszcze pół bidy... oby tylko nie piszczały.
  5. Szkoda słow! Dokładnie Klocki i tarcze zamówione "ATE". Jutro wymiana Będzie trzeba sprawdzić jak auto się zatrzymuje z 200km/h do zera :gwizdanie:
  6. Grifi jak tam fura.... ? nie chce mi się spamu nadrabiać także...
  7. Wracając wczoraj z Łodzi pokrzywiłem przez te jabane klocki całe tarcze hamulcowe Oprócz klocków doszedł jeszcze koszt tarcz :doh1: Głupota ludzka nie zna granic
  8. dzięki za spota. Spadam coś wszamać i nyny.
  9. http://moto.onet.pl/kluby/q9h,wiejski-tuning,fotoalbum.html?listType=1#photo41466788
  10. http://moto.onet.pl/kluby/q9h,wiejski-tuning,fotoalbum.html?listType=1#photo41466788 :doh1: :gwizdanie:
  11. nie kryzys...jakoś tak mi jednak nie pasują do B5 ps. bierzesz je ode mnie Ehhh ty....... Napisz mi na PW jaka cena Zapytam qmpla, bo pamiętam że szukał otatnio. Chociaż i mi chodzą te ledy po głowie Nic tym ledą nie dolega ? w 100% gites ? Ja u siebie mam zapasówke 17`. Taką sama fele jak teraz jeżdze Sam byłem w szoku Myślałem że jakaś stalówka będzie, a tu suprise !!
  12. Yo. Panowie, szukam serwisu drukarek w BB. Zna ktoś jakiś ? Do katowic mam namiary na serwis, ale szukam czegoś bliżej
  13. Kurw.... ale mam dzis popierdolony dzień......... :doh1: Miszka co się porobiło że ledy szukają nowego właściciela ? Kryzys ? :gwizdanie:
  14. Tak możesz. może lepiej pomyśl o komplecie nowych felg, aby nie przekładać co sezon opon. Najlepsze wyjście z sytułacji :-)
  15. Ja dzisiaj też nie dojade... za tydzień postaram sie być na 99%
  16. Bry Cholera ;( znowu dzisiaj nie dotre na spota, za dużo pracy w robocie, podejrzewam że dopiero między 18:00 a 19:00 wyrwie się z roboty... Za tydzień powinienem być na 100%. Także sorry za brak obecności dzisiaj
  17. Yo Yo Sorry że na spota nie wpadłem... brak czasu
  18. BRY !! Panowie Coś ciekawego się wydarzyło ? jakieś ekscesy ? Bo nie chce mi się spamu nadrabiać.... :gwizdanie:
  19. Siemian za chwile to chyba nie będzie w tym aucie części, której byś nie wymieniał... :gwizdanie:
  20. Witajta Nie wiem czy uda mi się dotrzeć dzisiaj na spota.... za dużo do zrobienia jeszcze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.