Treść opublikowana przez Grisza79
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
A może mi ktoś powiedzieć "napisać" co to za fele w tej niebieskiej B6 ??
-
Spoty Katowice i okolice
akjam pięknie ze spamem lecisz... :gwizdanie: Dogadałem się z Hammerem i w sobote po to jade.... także przywioze Ci na spota. A co to za płyty ? Do Navi ?
-
Spoty Katowice i okolice
http://moto.onet.pl/1637597,1,mandat-za-predkosc-1230-km-h,artykul.html?node=2 :doh1:
-
Spoty Katowice i okolice
jest onlajn ?? Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... o głowę przecież nie odczuje jej braku [br]Dopisany: 10 Luty 2011, 10:24_________________________________________________choo choo soul blue zoo train No też fakt... :>Co do "choo choo soul blue zoo train" tobi się chyba naprawde nudzi :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
jest onlajn ?? Grisza czego nie rozumiesz to Ci wytłumaczę Ja Cię jednak skróce o tą głowe..... od mojego gazownika- Marcina, warto wziąść każde auto...dlatego czekam aż będzie sprzedawał S4 B7 :gwizdanie: AdiKraków jak ktoś kojarzy jeździ Marcina EX S4B5 ja już któryś raz z rzędu widziałem na trasie Tychy-Bielsko czarne RS4 B7 W avance podupiało nawet nawet i laseczka za kółkiem blachy SBI witka Po czechowicach jeżdzi akurat czarne S4 (b7), dość często go widuje... tylko że to akurat sedan.Akjam, napisze do Hammera PW, i jak będzie gdzieś w okolicy to podjade i wezne od niego te płytki. Pasi ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszyscy zdrowi po wczorajszej aluminiowej kiełbasce ?
-
[ALL B6] Którą oponkę byście wybrali
Opony nie mają dobrze wyglądać :bicz3:, tylko dobrze się sprawować na drodze co mi po wyglądzie ? Osobiście wybrałbym Dunlopy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Również dziękuje za spota
-
Spoty Katowice i okolice
jest onlajn ??
-
Spoty Katowice i okolice
ja już dzisiaj jestem po 2 zupach był żurek i barszczyk czerwony z woreczka Widze że się zdrowo odżywiasz..... Barszczyk był "jak u mamy" Już bym wolał wypić kielicha niż zupe z prochu .... :gwizdanie: Przynajmniej wiem co pije
-
[ALL] Spalone wnętrze
Tak jak koledzy wyżej napisali.... Napisz jak bardzo "w jakim stopniu" środek został spalony....
-
Audi A6 3,0 TDI
seria
-
[ALL B6/B7] Opinia 17 ori
Mam te same felgi u siebie.... ładna felga. Chociaż jakby były w rozmiarze 18-19 to by się dużo ładniej prezentowały. Jeżeli chodzi o dekielki to niestety farba tak schodzi, miałem u siebie podobnie. U lakiernika pomalujesz je za 50-80zł max.
-
Spoty Katowice i okolice
ja już dzisiaj jestem po 2 zupach był żurek i barszczyk czerwony z woreczka Widze że się zdrowo odżywiasz.....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuu a o co?[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 12:16_________________________________________________ jak Nałęże to wszyscy sobie o nas nagle przypomnieli... :bicz3: :bicz3: ...może jeszcze Wihajster przyjedzie... to już by był jakiś cud... Oj Siemian, jak ja bym Cię bił jak ty byś był mój Pamiętaj że nie wszyscy żyją tak beztrosko jak Ty..... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Siema Ferajna.....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Hey , cześć i czołem.... Pojawie się dzisiaj, bo dawno nie byłem
-
Spoty Katowice i okolice
Ja jeszcze nie wiem czy będe....
-
Spoty Katowice i okolice
150technik samogwałtu ? :polew: :polew: 365 pozycji, na każdy dzień w roku....
-
Spoty Katowice i okolice
Jade tam..... biore wszystkie jak leci
-
Spoty Katowice i okolice
ja umyje jak to będzie miało sens po wyjechaniu na droge po 1h auto wyglada jak wygladało. A tak to przynjamniej mam gryba warstwe ochronna bródu na lakierze przed bródem :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
bry z wieczorka
-
Spoty Katowice i okolice
Może dziś wieczorem będę się widział z kumplem to przy flaszce trochę z nim na ten teamt pogadam. a co bez flaszki to już się nie da....? :gwizdanie: pewnie gadka się nie kleji
-
Spoty Katowice i okolice
No tu k**wa za***iście........ ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Yoł...