Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Bry po pracy
-
Spoty Katowice i okolice
np: http://imageshack.us/ wrzucasz fote, dostajesz link i wklejasz...
-
Spoty Katowice i okolice
ja nie No nie poznaje kolegów...... Ja pełna abstynencja od sylwestra, i siebie też nie poznaje chyba mi coś wszyli
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie co drugi dzisiaj skacowany ... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
http://www.smog.pl/wideo/42782/jego_wlasny_pomysl_na_slawe/ :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spoty Katowice i okolice
Gdyby proponowali degustatora gorzały to już bym tam dawno pracował.... tak oklepane....ale jak dla mnie najładniejsze felgi jak na tą chwilę szer 245 ale się będziesz turlał czym prędzej rezaj coś w kierunku mocy i spalanie 1,5l więcej :gwizdanie: No zdałoby się mu kilka kucy i niutów wiecej....- Spoty Katowice i okolice
No jak na twoja fure to troche za szerokie....- Prosba o VT :)
Poproś tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200.465- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą bez alko człowiek nie ma tej gibkości Poprostu nie czuje się tego klimatu.... A tak na marginesie moglibyście kiedyś zaimprezować bliżej Pszczyny, chętnie bym się przyłączył...... :gwizdanie: zawsze mozesz ty zorganizowac i nas pozapraszac :gwizdanie: tylko wtedy musisz sie liczyc np z remontem mieszkania Czyli mam rozumieć że każda impreza z waszą obecnością kończy się remontem.... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
nom przydało by się dziabnąć cosik % przed taką imprezą bez alko człowiek nie ma tej gibkości Poprostu nie czuje się tego klimatu.... A tak na marginesie moglibyście kiedyś zaimprezować bliżej Pszczyny, chętnie bym się przyłączył...... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
imprezowicze i cała reszta- Spoty Katowice i okolice
pub z dyską to jak nie ma agencji, to Grisza nie przyjedzie :gwizdanie: pewnie by mu coś Krolu pochytał No bo właśnie mam kupony zniżkowe do agencji towarzyskich i myślałem że je wykorzystam Że niby Krolu to kasanova.... :gwizdanie: Następna cicha woda....- [ALL B6/B7] Które 18" da się osadzić na zaciskach S4 B5 - 321x30 ?
zaciski w B7 sa inne, duzo bardziej "kompaktowe", dlatego tez bez problemu wchodza 16". w 3.0 tdi zaciski nie sa "kompaktowe" sa inne jak np w 2.0 , i wlasnie 16 nie kazde wejda , sprawdzone na wlasnej skorze Dokładnie.... Sam to przerabiałem- Spoty Katowice i okolice
Czeko ? co to ? (Pub, dyskoteka, agencja towarzyska) i gdzie to ?- Spoty Katowice i okolice
- [B5 AAH] Felgi 17
Śmiało możesz zakładać 225/45. O nadkola tarło nie będzie.- Spoty Katowice i okolice
http://demotywatory.pl/1946201/Dusza-z-nadzieja-czekala-piatku- [B5 AFN] Trojmiejska Scena Tuningowa...AFN 260KM .... the besciaki z mojej okolicy
i do TVN TURBO.... Przydałoby się dobrze nagłośnić sprawe... żeby więcej nikt się nie naciął...- Spoty Katowice i okolice
chyba GrillBar A i tak pewnie na maku się skończy- [ALL B5] Proszę o opinie.
Podobno ten wzór wygląda tylko dobrze jak jest 18 cali No niestety, ta felga w rozmiarze 16 cali będzie wyglądała kiepsko- Spoty Katowice i okolice
Tym razem się przywitam żeby mnie OKO znowu nie zj***ł..... :gwizdanie: Jeszcze nie wiem na 100% czy będe A ty jak zwykle ostatnimi czasy i tak się pewnie spóźnisz- Spoty Katowice i okolice
Piszecie ze ATE pylą itp. miałęm wcześnie TRW i było identycznie, wiecznie felgi ujebane.... Niby ferodo lepsze od tych dwóch marek ? nie pylą....- Spoty Katowice i okolice
Ja jeżdze na ATE. Tarcze i klocki, tył i przód, i jestem zadowolony Zobaczymy ile na nich machne kilometrów... - Spoty Katowice i okolice