Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

damianito4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie polecicie dobrego lakiernika z zmc lub okolic??
  2. Gdzie mam być, bo spot za tydzień dopiero Był ktoś dziś na spocie? bo jakoś cicho Gdzie się ukrywa ten klubowicz? Dzisiaj wsadził się z podporządkowanej z Krasnego pod celownik służbowego busa nieładnie nie wie, że szybko latające busy są na tej trasie potem jak chciałem mu ustąpić drogi to wogóle nie chciał skorzystać Żyje ... Jakoś mi nie po drodze ostatnio na spota hmm.. ,,ostatnio'' to już chyba ponad rok wstyd
  3. na pewno żadne play czy plus . Multimedia ma dobrą ofertę teraz ===> Internet ť szczegóły OFERTY ť Internet bez umowy czasowej - Multimedia Polska S.A. jest teraz darmowy mobilny net , ( z zasięgiem różnie) o szczegóły pytaj Daroo . w tej ofercie trzeba podpisać umowę a mi chodzi o taką ofertę bez żadnych umów...
  4. Panowie polecicie jakiegoś neta w Zamościu? Najlepiej bez umowy mobilny lub coś takiego...
  5. Nic nie robiłem odtąd jak ''samo się naprawiło'' to chodzą ok, jak znowu zamulą to wtedy rozbiorę a przesmarować to zawsze można tylko czy do smarowania trzeba rozebrać czy poprostu coś tam wstrzyknąć... ja o folii też pamiętam:doh:
  6. Panowie podajcie mi lokalizacje słynnego pana Andrzeja mam kilka rzeczy do zrobienia... będę wdzięczny:wink:
  7. Był był a z fotkami to do Maćka
  8. Michał widziałem, oglądałem fajna silnik:thumbup1:
  9. A mnie znowu niestety nie będzie pracuje...
  10. dzieki wielkie juz wiem jak to wygląda. JA na lato mam 17'' to chyba bedzie za wysoko na tym...
  11. chciałbym tak tylko zobaczyc jak to wyglada... mialem -40 i chyba na 1BE sie przerzucę
  12. bendzij gdzie te fotki:naughty:
  13. ok czekam na foto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.