Treść opublikowana przez damianito4
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie polecicie dobrego lakiernika z zmc lub okolic??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Gdzie mam być, bo spot za tydzień dopiero Był ktoś dziś na spocie? bo jakoś cicho Gdzie się ukrywa ten klubowicz? Dzisiaj wsadził się z podporządkowanej z Krasnego pod celownik służbowego busa nieładnie nie wie, że szybko latające busy są na tej trasie potem jak chciałem mu ustąpić drogi to wogóle nie chciał skorzystać Żyje ... Jakoś mi nie po drodze ostatnio na spota hmm.. ,,ostatnio'' to już chyba ponad rok wstyd
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
na pewno żadne play czy plus . Multimedia ma dobrą ofertę teraz ===> Internet ť szczegóły OFERTY ť Internet bez umowy czasowej - Multimedia Polska S.A. jest teraz darmowy mobilny net , ( z zasięgiem różnie) o szczegóły pytaj Daroo . w tej ofercie trzeba podpisać umowę a mi chodzi o taką ofertę bez żadnych umów...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie polecicie jakiegoś neta w Zamościu? Najlepiej bez umowy mobilny lub coś takiego...
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nic nie robiłem odtąd jak ''samo się naprawiło'' to chodzą ok, jak znowu zamulą to wtedy rozbiorę a przesmarować to zawsze można tylko czy do smarowania trzeba rozebrać czy poprostu coś tam wstrzyknąć... ja o folii też pamiętam:doh:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Panowie podajcie mi lokalizacje słynnego pana Andrzeja mam kilka rzeczy do zrobienia... będę wdzięczny:wink:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Był był a z fotkami to do Maćka
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Michał widziałem, oglądałem fajna silnik:thumbup1:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ooo to nie moja:decayed:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Albo przyjedz i zobacz:hi:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A mnie znowu niestety nie będzie pracuje...
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
dzieki wielkie juz wiem jak to wygląda. JA na lato mam 17'' to chyba bedzie za wysoko na tym...
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
chciałbym tak tylko zobaczyc jak to wyglada... mialem -40 i chyba na 1BE sie przerzucę
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
bendzij gdzie te fotki:naughty:
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
ok czekam na foto
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
ciekawe jakby na tym 1.9 TDI siedział...
-
Zawieszenie 1BE sprężyny?
Pomoże ktoś z jakiego silnika ta zawiecha <br /><br />
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
haha spoko niedługo juz lato:polew:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiem ze w B5 et 35 to chyba równo z nadkolem wychodzi a w B7 i don't now . DarkMind a co myłeś środek auta moze bo ja się do tego zabieram juz od roku i narazie dam sobie spokój:facepalm:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tak zgadza sie im et mniejsze tym felga bardziej wystaje jest jeszcze opcja dystans:naughty:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
zapomniałeś jeszcze dodać że pokrętło ON/OFF na ON mi przestawili:facepalm:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak kto woli bo ja tam kupiłem antenę i radio i za free mi to zmontowali
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mi stroili i montowali w cb elektronie na starowiejskiej jak narazie wszystko git.
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
jak coś będziesz wiedział to daj znać ... jakbyś mógł to zapytaj czy jest taka opcja żeby same fotele wyprać
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pomysle o tym dzieki wojci. a na zamojskiego to kumpel pral oddali mu wilgotne auto:facepalm: ---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ---------- wojci ta telemyjnia ma oddzial w Zamościu?? ul.Dzieci Zamojszczyzny Warsztat samochodowy Mazurek.