Treść opublikowana przez Grisza79
-
[ALL B7] Opony dedykowane to 205/55/16 i 235/45/17
10-10,5l to mi spala w mieście, a w traśie 7-8l. 8l to mi wyszło średnie spalanie kilka dni temu jak jechałem do Pragi. A jechałem Srednio po 150-160km/h. Jakoś nie chce mi się wierzyć że masz takie spalanie, coś tu jest nie tak... Zobacz sobie tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=186703.0 bo jestem zdziwiony że Ci tyle pali...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
Biało wszędzie....... Coś ty robił tym autem..... ?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187362.new#new :polew:- [B6 AVF] Program u Aligatora
Ali jak zawsze wykonał dobrą robote- [ALL B7] Opony dedykowane to 205/55/16 i 235/45/17
Osobiście nie widze sensu...Zresztą ileż te auto Ci pali ? 7-8 litrów MAX... według mnie mija się to z celem.- Spoty Katowice i okolice
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=187362.new#new :polew:- [ALL B5] Dobre fele z drewna
:polew: :laghing2: :laghing2: Gdzie można takie dostać...- Spoty Katowice i okolice
Oj Grisza, Grisza... Ja pier***e!!! :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie: nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało AUDI a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________ Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie: Bałbła miała nic nie wiedzieć... koledzy :doh1: a miało być tak pięknie :gwizdanie: Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie: masz fajne siostry albo kuzynki ? Ale ja miałem na myśli siebie.... :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Oj Grisza, Grisza... Ja pier***e!!! :blink: CHyba tojakiś photo zabawa ale mimo wszystko miazga! BTW fajna fela. :gwizdanie: nie słyszałeś o tym ? to RS6... są jeszcze foty jak koleś - kierowca stoi obok auta i się patrzy - nic mu sie nie stało AUDI a tam z tyłu już handlarz stoi i myśli ile by na tym zarobił [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 17:06_________________________________________________ Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie: Bałbła miała nic nie wiedzieć... koledzy :doh1: a miało być tak pięknie :gwizdanie: Stanley, spoko, nie martw się wynagrodze Ci to.... :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
no to dałem d*py.....- Spoty Katowice i okolice
Stanley to taka cicha woda..... :gwizdanie:- [ALL B5] Które bardziej pasują do srebrnego sedana?
Nie i nie- [ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Jestem tego samego zdania Ale jeżeli już bym miał wybierać z tych 2 opcji , to 19' Czyli wzór 1 20' ładna felga ale za dużo już tego jeździ...- Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 13:01_________________________________________________ to coś Ty w nocy robił? pewnie :gwizdanie:- Spoty Katowice i okolice
Świry....- [B5 AFN] Mam box-a..co teraz
Największe badziewie jak może być... wyrzuć to w cholere I tak jak napisał aju było już o tym. Poszukaj na forum- [B5 AVG] wykresik na seryjnych gratach,robota Roberta z TUNE-UP
Git A tak z czystej ciekawości, dużą różnice odczułeś ?- [ALL] Malowanie alufelg 17 cena i jaki kolor ?
Marnie to widze.... za taką cene. "nawet trwale" to znaczy że po roku znowu do malowania ?- [B7 BLB] Problemy z temperaturą
Dzięki Ogólnie jak temperatura na polu jest mniejsza to nie zauważyłem tego "problemu", wszystko wporządku. A jeżeli chodzi o wczoraj to dosłownie wskaźnik temp. delikatnie spadał. Przy najbliższej okazji podepne pod Vaga i zobaczy się co i jak. Co niby tym postem wniosłeś do wątku...- Spoty Katowice i okolice
właśnie jestem po.....- Spoty Katowice i okolice
Czekając na sobotę 1/5 Nie wiem czy oglądaliście ale.......- [ALL B7] Trzeszczy podsufitka
adams0083 posadz kogoś z tyłu, pojeżdzi chwile, i niech się przysłucha czy to faktycznie podsufitka, bo też mi się jakoś nie chce wierzyć że to podsufitka.- Spoty Katowice i okolice
dziabnij sznapsa albo herbatkę z prądem :gwizdanie: Seta z miodem będie lepsza Noi oczywiście okłady z pierśi :gwizdanie:- [B6 AWX] Co sądzicie o tych felgach
Gościu się na 100% machnął, bo to jest ET56 na bank. Także jak napisał wrclaguna bez dystansów się nie obejdzie. Bierz te, przynajmniej nie będziesz się musiał bawić w dystanse. Albo szukaj jeszcze czegoś innego. - Spoty Katowice i okolice