-
[B5 AFN] Ile pinów ma kosta pompy wtryskowej
ile pinów ma kosta pompy wtryskowej w audi 110km 99 rok ? 8 czy 10? czy trzeba koniecznie sprawdzic fizycznie?
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
nie to nie turbo , z jednym z forumowiczow podpielismy do waga i okazalo sie ze ma za duza dawke paliwa i go dlawilo zminil ja na taka jak ma byc i objawy znikly tle ze czasem powracaja takze wita mnie zaklad ktory naprawia pompy bo to chyba nastawnik z reszta troszeczke pompa jest spocona ale tragedii nie ma takze to ten objaw raczej... ale napisze jak zrobie co bylo
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
jedna od strony turbiny wyminiona od strony kiedowcy nie bo mechanik uznal ze jest ok[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 21:05_________________________________________________no wiec czarna magia nikt nic nie wie na dobra sprawe
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
zgadza sie panowie ale gdy otworze maske silnik ma duze wibracje trzesie nim tak moze nie bardzo ale jednak nim troche rzuca
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
no tak a jesli ktos nasisnie i drgania ustapia to plecionka na 100% ? z tego co widzialem ona jest tak jakby tam na stale wiec trzeba ja wyciac i wspawac ? duzo wymiana takiej czesci ? jesli chodzi o robocizne? sama plecionka okolo 100 zauwazylem
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
sprzeglo i tak mialem do wymiany . a dwumasa wyminilem dla swietego spokoju bo myslalem ze byl przyczyna
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
a mozna ja w jaki kolwiek sposob sprawdzic czy tylko wymiana i modlenie sie czy to bedzie to? cholera no dzis wydalem 2 000zl sam wiesz jak jest z pieniedzmi
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
coz moge jeszcze dadac o gdy kupilem go w zimie zadnych problemow z takimi rzeczami nie bylo tylko jak sie zrobilo cieplo to te objawy mam
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
ciezko mi powiedziec cholera hm
-
[B5 AFN] Nieszczesne telepotanie silnikiem
witam serdecznie nie wiem czy juz w dobrym dziale pisze swoja wypowiedz , jeśli nie to przepraszam na wstępie i chciałbym zęby wiele osób to przeczytalo i doradzilo co robić bo jestem mega zdruzgotany..... ;( Moja przygoda z a4 1.9 tdi 110 km rozpoczela sie Pol roku temu kupiłem ja w zimie były temperatury ujemne itt samochód został sprowadzony z loch przebieg 213 000 na 90% orginalny w tym momecie mam 225 000 gdy kupilem auto na wstepie zminilem wszystkie paski napinacze oleje filtry rozrzad pompe wody wszystko na zamiennikach lecz nie z niskiej a wysokiej polki bo nigdy nie oszczedzalem na aucie z czasem zauwazylem ze ma zamontowanego jakoegos boksa w kokpiecie mam dwa poziomy regulacji wypaczony jeden program i drugi . gdy go wlacze auto staje sie zrywniejsze itd mniej pali ale kopci troche. ale nie o tym mowa gdy zrobilo sie cieplo zaczelo szarpac silnikiem no to do mechanika diagnoza dwumas , pomyslalem ze przy tym przebiegu to mozliwe sprzeglo bylo twarde wysoko bralo wiec dzis te sprzeglo zminilem z kolem dwumasowym okazalo sie ze dwumas jest mozna powiedziec idealnym stanie ale i tak go zminilem na nowy nowe sprzeglo docisk itd komplet jednym slowem. ale coz z tego dalej nim szarpie i dzis mi rece opadlu szarpie nim na biegu jalowym dzwignia lewarka biegow drga itd . dzis robilem taki test stalem na postoju wolne obroty , lewarek w pozycji luz i dotykalem minimalnie gazu i raz jad dodalem oboty spadly tam gdzie maja byc i auto ustalo potem znowu dodalem gazu i znowy szarpalo i tak w kolko . gdy np odpale auto rano teraz jest po 15 stopni odpalam auto jade do pracy nie szarpie nawet jak sie zagrzeje do 90 stopni ale po dluzszej jezdzie znowu szarpie a teraz jak bylo lato po 30 stopni odpalilem i odrazu szarpalo lewarkiem silnikiem po porstu wiekrze drgania dzis znowu bylem u mechanika zrezygnowany i zminil mi obroty jalowe na 9000 obrotow chyba jkos tak i minimalnie nim trzesie ale wiem ze to tylko takie zludne wrazenie naprawienia tego . prosze o wielka pomoc . ps jak by ktos chcial dwumasa w dobrym wrecz idealnuym podobno stanie to mam. prosze o pomodz dziekuje
-
[B5 AFN] Luzna dzwignia zmiany biegów
witam serdecznie jak w temacie mam pytanie odnosnie lewarka skrzyni biegow , jesli chodzi o wrzucanie biegow jest wszystko ok wszystko wchodzi plynnie itd natomiast gdy lewarek jest w pozycji jalowej to lewarek jest luzny nie stoi twardo w tej pozycji tylko mozna sobie nim krecic okrag o srednicy okolo 2 moze 3 cm ? da sie to zniwelowac pod mieszkiem jest cos plastikowego kulka tak jakby ? jakies porady ? zzzeby stal sztywno w jednej pozycji ?
-
[ALL B5] Felgi 17
zajeb... porady thx
-
[ALL B5] Felgi 17
no tak po prostu chodzi mi o to zeby tej gumy troche bylo bo nasze drogi sa jakie sa i podniesc auto kurde
-
[ALL B5] Felgi 17
witam serdecznie mam problem dylemat kupiłem a4b5 2000rok po liftowa wersja stoi ona na 16 calowych felgach nie znam szerokości felgi 205x55x16 auto jest na sportowym zawieszeniu takie juz kupiłem . tu zaczyna sie problem auto siedzi troszkę za nisko z przodu z tylu nie ma w sumie problemu i mój pomyśl polega na tym ze chciałbym kupić kola w rozmiarze 17" z oponami. szerokość nie wiem jaka wysokość 50 czy auto wtedy pójdzie choć trochę w gore czy prześwit miedzy miska oleju a podlotem zwierzy sie proszę o opinie zdaje sobie sprawę ze temat dziwny ale nie chce zmieniać zawieszenia bo dobrze mi sie jedz. proszę o podpowiedzi
-
[ALL B5] Regulacja foteli kubełkowych
witam posiadam identyczne fotele ale niestey od strony mnie czyli kierowcy silniczek slychac ale niestety nic sie nie dzieje nie wyppycha co to moze byc ?
pampek177
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta