-
[B7 BRD] Czy pasuje siatka do bagażnika z B6 do B7
Witam mam pytanko czy pasuje siatka do bagażnika z B6 do B7 Avant mam nadzieje ze tak
-
[B7 BRD] Jakie wycieraczki kupić
Witam mam zamiar wymienić pióra przednich wycieraczek i nie wiem jakie w mojej A4 Avant z 2006/2007
-
[B7 BRD] Jakie Wycieraczki przednie
Witam chce zmienić pióra przednich wycieraczek i nie wiem jakie w A4 Avant z 2006/2007
-
[B6 BRD] Wycieraczki przednie
Witam chce zmienić przednie pióra wycieraczek i nie wiem jakie kupić w A4 Avant Z 2006/2007
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
Ok to dzieki ale jeszcze podjadę na wszelki wypadek do kolegi i podłącze komputer i sie upewnie poazdro [br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 10:09_________________________________________________Ale panowie z tym zapamiętywaniem to jest prawda?? bo jak zatrzymuje sie na światłach to raz mi pokazuję że mi spala 25l/100km a raz 2l/100km
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
A widzisz może tak było to nie mam się czym martwić??
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
To oczywiste ale nie wiedziałem że zapamiętuje to co ostatnio spalił bo jak miałem Octavie to tak nie było
-
[B7 BRD] Niewłaściwe spalanie
Witam mam problemy ze wskazaniami na komputerze tz. ze spalaniem chwilowym raz na postoju pokazuje mi że spala 2l/100km a raz 20l/100km tak samo jest podczas jazdy i nie wiem od czego to zależy lub jaki jest tego powód proszę o porady
-
[B7 BRD] Gniazdo do podłączenia komputera
Dzięki wielkie
-
[B7 BRD] Gniazdo do podłączenia komputera
Witam. Panowie może to głupie pytanie ale gdzie znajduje się gniazdo do podłączenia wtyki do komputera w Audi A4 Avant Z 2006r??
-
[ALL B7] Trzeszczy podsufitka
oparcia juz sprawdzałem ale sprzawdze jeszcze rolete ale nie wiem czy nie było cos kombinowane przez poprzedniego właściciela ale dzieki mam nadzieje że znajde problem pozdrawiam
-
[ALL B7] Trzeszczy podsufitka
Witam pewnie juz były takie tematy ale nie mogłem znaleść. Bo mam taki problem coś mi trzeszczy z tyłu w kombi w okolicy podsufitki i nie wiem co i jak to sprawdzić czy nie ma problemu ze zdemontowaniem plastików bo nie chce czegoś pourywać proszę o jakieś rady.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam koledzy właśnie zakupiłem audi i potrzebuje paru rzeczy: czy macie kogoś dobrego do autoalarmów, od zmiany języka w navi i radiu oczywiście w Krakowie z góry dziękuje
-
Autoalarm
Witam czy zna ktoś dobrego gościa w Krakowie co zakłada Autoalarmy???
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich i pozdrowaim
adams0083
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta