-
Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?
Dzieki za czasem pocieszajace slowa. Ulamek sekundy nieuwagi i uderzenie po portfelu. Jutro zaczne poszukiwania jakiegos sensownego blacharza i lakiernika. Chyba nie latwo o takiego. Pozdrawiam,
-
Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?
W Warszawie watpie by dwa elementy ktos zrobil za 500? Pocieszyliscie mnie troche chociaz pewnie na ogledzinach wyjdzie. Obawiam sie o to wgniecenie bo jest takie na 0,5 cm mniej wiecej z lekkim rantem Dziekuje za pocieszenie. Zeby na prawde tak sie skonczylo to bym skakal pod sufit. Przygniotla mnie ta przygoda
-
Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?
Przesladuje mnie pech. Najpierw ktos obtarl mi przedni zderzak a dzis pierwszy raz od 20 lat ja niechcacy zawadzilem o kant sciany w garazu. Jak sadzicie czy to jest do wyklepania czy wymiana? Jakiego rzedu kosztów moge sie spodziewac? Warszawa. ps. zalaczylem zdjecia http://www.directupload.net/file/d/4186/j5jtccr2_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/4186/l8r8qq3m_jpg.htm
-
Navigation plus
Dziekuje wszystkim za kazda podpowiedz. Nie ma to jak koledzy z tego formum. Niezawodni. Zadziałało a już mialem serce w gardle . Mam jeszcze male pytanie. Czy możliwe, że moduł bluetooth coś mi zaczął szwankować. Mam nowy telefon, jakiegos smartfona, i nieregularnie wypina się z zestawu. Moze to przez to zawiesiło mi się całe Navi? Jeszcze raz baaaardzo dziękuje!!!
-
Navigation plus
Dzięki wielkie za radę. Tylko pytanie czy wtedy nie rozprogramuję całego samochodu? W sensie zamków, wszystkiego? Czy można spróbować np. z bezpiecznikiem? Jeśli tak to pytanie, który jest od Navi? Dziękuję raz jeszcze Całą dokumentację od auta mam tylko nie wiem gdzie szukać PIN w razie czego
-
Navigation plus
Pomocy. Zawiesił się ekran. MP3 grają ale nie można zmienić utworu, otworzyć ekranu, innymi słowy poza rozgłaszaniem i wyłączaniem nic nie działa. Co to może być? Czy mogę wykonać na pierwszy rzut jakąś prostą czynność? Gasiłem silnik, zamykałem drzwi, włączałem. Wisi ekran, muzyka gra, telefon słychać jak się wpina w bluetooth i nic poza
-
[B7 BRD] Padł silnik
odpadl jakis grzybek zawora, porysowal cos tam w cylindrze etc. Silnik do kasacji. Kolezanki i Koledzy poradzcie co robic?
-
[ALL TDI] BRM zamiast BRD
Pan z Ostrowii Mazowieckiej powiedzial, ze BRM 170 km z Passata rozni sie od BRD wylacznie ulozeniem miski olejowej (zdaje sie na fachowcow). Pytanie zadalem jednak na forum bo moze ktos to juz testowa?
-
[ALL TDI] BRM zamiast BRD
Panowie czy ktos sie orientuje, czy BRD mozna zastapic BRM??? Padl motor
-
Polecane opony letnie
Panowie mam pewien istotny punkt odniesienia (continental conti3 w rozmiarze 235/45/17). Wlasnie sprzedalem swoje dwie poprzednie oponki pewnemu Panu z piekna pasja. Pan smiga na tor w Kielcach swoja 300km betka. Powiedzial, ze do porzadnej jazdy nie ma lepszych opon niz Conti 3. Na deszcz, na wchodzenie w zakrety etc. Ja sie z tym zgadzam jak na razie - auto przyklejone a jednoczesnie niemal bezszmerowe. Na jednej osi w zeszlym roku mialem bridgestone potenza - nie dosc, ze ciezkie w noszeniu to one dawaly tyle szumu podczas jazdy. W tym roku mam komplet nowych i jak na razie jest bosko. Co do trwalosci sie na razie nie wypowiadam - napisze po sezonie .
-
Polecane opony letnie
no i widac tu prawdziwa zyczliwosc. Ja i nie tylko pytalismy wielokrotnie o dane opony (np. conti 3) to nikt nie powiem czego nie otworzyl. Teraz jak juz opony kupilem to opinie padaja bez przerwy. I oczywiscie takie, ze opony po 200 zl tansze sa lepsze. Nawet chinskie :) . Dzieki w imieniu swoim i innych za zyczliwosc i zycze Wam, zeby te toye i inne cuda scieraly sie wam po 18 sezonach :)
-
Polecane opony letnie
ja ostatecznie wybralem conti 3 xl (235/45/17). powiem tak. Co prawda na razie zaledwie 150 km za mna ale przyznam, ze jak do tej pory cichszych opon w zyciu nie mialem. Na gladkim asfalcie i puszczeniu auta na luz nie ma jakiegokolwiek szmeru z opon. Malo tego powiem, ze na bridgestonach zeszlorocznych bylo duuuuuuzo twardziej. Mam nadzieje, ze rownie co ciche beda i trwale. To tyle z mojej strony . pozdrawiam,
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no i sie zaczelo. Wlasnie wrocilem do letnich (235/45/17) i srednia prawie 11 (jazda warszawska i przy deeeelikatnej jezdzie). Na 205 palil srednio ok. 9,7.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
1800 na trzech bakach przy delikatnej jezdzie po miescie :)
-
Polecane opony letnie
ja z tyloma specami rozmawialem, tyle sie naczytalem i zdecydowalem sie na conticontact 3. Jezdze raczej ostro wiec po sezonie bede mogl zdradzic co i jak ale mam nadzieje, ze opinie sie potwierdza
mcich
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta