Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?


mcich

Rekomendowane odpowiedzi

Przesladuje mnie pech. Najpierw ktos obtarl mi przedni zderzak a dzis pierwszy raz od 20 lat ja niechcacy zawadzilem o kant sciany w garazu. Jak sadzicie czy to jest do wyklepania czy wymiana? Jakiego rzedu kosztów moge sie spodziewac? Warszawa. ps. zalaczylem zdjecia :(

Edytowane przez mcich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że do wyklepania.

wycięcie błotnika i wspawanie nowego spowoduje o wiele większe szkody niż to wgniecenie i jego naprawa.

Jak by ktoś Cię namawiał na wymianę to się nie zgadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie watpie by dwa elementy ktos zrobil za 500? Pocieszyliscie mnie troche chociaz pewnie na ogledzinach wyjdzie. Obawiam sie o to wgniecenie bo jest takie na 0,5 cm mniej wiecej z lekkim rantem

400-500zl szykuj

oczywiście że do wyklepania.

wycięcie błotnika i wspawanie nowego spowoduje o wiele większe szkody niż to wgniecenie i jego naprawa.

Jak by ktoś Cię namawiał na wymianę to się nie zgadzaj.


400-500zl szykuj

Dziekuje za pocieszenie. Zeby na prawde tak sie skonczylo to bym skakal pod sufit. Przygniotla mnie ta przygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to wrecz kosmetyka, w Wawie pewnie 500zl za element beda krzyczec jesli chodzi o lakierowanie, choc tam moze da sie bez lakierowania calego gornego elementu to zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie to wrecz kosmetyka, w Wawie pewnie 500zl za element beda krzyczec jesli chodzi o lakierowanie, choc tam moze da sie bez lakierowania calego gornego elementu to zrobic.

Dzieki za czasem pocieszajace slowa. Ulamek sekundy nieuwagi i uderzenie po portfelu. Jutro zaczne poszukiwania jakiegos sensownego blacharza i lakiernika. Chyba nie latwo o takiego. Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poszukałbym kogoś kto zajmuje się wyciąganiem wgnieceń zawodowo, żeby pominąć szpachle ;)
W Trójmieście jest "Pani Wgniotka - Wyciąganie Wgnieceń" i na fb można zobaczyć jakie cuda robi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...