Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też się nie wyrobiłem, byłem w domu dopiero o 19:30 zanimbym dojechał......... stawiam że Portugalia wygra ..... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
tak jest szefie zdupiam coś popracować w terenie, mogę się spóźnić trochę na spota
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Godzic będziesz jutro ? Wez z sobą pendriva żebym Ci tą automape zgrał DAWIDBORI ty też nie zapomnij o navi
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka, rozumie że dzisiaj grill tam gdzie ostatnimi czasy ?
-
Spoty Katowice i okolice
a może ktoś ma przenośny TV ...... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
YO !! Nie wiem jeszcze czy dziś będe. Jak na złość dzisiaj Hiszpania-Portugalia, także jest co oglądać. I mam dylemat - jechać czy oglądać .....
-
Spoty Katowice i okolice
Jak wszyscy to wszyscy narazie Panowie
-
Spoty Katowice i okolice
Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie: chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw.... NIE !! ale ich TAK...... :gwizdanie: Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także..... Balack to GER? Niemiec pełną gębą !! ""Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie"" wikipedia
-
Spoty Katowice i okolice
Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie: chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw.... NIE !! ale ich TAK...... :gwizdanie: Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....
-
Spoty Katowice i okolice
z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie: Niemcy dostaną takie lanie od argentyny że łohoho.....
-
Spoty Katowice i okolice
następny
-
Spoty Katowice i okolice
Argentyna/Hiszpania-Holandia no to ja prawie podobnie :> Niemcy-Holandia licze ze niemcy wygraja z Argentyna :bicz3: nie ma mowy !! nawet nie pisz takich rzeczy
-
Spoty Katowice i okolice
Jedzie z nimi brazylia jak z furą gów*a
-
Spoty Katowice i okolice
mykam na meczyk
-
Spoty Katowice i okolice
Disgusting, Joachim Löw Eat Dirt Nose O f*ck........
-
Spoty Katowice i okolice
tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: a my, ciężko pracujący tylko od czasu do czasu: jakiś żubr, kasztelan i inne piwo do 2,50zł :gwizdanie: :laghing2:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
7 autek Postaram się was odwiedzić przy najbliższym spocie w zasadzie bliżej mam niż do katowic
-
[B5 ADR] Środek do odgrzybiania klimy
Przemek81 zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odgrzybianie_klimatyzacji-t39455.0.html mam nadzieje że pomoże Osobiście udałbym się do serwisu zajmującym sie klimatyzacją. Nie jest to duży koszt, a masz pewność że jest zrobione dobrze No chyba że chcesz to sam zrobiłc.
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak frekwencja na pierwszym spocie ?
-
Spoty Katowice i okolice
Ja nie wiem co wy od tego auta chcecie auto na wypasie :polew: i cena przystępna :laghing2:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
- [ALL] Renowacja skóry (zobaczcie czy to sie da zrobić)
Boberek czyli rozumie że sam się do tego zabierasz ??- [ALL] Gdzie dostane takie pierścienie centrujace?
Nie wierze że na allegro nie znajdziesz :gwizdanie: Ogłaszają się nawet na allegro w aukcjach - "Jest możliwość wytoczenia pierścieni pod wymiar w atrakcyjnej cenie !!" ! Podałbyś co i jak + rozmiary (zdjęcie też możesz wysłać) i tylko czekać na przesyłke- Spoty Katowice i okolice
a Ty co tak wcześnie? pewnie już obiad wcinasz :gwizdanie: na wcześniejszym byłem :gwizdanie: nom czekam czekam na obiadek zaraz będzie Takiemu to dobrze..... Ja sobie musze isć zrobić ;( - Spoty Katowice i okolice