Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grisza79

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Grisza79

  1. Ja też się nie wyrobiłem, byłem w domu dopiero o 19:30 zanimbym dojechał......... stawiam że Portugalia wygra ..... :gwizdanie:
  2. tak jest szefie zdupiam coś popracować w terenie, mogę się spóźnić trochę na spota
  3. Godzic będziesz jutro ? Wez z sobą pendriva żebym Ci tą automape zgrał DAWIDBORI ty też nie zapomnij o navi
  4. Miszka, rozumie że dzisiaj grill tam gdzie ostatnimi czasy ?
  5. a może ktoś ma przenośny TV ...... :gwizdanie:
  6. YO !! Nie wiem jeszcze czy dziś będe. Jak na złość dzisiaj Hiszpania-Portugalia, także jest co oglądać. I mam dylemat - jechać czy oglądać .....
  7. Jak wszyscy to wszyscy narazie Panowie
  8. Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie: chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw.... NIE !! ale ich TAK...... :gwizdanie: Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także..... Balack to GER? Niemiec pełną gębą !! ""Michael Ballack może mieć pochodzenie serbołużyckie"" wikipedia
  9. Grisza, nie lubisz nazistów? :gwizdanie: chociaż to już w sumie nie Niemcy. Pownni nazywać się jakoś tak Wspólnota Państw.... NIE !! ale ich TAK...... :gwizdanie: Gra tam chociaż jeden niemiec ? Balac kontuzja także.....
  10. z wami tu trzeba zrobić porządek ....... :gwizdanie: Niemcy dostaną takie lanie od argentyny że łohoho.....
  11. następny
  12. Argentyna/Hiszpania-Holandia no to ja prawie podobnie :> Niemcy-Holandia licze ze niemcy wygraja z Argentyna :bicz3: nie ma mowy !! nawet nie pisz takich rzeczy
  13. Jedzie z nimi brazylia jak z furą gów*a
  14. mykam na meczyk
  15. Disgusting, Joachim Löw Eat Dirt Nose O f*ck........
  16. tiaaa nawet mi się tego komentować niechce :polew: :polew: a my, ciężko pracujący tylko od czasu do czasu: jakiś żubr, kasztelan i inne piwo do 2,50zł :gwizdanie: :laghing2:
  17. 7 autek Postaram się was odwiedzić przy najbliższym spocie w zasadzie bliżej mam niż do katowic
  18. Przemek81 zajrzyj tu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_odgrzybianie_klimatyzacji-t39455.0.html mam nadzieje że pomoże Osobiście udałbym się do serwisu zajmującym sie klimatyzacją. Nie jest to duży koszt, a masz pewność że jest zrobione dobrze No chyba że chcesz to sam zrobiłc.
  19. jak frekwencja na pierwszym spocie ?
  20. Ja nie wiem co wy od tego auta chcecie auto na wypasie :polew: i cena przystępna :laghing2:
  21. Boberek czyli rozumie że sam się do tego zabierasz ??
  22. Nie wierze że na allegro nie znajdziesz :gwizdanie: Ogłaszają się nawet na allegro w aukcjach - "Jest możliwość wytoczenia pierścieni pod wymiar w atrakcyjnej cenie !!" ! Podałbyś co i jak + rozmiary (zdjęcie też możesz wysłać) i tylko czekać na przesyłke
  23. a Ty co tak wcześnie? pewnie już obiad wcinasz :gwizdanie: na wcześniejszym byłem :gwizdanie: nom czekam czekam na obiadek zaraz będzie Takiemu to dobrze..... Ja sobie musze isć zrobić ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.