Treść opublikowana przez Grisza79
-
Spoty Katowice i okolice
Miszka tu nie ma hehe Coś w tej vódce musiało być Wszystko możliwe... :laghing2: Musze tylko świadka znaleść który to potwierdzi..
-
Spoty Katowice i okolice
Czapka jest, a nie znalazles czasem telefonu ? Niestety nie znalazłem. hehe Grisza ale mnie upodliłeś tą wódą w piątek ale pocieszyłem się właśnie tym, że w sobotę rano zobaczyłem Twoją czapkę na trawie Na trawie Ja znalazłem Twoją czapkę na samochodzie Dimana :gwizdanie: Przynajmniej nie musze kupować nowej. Ale to kto ją ma w takim bądz razie ? Miszka razem żeśmy się upodlili..... Ja rano jak wstałem nie wiedziałem jak sie nazywam. Zastanawia mnie tylko jeszcze jedna rzecz ! jakim cudem ja zgubiłem sandała, nie przypominam sobie żebym biegał Ale na szczęście Miron mi go znalazł :notworthy:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam ekipe Dawno się tak nie sponiewierałem jak w piątek Nie znalazł ktoś czasami czapki z Nike ? bo zgubiłem
-
Spoty Katowice i okolice
Szerokiej drogi do Zatora....... Zjawie się tam koło 18:30-19:00
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wie jak podejść kobiete ... :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wszystkim Zapowiada się dzisiaj piękny poranek i jeszcze lepszy wieczór- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z rańca.... piter220v co ty spać nie możesz ??- [ALL] Felgi skręcane - problem ?
pedroso znalazłem cos takiego na necie. także jeżeli jest to faktycznie orginalna felga to napewno jest rozkręcana i nie jest to imitacja jak napisał m1chal No chyba że....- Ciekawa stronka z ciśnieniami w różnych wielkościach opon
Wskazania według strony goodyear'a są identycznie jak u mnie na nalepce na słupku I to mi się podoba.- [ALL] Jak usunąć rysę z felgi?. Zdjęcia wstawione. Prośba o pomoc :).
Nieźle, nieźle... ciekawe gdzie tym jeździłeś :gwizdanie: Skyliner89 Tak jak wielu przedemną napisało, nawet tego nie maluj, tego praktycznie nie widać. Sam musiałem się dobrze przyjrzeć żeby zobaczyć o co ci chodzi Pewnie nie jedna rysa Ci przybędzie jeszcze, malowanie zostaw na później jak faktycznie będzie co malować i będzie to raziło w oczy Nie ma sensu pakować się w koszta przy takich ryskach.- Spoty Katowice i okolice
Ostatnio strasznie szybko wszyscy chodzą spać.... Najlepszego MAX.- Spoty Katowice i okolice
nudzi mi się w robocie ostatnimi czasy [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 20:54_________________________________________________zaraz krolu coś doj**ie No to widze że robota w deche... nie ma lepszego stroju Jestem ciekawy czy mają strój czołgu... mi by pasował w sam raz. Lufe już mam odpowiednią- Spoty Katowice i okolice
Miszka nieźle jedziesz z tymi wiadomościami... a jeszcze niedawno 460 :gwizdanie: zachwile VIP'em zostaniesz- Spoty Katowice i okolice
http://www.sadistic.pl/praca-w-japonii-vt43377.htm :gwizdanie:- [B6 AWX] Wykres po modzie u Witka
Wykres Nic tylko jeżdzić- [C5 AFN] Czary-mary mistrza Rogala.
no no ..... szybkiego przypływu gotówki życze I powodzenia w dalszych modach.- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
kamilvolt czyżby nowy awatar ? tamten się znudził... Siemian a co ty koła w samochodzie sam zmienić nie umisz ? No chyba że masz ludzi od tego ? :gwizdanie:- Tylne światła LED do Audi A4 B7
O ile mi wiadomo to jeszcze nie, nie ma chętnych Podejrzewam że jakby ktoś robił to odpłatnie to więcej osób by było chętnych... no ale coż, jak narazie to pozostało samemu rezać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Siemian tyś jest niemożliwy....- [ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Grisza79 - a jaką Ty masz folią przyciemnione szybki? Przyznam się szczerze, że za taką przejrzystość również na przednich to już by dowód poleciał jak nic Jednak na wszystkie szyby trzeba by dać nieco jaśniejszą Pisałem już wcześniej że nie wiem jaką mam folie Szyby przyciemniane były przez serwis . Jak widać na zdjęciach przód jest słabiej przyciemniony, tył troszke mocniej. Ja wiem i zdaje sobie sprawe że w razie kontroli, albo zrywam albo trace dowód (i zrywam) Jak narazie jeźdze 1,5 roku i nikt się nie przyczepił... oby jak najdłużej. Postaram się jeszcze podjechać i sprawdzić jaką mam przepuszczalność... także jak sprawdze to dam znać ile przód ma u mnie- [ALL] 19" felgi od S5 - będą pasować?
Wszystko ładnie-pięknie... tylko ta opona 255'- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Katowice i okolice
wszystkim...- [ALL B6] Jak przyciemnić szyby w srebnym avancie B6?
Miałem wcześniej wstawić zdjęcia, ale niestety brak czasu... A u mnie to wygląda mniej więcej tak - Spoty Katowice i okolice